iparts></a>
<a href= francuskie

Lampy do mojej pięknej ;))

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Martusiaa

Lampy do mojej pięknej ;))

Post autor: Martusiaa »

Mam taki maly dylemat, chcę zmienic troche moją megankę :) wymienic jej lampy przednie na te BLACK :P chciałam z angele ale nie wiem jak to bedzie wygladalo jesli zmienie tylko przod a zostawie tył seryjny - co do tylnich lexów zadne mi sie nie podobaja są ospustowe roll

znalazłam sobie takie :P i tu pytanie czy warto zmieniac jedynie dla koloru :P

http://moto.allegro.pl/item480248822_re ... black.html

lub

http://moto.allegro.pl/item483413551_la ... l_reg.html

no i nie wiem które ;) pomóżcie ;)

bratlee

Post autor: bratlee »

te pierwsze straszna lipa blee :P natomiast ANGEL EYES BLACK może i ladnie wyglada ale te soczewki daja strasznie słabe swiatło a i ringi pala się strasznie, wiem bo miałem takie lampki u siebie w byłym autku P-206 ;) lepiej zainwestować w ładne felusie lub spoilerek :P takie jest moja zdanie viva

Martusiaa

Post autor: Martusiaa »

kuszą mnie ogolnie lampy :P angele podobaja mi sie bardziej no ale jest problem z tylem :P kazde na tyl sa jak z odpustu :D felgi kupilam we wrzesniu, wiec nowe nie wchodzą w gre ;P a spojlera bym sie najchetniej pozbyla :D ostatnio podoba mi sie wresja bez :D

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

ja powiem, że ostatnio lexusy na tył się chyba przejadły ... poza tym nie wszędzie pasują ... teraz na tył bardziej podchodzi (przynajmniej wg mnie) nowoczesny styl typu lampy LED. Na przód ... angel eyes też nie do kazdego autka pasują ... jak i nie do każdego koloru. W sumie widziałem Megi coupe ale przed liftem i w niej te lampy zalatywały "wsiom" :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

bratlee

Post autor: bratlee »

no faktycznie masz ładne felunie w megi :D a co do lampek to decyzja nalezy do Ciebie pijaki

Martusiaa

Post autor: Martusiaa »

kurcze ten tyl tez znalazlam nawet ciekawe tylko nie wiem czy będą pasowaly do czarnej meganki :/ chyba troche lipa ;)

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

Jak już bym miał wybierać to te soczewki, ale uważam że to zbyteczny wydatek. A jeśli chodzi o tył to zdanie mam podobne do Twojego- pseudo lexus to czysty wiejski odpust!
Obrazek

Silver

Post autor: Silver »

Martusiaa, nie wiem jak zrobiłaś ale ja w swojej Coupe poprostu wziełem w kloszu zakleiłem folją termo ten pasek pomarańczowy(migacz) na czerwono. Teraz cały klosz jest czerwony zwyjątkiem białych kropek w środku :D wygląda to ładnie i estetycznie a wydałem 5 zł i własną krwawice lol

ODPOWIEDZ