gadzety francuskie

Lista kodów modeli Renault

Potrzebujesz schematu/instrukcji?

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
michassiatko
Bywalec
Bywalec

Lista kodów modeli Renault

Post autor: michassiatko »

Witajcie,

Czy ktoś z Was posiada listę dopasowań kodów modelowych do pojemności silnikowych? Chodzi mi o łatwe dekodowanie oznaczeń na przykład kody Megane- K9MR, M9MS, BZ0T, kody Clio BHJ4, KHAK, kody Kangoo- FW003? Szukam tego na wszelkie znane mi sposoby- dekodery VIN mają taką informację- ja potrzebowałbym bazę z których korzystają.

Druga sprawa to oznaczenie generacji- w przypadku konkurencyjnych marek jest to dość jawna informacja- w BMW czy Mercedesie często wręcz mówi się o modelach kodami- zamiast mówić "mam BMW 3" mówi się mam E36, E90 czy w Mercedesie W210 czy W415 dla Citana- w Renault te oznaczenia są jakąś jedną wielką tajemnicą- chodzi mi tu o kody X86 dla Captura I, X62 dla drugiej generacji Mastera. Może ktoś z Was dysponuje taką listą?

Pozdrawiam,
Michał

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Renault: M1Cabrio
Silnik: K4J
Gadu-Gadu: 4403163
Kontakt:

Re: Lista kodów modeli Renault

Post autor: kudlaty »

Zerknij sobie do tematu
viewtopic.php?p=153162#p153162
tam jak wejdziesz na stronie jest wyszukiwanie po modelach i typach (po kodach).

W Renault nie ma tego opisanego jasno bo jeden model może mieć parę oznaczeń niestety
#7 kudlaty, Sebastian
Moja "żony" Megane I Cabrio i nowe Białe Kangoo lub nowy Biały Trafic oklejone SKUBA, SSRallyTeam
EX: R19, Megane Coupe, Megane II Sport, Kangoo III, R11, Laguna III GT.

ODPOWIEDZ