image1 image2 image3


 

RENAULT CAPTUR: MIEJSKI CROSSOVER, KTÓRY ZMIENI TWOJE CODZIENNE ŻYCIE


 

1.Renault 42102 global enOd momentu powstania, tj. od roku 1898, marka Renault nieustannie wykazuje się innowacyjnością, wychodząc poza utarte schematy działania 
i konwencjonalną ofertę innych producentów, kładąc nacisk w nowych projektach na spełnienie aktualnych oczekiwań klientów.

 

Renault prezentuje Captur, swój pierwszy miejski crossover wyróżniający się połączeniem tego, co najlepsze w trzech rodzajach samochodów:

 

  • pełnego ekspresji stylu i wysoko umieszczonego miejsca kierowcy typowego dla SUV-ów,
  • dużej ilości miejsca i możliwości zmiany konfiguracji typowej dla vanów,
  • zwrotności i przyjemności prowadzenia typowych dla samochodów kompaktowych.

 

Po wprowadzeniu Nowego Clio, Renault - wprowadzając model Captur - kontynuuje swoją ofensywę, zapoczątkowaną przez Laurensa Van den Ackera.

 


Renault Captur  to kompaktowy crossover o zdecydowanie praktycznym przeznaczeniu. To samochód, który ma w sobie „geny”  Renault, crossover dający rzeczywiste poczucie pełni życia - Benoît Bochard, dyrektor gamy produktów -  segmentów A/B.


Renault Captur - crossover na zewnątrz

Łagodne, płynne, wyważone kształty i atrakcyjny design Renault Captur zostały zainspirowane samochodem koncepcyjnym Captur, po którym nowy crossover odziedziczył styl i nazwę. Kształt nowego crossovera Renault zyskuje na dynamice dzięki wysuniętej do przodu i pochylonej przedniej szybie. Jego kompaktowe wymiary i zwiększony prześwit, duże koła i osłony dolnej części nadwozia pozwolą na odkrywanie ukrytych dotąd uroków codzienności.

4.Renault 42122 global en

2.Renault 42124 global en

3.Renault 42214 global en

Renault Captur oferuje liczne możliwości personalizacji i zwraca uwagę dwukolorowym nadwoziem z dachem i słupkami odcinającymi się od koloru dolnej części nadwozia.

 

Renault Captur - w środku jak van

 

Pomimo swoich kompaktowych wymiarów (4,12 m) Renault Captur jest autem
o przestronnym wnętrzu, co potwierdza wysunięta szyba przednia i duże wymiary kabiny.

Wysokiej klasy barwne wnętrze jest bardzo przyjemne, ciepłe i sprzyja wypoczynkowi. Wrażenie to dodatkowo wzmacniają możliwości personalizacji obejmujące liczne strefy wnętrza, opcje kolorystyczne i wzory.

Renault Captur jest tak funkcjonalne i komfortowe jak w przypadku vana: wysoko umieszczone miejsce kierowcy, duży bagażnik, liczne możliwości aranżacji wnętrza
i innowacyjne schowki.

Model w standardzie będzie posiadał wyposażenie godne wyższego segmentu: kartę Renault zamiast kluczyka, system wspomagania ruszania pod górę, kamerę i radar cofania.

Renault Captur będzie mógł być również wyposażony w system wspomagania parkowania tyłem lub kamerę cofania oraz nowy, wbudowany tablet multimedialny Renault R-Link z ekranem dotykowym 7”, nawigacją i dostępem do internetu. Wyposażenie uzupełnia system audio z 6 głośnikami, technologią Bluetooth®
z funkcją audio-streamingu oraz system nagłośnienia 3D Sound by Arkamys® zapewniający wysoką jakość dźwięku.

 6.Renault 42096 global en


Renault Captur - zwrotność i przyjemność prowadzenia typowe dla samochodów kompaktowych

Opracowane na platformie Nowego Clio (które jest uważane za wiodący model w segmencie B pod względem przyjemności jazdy), Renault Captur posiada doskonałe właściwości dynamiczne. Trzymanie się drogi, dynamiczne silniki, wyjątkowa zwrotność i kompaktowe gabaryty są jego mocnymi stronami.

 

 5.Renault 42128 global en

 

Jego silniki benzynowe i wysokoprężne, w których zastosowano najnowsze technologie Renault, będą „best in class” pod względem niskiego zużycia paliwa
i emisji CO2 - wynosi ona od 96 g CO2/km.

Renault Captur będzie produkowane w zakładzie Renault w Valladolid w Hiszpanii. Zostanie zaprezentowane w marcu br. podczas salonu samochodowego w Genewie.

Już 5 marca internauci na będą mogli:
-  obejrzeć na swoim komputerze, tablecie lub smartfonie nasz nowy miejski crossover,
- zobaczyć konferencję prasową, która odbędzie się na Salonie w Genewie,
- zapoznać się z Księgą designu opisującą powstanie tego modelu,
- wziąć udział w nowym konkursie: Captur the Day.

Źródło: Renault Polska

Dodaj komentarz


Dog