iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2 1.8] Carminat 8000 - czarny ekran po próbie aktualizacji

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Erdziu99
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2023, 18:37
Renault: Laguna
Silnik: 1800
Lokalizacja: Lubin

[Laguna 2 1.8] Carminat 8000 - czarny ekran po próbie aktualizacji

Post autor: Erdziu99 »

:cry: witam mam takie pytanie do państwa i mam nadzieję że mi ktoś mega pomoże zakupiłem Renault Laguna 1.8 benzyna wersja initiale Paris i mam taki problem wyświetlacz ten duży od nawigacji mi działał ale kupiłem na Allegro płyty chciałem zrobić aktualizację na język polski i zgasł mi wyświetlacz i nic nie działa bardzo proszę o pomoc. 😫😫😫
Może byłby ktoś zdolnośląskiego z okolic Lubina bądź Legnicy to by mi pomógł bo jestem już trochę wiekowy i nawet nie wiem gdzie uderzyć a serwis pewnie mnie skasuje jak za nowe auto z góry dziękuję.

RadekNE L3 GT
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 263
Rejestracja: sobota, 9 stycznia 2021, 18:26
Renault: Laguna 3 GT
Silnik: 2.0dci
Lokalizacja: Elbląg

Re: Witam jestem nowy z dolnośląskiego dokładnie Lubin.

Post autor: RadekNE L3 GT »

Erdziu99 pisze: czwartek, 23 lutego 2023, 18:40 :cry: witam mam takie pytanie do państwa i mam nadzieję że mi ktoś mega pomoże zakupiłem Renault Laguna 1.8 benzyna wersja initiale Paris i mam taki problem wyświetlacz ten duży od nawigacji mi działał ale kupiłem na Allegro płyty chciałem zrobić aktualizację na język polski i zgasł mi wyświetlacz i nic nie działa bardzo proszę o pomoc. 😫😫😫
Może byłby ktoś zdolnośląskiego z okolic Lubina bądź Legnicy to by mi pomógł bo jestem już trochę wiekowy i nawet nie wiem gdzie uderzyć a serwis pewnie mnie skasuje jak za nowe auto z góry dziękuję.
Cześć. No nie jestem z twojego miasta daleko mam od ciebie . Ale może coś podpowiem . To jest laguna 2 rozumiem ?. Ale kupiłeś na allegro płytę do konkretnie twojej wersji ? Czy na chybił trafił? . Z aktualizacja z płytami nie jest tak łatwo żeby dobrać. Daj trochę więcej szczegółów. Działał i po włożeniu płyty już nie działa?

Erdziu99
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 23 lutego 2023, 18:37
Renault: Laguna
Silnik: 1800
Lokalizacja: Lubin

Re: [Laguna 2 1.8] Carminat 8000 - czarny ekran po próbie aktualizacji

Post autor: Erdziu99 »

Witam tak jak napisałem powyżej kupiłem płytę do mojego modelu carminat 8000, a oczywiście jest to Laguna 2 1.8 benzyna wszystko chodziło normalnie tylko że język był niemiecki a ja chciałem zmienić na język polski więc włożyłem tą płytę na wyświetlaczu pokazało mi się czy mogę wyświetlić to znaczy zamienić softa już nie pamiętam jakiego wcisnąłem tak i nastąpił czarny ekran myślałem że po 15 minutach się wgra coś ale niestety nic się nie stało i do dzisiaj mam czarny ekran nie widzę nawet jaka jest fala radia ani nie mogę ustawić częstotliwości szkoda że to nie działa a wszystko było okej tylko zachciało mi się zmiany języka.

ODPOWIEDZ