iparts></a>
<a href= francuskie

Podsumowania i wspomnienia :)

Moderator: Grupa Moderatorów

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: $SKORPION$ »

Pochwały ,pochwałami ,ale ja muszę przyłożyć Przemkowi pupa .
Gdzie ten obiecamy taniec na ognisku :/ http://www.youtube.com/watch?v=aLZl6R7J ... re=related

Nie ma tłumaczenia Przemku ,że nie byłoby partnerki ,bo było ich sporo .
Na przyszłorocznym zlocie tego tańca Maciek Ci nie odpuści
viva
Masz teraz rok czasu na trening lol
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

$SKORPION$ pisze:Pochwały ,pochwałami ,ale ja muszę przyłożyć Przemkowi pupa .
Gdzie ten obiecamy taniec na ognisku :/ http://www.youtube.com/watch?v=aLZl6R7J ... re=related

Nie ma tłumaczenia Przemku ,że nie byłoby partnerki ,bo było ich sporo .
Na przyszłorocznym zlocie tego tańca Maciek Ci nie odpuści
viva
Masz teraz rok czasu na trening lol
A tak w pewnym momencie się zastanawiałem czy wam się przypomni o tym tańcu czy nie :P

Byłem gotowy czekałem jak ktoś mnie sprowokuje lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: $SKORPION$ »

VoN pisze:Byłem gotowy czekałem jak ktoś mnie sprowokuje
Chyba wyczuwałeś moment ,w którym zaprosimy Cię do tańca i znikałeś zbok
Ale co się odwlecze ,to nie uciecze sesese
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

Dexter
Bywalec
Bywalec
Posty: 16
Rejestracja: niedziela, 24 czerwca 2012, 14:38
Renault: Megane IV
Silnik: 1.6
Lokalizacja: Bełchatów

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Dexter »

Z mojej strony mogę napisać, ze zabawa była udana ale żałuję, że nie mogłem zostać na ognisku do końca ! Może za rok zorganizuję się lepiej ! To był drugi taki zloci na którym zabawiłem :D Zabawa Była dobra konkursy również ! Chociaż minąłem sie z podium w dwóch konkursach to i tak nie żałuje bo i tak było fajnie i nie spodziewałem sie takich rezultatów ! Wiec widzimy sie za rok jak by cos potrzeba to mog bym pomuc coś załatwić bo mam rzut beretem na Wasze :)

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Martinez »

Bardzo żałuję, że pomimo tego iż zlot odbywał się pod nosem, nie mogłem w pełni w nim uczestniczyć /sobotnie konkursy/, jednak cieszę się że jednak byłem na trochę.
Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy i trudu, każdego kto przyczynił się do organizacji tego zlotu i zapewnienia nam uczestnikom super zabawy.
Dzięki wielkie PiasQ i reszcie Twojej Rodzinki za przenocowanie w Waszej chatce..Mogę powiedzieć, że spałem z Rysiem :) :) :)
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

kamil91jaw

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: kamil91jaw »

Zlot udany i to bardzo brawa brakiem elektrycznego czajnika nie ma się co przejmować bo i tak wszyscy sobie radzili ;) spędzając większość czasu w terenie i na %% ;)
jeszcze raz wielkie DZIĘKI woot brawa

Prawdziwy Kudłaty

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Prawdziwy Kudłaty »

A co do wspomnień, piszę w imieniu Spikera moim i moich znajomych, a mianowicie chodzi o cwaniactwo Picucha wraz z Komorem. Owi koledzy poprosili nas o przenocowanie gdyż nie odpowiadało im towarzystwo w domku 24. Zgodziliśmy się na ich warunki finansowe ponieważ i tak mieliśmy dwa wolne miejsca. Nie stety nie otrzymaliśmy kaski od nich za jedną noc plus mieliśmy problemy z kolegą Komorem bo zalał ryja jak świnia i musieliśmy go obezwładniać z powodu agresywności. Pominę fakt że musiałem sprzątać po jego wybryku ... . Umówiliśmy się na jedną noc, wyszły dwia a nad ranem w niedzielę znikneli bez porzegnania. Więc jakie mamy mieć wspomnienia jako nowi klubowicze ??


Pozdrawiamy

gzara
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 276
Rejestracja: poniedziałek, 20 kwietnia 2009, 13:28
Lokalizacja: Nałęczów

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: gzara »

Dziękuję wszystkim wcześniej wymienionym, Kudłatemu z Agą za domek i atmosferę, MuzzyK`owi za super podróż VelSatisem. W takim aucie i takim towarzystwie podróż mineła baaardzo szybko. Dziekuję również RedHead`owi za super przejażdżkę BiTurbo, uwielbiam klimat takich aut, naprawdę można się było poczuć jak francuski minister. 160km/h, cztery osoby, cisza i elastyczność ;) pozdrawiam i do zobaczenia za rok

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: mariusz1500 »

gzara pisze:Dziekuję również RedHead`owi za super przejażdżkę BiTurbo
ja to prowadziłem BiTurbo w sobotę :D jak jechaliśmy po prowiant %

cisnąć nie cisnąłem bo nie moje auto ale świetnie się prowadzi sztywna trochę ale Red mówił ze to przez opony :P
ładnie słychać turbo po puszczeniu gazu :D roll jeszcze nie prowadziłem takiej Pięknej i Bestii
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

gzara pisze:A co do wspomnień, piszę w imieniu Spikera moim i moich znajomych, a mianowicie chodzi o cwaniactwo Picucha wraz z Komorem. Owi koledzy poprosili nas o przenocowanie gdyż nie odpowiadało im towarzystwo w domku 24. Zgodziliśmy się na ich warunki finansowe ponieważ i tak mieliśmy dwa wolne miejsca. Nie stety nie otrzymaliśmy kaski od nich za jedną noc plus mieliśmy problemy z kolegą Komorem bo zalał ryja jak świnia i musieliśmy go obezwładniać z powodu agresywności. Pominę fakt że musiałem sprzątać po jego wybryku ... . Umówiliśmy się na jedną noc, wyszły dwia a nad ranem w niedzielę znikneli bez porzegnania. Więc jakie mamy mieć wspomnienia jako nowi klubowicze ??
Sprawa mi znana, ale z tego co wiem jest wyjaśniana i pieniążki w drodze. Koledzy postąpili nie tak jak powinni, ale organizatorzy raczej w tym nie uczestniczyli i nie pośredniczyli. Sami na własną odpowiedzialność te miejsca tym osobą wynajęliście. Jeśli sytuacja do końca tygodnia się nie wyjaśni proszę o kontakt to trochę to nagłośnimy bo tak robić nie można.

Nowi klubowicze czy starzy co to za różnica, na zlocie każdy jest równy, a organizatorzy nie odpowiadają za przydziały osób do domków- my tylko pośredniczymy w wynajęciu całego domku między wami a ośrodkiem, kto w nich śpi wasza sprawa.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: mariusz1500 »

VoN pisze:dla mnie i żony hitem jest kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=6lzkEkeadmk mieliśmy polew do dnia następnego :)
ten kawałek niezły już ściągnięty



to tez niezły kawałek usłyszałem go na ognisku :

http://www.youtube.com/watch?v=5wdtzOB_KHg
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Adam R25 »

czajnik był, butlę skołowano w trymiga, ale kto by tam na zlocie pił gorące :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Spiker
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 492
Rejestracja: czwartek, 19 stycznia 2012, 14:35
Renault: Megane3 i MB W203
Silnik: 1.4Tce i 320CDI

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Spiker »

Poza akcją z lokatorami wszystko bardzo mi sie podobało :) Co do muzyki ciągle chodzi za mną ten kawałek z jakże wpadającym w ucho tekstem "uga buga" Podajcie mi tego tytuł? :D Ośrodek świetny, wszystko mega zorganizowane naprawde świetnie :)

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: kudlaty »

Nie uga buga tylko Bunga Bunga

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Maciej R21 »

Obrazek

Zablokowany