iparts></a>
<a href= francuskie

Gas łupkowy - prośba o oddanie głosu

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Gas łupkowy - prośba o oddanie głosu

Post autor: Rufus »

Witam,

W Parlamencie Europejskim toczy się debata na temat ograniczenia poszukiwań gazu niekonwencjonalnego. Musimy zdawać sobie sprawę z faktu, że w Europie wokół gazu z łupków toczy się gra interesów, a gaz ten już zmienia jej zasady i powoduje presję na czołowych dostawców widzących, że jest dla nich realną alternatywą. Polska ma jedne z największych zbadanych złóż łupków w Europie, co znacznie może wpłynąć na gospodarkę gazową w naszej części świata.
Pracuję w firmie zajmującej się poszukiwaniem złóż naftowych i wstępne wyniki są naprawdę obiecujące, co znacząco może wpłynąć m.in. na moje wynagrodzenie w przyszłości.

Dlatego my, pracownicy spółki PGNiG postanowiliśmy wystosować apel do Europosłów o niepodejmowanie działań zmierzających do wstrzymania poszukiwań i wydobycia gazu niekonwencjonalnego.

Zwracam się również do Was, forumowiczów o pomoc w poparciu i wzmocnieniu naszego głosu. Uruchomiliśmy nową stronę internetową:
Z góry dziękuję za oddanie niezobowiązującego głosu. Dla Nas każdy głos się liczy.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

Szybki
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 327
Rejestracja: piątek, 30 maja 2008, 22:02
Renault: Espace III Espace IV
Silnik: F3R z LPG F4Rt z LPG
Lokalizacja: Milejów-Osada (LLE)
Kontakt:

Re: Gas łupkowy - prośba o oddanie głosu

Post autor: Szybki »

Rufus czyzbys pracowal w Geofizyce Krakowskiej? Ktory region nawiedzales lubelszczyzne czy bardziej na polnoc?
P.S.
Glos oddany
Forum Espace,Avantime
był EII 2,0 LPG 93r
jest EIII F3R 97r LPG, EIV F4Rt 03 LPG

Klub Renault Espace na Facebook'u

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Gas łupkowy - prośba o oddanie głosu

Post autor: VoN »

Nie mam zdania w tym temacie... Ciotka spać przy otwartych oknach nie może, bo 24h idzie odwiert pod Kutnem.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: Gas łupkowy - prośba o oddanie głosu

Post autor: Rufus »

VoN pisze: 24h idzie odwiert pod Kutnem
Przemek, pretensje kieruj do Geofizyki Toruń ;) Ja pracuję w tej lepszej ;)
Szybki pisze:Rufus czyzbys pracowal w Geofizyce Krakowskiej? Ktory region nawiedzales lubelszczyzne czy bardziej na polnoc?
Tak właśnie, tam pracuję.
Oj, troszkę tam byłem - chyba ze wszystkich stron Lublina - Łęczna, Puławy, Janów Lub, Kraśnik, Zamość, Hrubieszów. Urszulin, Lubartów.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

ODPOWIEDZ