iparts></a>
<a href= francuskie

Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Czyli o wszystkim i o niczym/Off Topic

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
stipper
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2018, 12:54
Renault: Renault Laguna III
Silnik: 2.0 diesel 150 KM

Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: stipper »

Jak w temacie. Obecnie mam jakąś chińską kamerę kupioną na Ali, która nie dość, że nagrywa ze słabą jakością to jeszcze na dodatek urwał się do niej uchwyt.

Jakbyście mogli mi coś zarekomendować do mojej Laguny, to byłoby super, bo sam trochę szukałem, ale nic nie mogę znaleźć.

stipper
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2018, 12:54
Renault: Renault Laguna III
Silnik: 2.0 diesel 150 KM

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: stipper »

Ktoś używa jedną z poniższych, bo wyglądają ok, ale ja jakiś za bystry w tym temacie nie jestem.
Lamax C7
MIO MiVue 538
XBLITZ Go
TrueCam A7

Awatar użytkownika
dżipsi
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 63
Rejestracja: czwartek, 22 czerwca 2017, 10:30
Renault: Megane III Lift
Silnik: 1,6 benzyna
Lokalizacja: Bogatynia

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: dżipsi »

stipper pisze: czwartek, 25 stycznia 2018, 13:12 Jakbyście mogli mi coś zarekomendować do mojej Laguny, to byłoby super, bo sam trochę szukałem, ale nic nie mogę znaleźć.
Bo chyba tak szukałeś, żeby nie znaleźć
https://www.youtube.com/watch?v=OZ1NIkTdyeA
https://www.youtube.com/watch?v=BS35P2Ezn8c
Ostatnio zmieniony piątek, 26 stycznia 2018, 20:52 przez dżipsi, łącznie zmieniany 1 raz.

stipper
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 25 stycznia 2018, 12:54
Renault: Renault Laguna III
Silnik: 2.0 diesel 150 KM

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: stipper »

Czytałem, oglądałem i nadal nic nie wiem.
LAMAX DRIVE C7 tani, ale ludzie narzekają, że w nocy słabo nagrywa, a to w moim przypadku duży minus.
MIO MIVUE 538 jest dobrze wykonany, ale ktoś pisał, że ma problem z akumulatorem oraz, że nie da się ustawić jakości nagrywania i wszystko nagrywa w Full HD.
XBLITZ GO z tego co czytam nie ma zbyt dobrych opinii.
TrueCam A7 ma niby słaby uchwyt, że się urywa czy coś

Bardziej chciałbym, aby ktoś z tutaj obecnych na forum napisał coś o kamerze, którą sam używa w swoim samochodzie i albo ją poleca, albo odradza. Szczególnie chodzi mi o jakość nagrywania w nocy, bo w dzień to wiadomo, że raczej każda nagrywa w miarę dobrze.

marek_scenic
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 października 2017, 16:50
Renault: Scenic 2 i Megane 2
Silnik: 2.0 16V i 1.6

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: marek_scenic »

stipper pisze:Czytałem, oglądałem i nadal nic nie wiem.
LAMAX DRIVE C7 tani, ale ludzie narzekają, że w nocy słabo nagrywa, a to w moim przypadku duży minus.
MIO MIVUE 538 jest dobrze wykonany, ale ktoś pisał, że ma problem z akumulatorem oraz, że nie da się ustawić jakości nagrywania i wszystko nagrywa w Full HD.
XBLITZ GO z tego co czytam nie ma zbyt dobrych opinii.
TrueCam A7 ma niby słaby uchwyt, że się urywa czy coś

Bardziej chciałbym, aby ktoś z tutaj obecnych na forum napisał coś o kamerze, którą sam używa w swoim samochodzie i albo ją poleca, albo odradza. Szczególnie chodzi mi o jakość nagrywania w nocy, bo w dzień to wiadomo, że raczej każda nagrywa w miarę dobrze.
Ja sie moge wypowiedzieć o Truecam A7S, kamerka nagrywa bardzo przyzwoicie, ma gps, asystenta pasa ruchu(informuje o naglej zmianie pasa i jak podjezdzamy za blisko do poprzedzajacego auta). W nocy też daję radę(jak chcesz to potem podeślę filmik). Jedynie do czego można się przyczepić to załączony zasilacz(odbiornik GPS nie zawsze chce się uruchomić za pierwszym razem-może to tylko mój egzemplarz, nie wiem). Ja używam zasilacza od starego Mio 338 i nie ma tego problemu. Co do uchwytu to nie mam pojęcia o co chodzi. Używam tej z przyssawka(jeszcze jest opcja przyklejenia do szyby na stałe) i nic się z nią nie dzieje, a jeżdżę z nią od roku

Szwagier ma Mio 538(albo 558, teraz nie jestem pewien) i nie narzeka na niego. Co do nagrywania w nocy to nie powinno być źle. Wieksze problemy z optyką w mio zaczęły się od serii 6.

Wysłane z mojego XT1635-02 przy użyciu Tapatalka



blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: blondas »

Trzeba się do niej trochę przekonać.... Mi nie spodobała się od razu ale....
https://navitel.cz/pl/devices/dvr/navitel-r1000
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

bofryk
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: piątek, 25 maja 2018, 12:39

Re: Polećcie jakąś kamerę samochodową do Laguny

Post autor: bofryk »

żona ma taką z dość skomplikowana i długaśna nazwa , Kamera Renault Laguna Fluence Espace Scenic Modus Captur Dacia Lodgy Duster Logan Zoe , ales obie chwali, długo działa beż żadnego problemu
jest w miare uiwersalna i współpracuje z wieloma lagunkami

ODPOWIEDZ