iparts></a>
<a href= francuskie

Podsumowania i wspomnienia :)

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

Więc takie oficjalne podsumowanie i wyniki konkursów zamieściłem na stronie głównej http://www.klubrenault.pl ...

Mniej oficjalnie

W skrócie na zlocie było ponad 230 osób (dla 230 mielismy przygotowane ID, smyczki itd jak wiadomo brakło ) , autek było nie za dużo bo koło 100 ale i tak robiły wrażenie na parkingu.

4 autka przyjechały już w środę, w nich ja żonka dziecko, komandos, beata, adrian, maku, wafel... od razu wzięliśmy się do przygotowywania nagród, wieczorkiem grill i wiadomo, że piwko i między innymi cytrynówka zrobiona przez tatę Wafla :) po prostu cud miód ale i przyznam organizatorzy mieli twardy reset przed zlotem ala ala lol

W czwartek powitanie Sikurków i Fureli i co raz liczniejszych gości - kiedyś w czwartek przyjeżdżało mniej osób, co cieszy z roku na rok jest was co raz więcej. Grille, szykowanie placu na którym były rozgrywane konkursy, wieszanie bannerów i inne sprawy organizacyjne. No i co ciekawe zaczynały zjeżdżać się wozy strażackie - w tym samym czasie na zbiornikach wodnych ośrodka odgrywały się zawody OSP ala ala oczywiście chłopaki z trójkąta bermudzkiego wypili ze strażakami morze wódki :) strażacy odwdzięczali się później "wożeniem" wszystkich łodzią z silnikiem po jeziorku ala jakby nie patrzeć dodatkowa atrakcja ala ala pstryk

Z piątku dużo nie pamiętam, bo wiadomo że dla organizatorów (mnie, komandosa i maka) to dzień w którym musimy się z wami rozliczać... ale tańce u Maćka21 były, tradycyjnie zdarłem podeszwy w butach- o dziwo zauważyłem to dopiero gdy wyjąłem z nich szyszkę lol

Sobota wiadomo- konkursy, ognisko iii WRESZCIE POGODA! My już mieliśmy teorie KLĄTWY panującej nad zlotem - miała minąć wtedy gdy pełnoletnia dziewica opuści zlot... widocznie rok temu opuściła bo wreszcie pogoda dopisała
sesese

Efektem ładnej pogody są poparzone stopy (sandałki) i poparzony kark :P ale z godziny na godzine mniej boli, więc bedee żył :P

Konkursy przechodziły jeden za drugim bez większych problemów, w przeciąganiu liny tylko jeden z podchmielonych kolegów zaczął rzucać w stronę organizatorów kurw**i ale myślę, że został zgaszony i następnym razem będzie konkursy traktował jako zabawę a nie zawody na co najmniej wojewódzkim poziomie. Ja rozumiem, że każdy chce mieć równe szanse ale z linijką stać nie będziemy...

Ognisko jak zawsze... SUPER, MaciejR21 grał taką muzykę że nogi same rwały sie do tańca, dla mnie i żony hitem jest kawałek: http://www.youtube.com/watch?v=6lzkEkeadmk mieliśmy polew do dnia następnego :)

Niestety na ognisku jak zwykle pojawiły się osoby, które składek nie opłaciły... nie wiem czy Ci którzy ich zapraszają myślą że my jesteśmy ślepi? Za rok rozwiązanie wydawania kiełbasek będzie zupełnie inne niż dotychczas, bo po prostu jest NAM organizatorom głupio, że osoby które nic nie opłaciły OBŻERAJĄ się prowiantem kupionym nie za swoje pieniądze...Ja te osoby znam, ciesze się tylko że nie są jakoś bezpośrednio związane z PIKURem a udzielają się bardziej na forach modeli..
Zauważyłem również narastający problem, na zlot przyjeżdżają FIRMY które po prostu na zlotach chcą się reklamować... stawiają oklejone auta po parkingach i na dodatek w poprzek- RENCAR - sorry ale prośby przestawienia auta nie poskutkowały, a parking był ciasny - nie można było zafundować parę gąbek do mycia i zostać sponsorem zlotu? mieć reklamę na stronie, plakatach itd. Była też druga firma ale nazwy nie pamiętam... niby szczegół ale działający na nerwy - ludzie nie mają gdzie stanąć a Clio w poprzek...

Niedziela minęła chyba najszybciej- pakowanie, obiadek, pożegnania niektóre nawet wzruszające..,

Chciałem podziękować na koniec :)

Komandosowi i Makowi za pomoc w organizacji, daliście z siebie wszystko gdyby nie wy na pewno bym nie dał rady, można śmiało powiedzieć że ja zajmowałem się rezerwacjami i kontaktami a wy prawie wszystkim na miejscu brawa brawa brawa

Maćkowki R21 i klanowi rodziny Pasturczaków - poświęciłeś swój czas, nerwy i pieniążki aby grać dla nas w piątek i sobotę.. Dziękuje chyba w imieniu wszystkich bo bez Ciebie zloty PIKURa nie były by takie same pijaki szkoda że nawet piwka nie wpiliśmy razem.

Wafel, Rudy - dzięki chłopaki za pomoc organizatorom! Rudy podziwiam bo też widziałem że słońce dało Ci popalić pijaki

Bazyl - dzięki po raz któryś za ten symulator, za to że chciało Ci się wozić telewizor, fotel, konsolę itd RESPEKT! Jak widać dalej ludzie chca grać i brać udział w takim konkursie.

Renault Klub Zachodniopomorskie- Dziękuje za zorganizowanie konkursy wiedzy o Renault, tj mówiłem prześle zapomniane pudełko pocztą pijaki

Arglist i Kanary - dzięki za konkursik, identyfikatory, plakaty i nagrody! Kiedy w koncu zostaniecie na noc??

Blondas i Baccara AutoSpa - dzięki za naklejki, numery, plakaty i nagrody :( szkoda że tak szybko uciekliście :(

Marek 1603 i Dacia Klub Polska- dzięki za konkursik z modelem, dzięki DAĆKI za obecność!! Pokazujecie klasę!

Sikury, Furele, Didko Bartek Mincek Rysiek Marcin i reszta ekipy- najlepsze poczucie humoru zlotu :) dawaliście ostro, pamiętam Marcina w niedziele o 4 rano - "VoNiu na to ognisko to którędy" lol roll

Kudłaty - również dzięki za klimacik i za pomoc w sprawnościówce pijaki
Dzięki wszystkim sponsorom - Renault Polska, JASZPOL, MIX Car, Max Autostyl, ELF, Brodaczowi, Kanarom pijaki i reszcie :)

Na pewno o kimś zapomniałem, wybaczcie ale ja jeszcze dochodzę do siebie.

Tak jak napisałem w innym temacie mamy już zaklepany termin w tym samym ośrodku na następny zlot, będzie to prawdopodobnie ostatni weekend czerwca. Mam nadzieje, że wszyscy zadowoleni z nagród :) A najbardziej kolega za 1 miejsce sprawnościówki brawa

Pozdro!! driver driver driver driver driver driver parę miesięcy odpoczynku i myślimy o kolejnym zlocie. Może znajdzie się ktoś chętny do zorganizowania zlotu zimowego w górach? Zobaczymy browar browar Już tęsknimy sesese
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

Mały update :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: prosiaczek231 »

VoN pisze: tj mówiłem prześle zapomniane pudełko pocztą
Von nie trzeba niech zostaną na następny zlot :D
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

prosiaczek231 pisze:Von nie trzeba niech zostaną na następny zlot
Ok będę ich strzegł :)

Jeszcze mi się przypomniało, chcieliśmy wszystkich przeprosić za błędne informację, mianowicie NIE BYŁO CZAJNIKÓW W POKOJACH :( a my wszystkim mówiliśmy że są... nie wiem jak to się stało i OGROMNE sorry od strony organizatorów.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
lucjan
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 94
Rejestracja: piątek, 26 czerwca 2009, 12:10
Renault: R25 tx
Silnik: J7T
Lokalizacja: WERBKOWICE

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: lucjan »

VoN pisze:Jeszcze mi się przypomniało, chcieliśmy wszystkich przeprosić za błędne informację, mianowicie NIE BYŁO CZAJNIKÓW W POKOJACH
Przynajmniej w naszym domku Adama był i to brawa nowy :D

Awatar użytkownika
Aniolekdami
Weteran
Weteran
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 21 lutego 2011, 19:51
Renault: Megane Classic
Silnik: 2.0
Lokalizacja: Kutno

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Aniolekdami »

VoN pisze: chcieliśmy wszystkich przeprosić za błędne informację, mianowicie NIE BYŁO CZAJNIKÓW W POKOJACH
Ale i tak organizatorzy nie zostawili nas samych tylko powiedzieli żeby śmiało przychodzić do nich po wodę itp - z czego skorzystałem (dzięki VoN) :)

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: komandos007 »

I ja chciałbym dołączyć się do podsumowania VONa napisał wszystko więc nie będe się powtarzał.

Osobiście chciałbym podziękować Ani ze sklepu MIX CAR (jeden ze sponsorów) która poratowała mnie kawą i dostarczyła mi ją na plac gdzie się konkursy odbywały.

No i oczywiście mojej kobiecie która dbała żebyśmy my organizatorzy mieli coś do jedzenia.

I przede wszystkim klubowiczą za ciepłe słowa w podziękowaniu za całość to dzięki wam wszystko się udało.

Wielkie dzięki

P.S. Maestro masz koszulkę do odebrania u mnie

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6060
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: kudlaty »

VoN pisze: mianowicie NIE BYŁO CZAJNIKÓW W POKOJACH :(
a my mieliśmy, oczywiście zwykły nie elektryczny ale był + garnek, patelnia, talerze i inne takie takie :D

było git ;)

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Maciej R21 »

To ja może też kilka słów .
Miałem parę chwil zwątpienia , sprzedać sprzęt , i dać sobie spokój , ale czytając komentarze, podziękowania i słowa uznania , jakoś nie wyobrażam sobie takiej opcji.

Byłem tego roku trochę nerwowy więc jeśli ktoś to odczuł na własnej skórze to przepraszam pociesz

Muszę też napisać o tym że bardzo mnie irytuje , jeśli ktoś mnie "wycisza", tym bardziej jak robi to w sposób taki , jak by przychodził po raz piąty ( a nie pierwszy) do wroga a nie kolegi z klubu ,tym bardziej że trąbiłem o tym na forum od co najmniej pół roku.

Nie mam też niestety całego światowego repertuaru i nie zawsze znajdę na szybko coś co ktoś chciałby usłyszeć . Prosiłem o listę kawałków przed zlotem ;).

Było kilka potknięć ale musicie mi wybaczyć. Sprzęt był w wersji beta i był to jego chrzest bojowy oraz wybadanie niedociągnięć do poprawki. Tak czy inaczej , ani razu nie zagrał pełną mocą .

Wyświetlanie czegokolwiek niestety nie wypaliło z przyczyn techniczno organizacyjnych ,oraz ze zbyt dużego zróżnicowania oczekiwań widowni ;).

Na szczęście nic się nie spalilo ani nie zepsuło :).


Bardzo podobało mi się sprawdzanie stanu domków przy wymeldowaniu , czyli ew. braki w wyposażeniu i pozostawionych rzeczach.
Byłem niestety przypadkowym świadkiem wystawienia VONowi rachunku za braki w jednym z domków na kwotę 75zł , nie wiem czy się to wyjaśniło bo przechodziłem obok i tyle usłyszałem ....tak czy inaczej przykre i nieodpowiedzialne.

Co do reszty kwesti to było MEGA.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc i za dobrą zabawę.

A że marudzę ....hmmmm....to chyba jakiś błąd genetyczny sesese
Obrazek

Awatar użytkownika
Gosiaczek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek, 25 czerwca 2012, 15:38
Renault: Vel Satis
Silnik: 3.5 V6
Lokalizacja: Łódź

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Gosiaczek »

było super !!!! domki rewelacja , atmosfera jeszcze lepsza . Ja się nie nudziłam bo nie miałam na to czasu bo ciągle coś się działo . Ośrodek jest rewelacyjny bo można i popływać na rowerkach wodnych albo się pokąpać i poopalać , pojeździć na konikach czy sprawdzić swoją grawitację w parku linowym. Dziękuję wszystkim i każdemu z osobna za miłą atmosferę rodzinną i przyjazną. Ja na bank chcę tam z Wami być w przyszłym roku w domku nr 12 oczywiście , może za rok będę miała więcej odwagi i wystartuję w konkursach zręcznościowych. Ognisko też rewelacyjne , mimo że dotarliśmy troszkę później niż wszyscy i nie ma nas na zdjęciu grupowym z Wami kochani.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: VoN »

lucjan pisze:Przynajmniej w naszym domku Adama był i to nowy
kudlaty pisze:a my mieliśmy, oczywiście zwykły nie elektryczny ale był + garnek, patelnia, talerze i inne takie takie

było git
Chodziło mi o pokoje w hoteliku- pensjonacie . W domkach chyba wszystkich były :)
komandos007 pisze:No i oczywiście mojej kobiecie która dbała żebyśmy my organizatorzy mieli coś do jedzenia.
Podziękuj Beatce od nas :) spisała się na medal ! Nie wiem czyje były bułki z truskawkami - leżały podczas konkursów pod wiatką, ale pierwszy raz chyba mi tak smakowały :)
Aniolekdami pisze:Ale i tak organizatorzy nie zostawili nas samych tylko powiedzieli żeby śmiało przychodzić do nich po wodę itp - z czego skorzystałem (dzięki VoN)
Nie ma za co dziękować, było mi tak głupio - bo jeszcze przed zlotem wysłałem Ci smsa że czajniki są... jakbym mógł to bym Ci swój oddał ale niestety był zwykły gazowy.
Maciej R21 pisze:Bardzo podobało mi się sprawdzanie stanu domków przy wymeldowaniu , czyli ew. braki w wyposażeniu i pozostawionych rzeczach.
Byłem niestety przypadkowym świadkiem wystawienia VONowi rachunku za braki w jednym z domków na kwotę 75zł , nie wiem czy się to wyjaśniło bo przechodziłem obok i tyle usłyszałem ....tak czy inaczej przykre i nieodpowiedzialne.
Dziwna sytuacja wyszła, zapłaciłem karę za brak 3 ręczników... ale szczerze wątpię że ktoś je ukradł, może po prostu Panie przygotowujące domek, tych ręczników za mało położyły na starcie? Ręczników brakowało w 2 domkach i to osób za które jestem w stanie poręczyć. Na następnym zlocie po prostu poprosimy aby ręczników w ogóle w domkach nie było - bo po co?
Maciej R21 pisze:Muszę też napisać o tym że bardzo mnie irytuje , jeśli ktoś mnie "wycisza", tym bardziej jak robi to w sposób taki , jak by przychodził po raz piąty ( a nie pierwszy) do wroga a nie kolegi z klubu ,tym bardziej że trąbiłem o tym na forum od co najmniej pół roku.
Przykra sytuacja, Maciej nie musiał wiedzieć że gdzieś obok śpi dziecko... a po drugie agresja jest zbędna, wystarczyły dwa słowa.


A ja jeszcze chciałbym podziękować Klubowi Espacepl.org który do nas zajrzał w sobotę i pokazał że ma power;a w rękach w konkursie przeciągania liny :) Pozdrowionka chłopaki i dzięki za sponsoring gadżetów z waszym logo brawa

Bizon dzięki za 50gr :) oddam przy najbliższej okazji. I dzięki za przypomnienie o zrobieniu grupowej foty ;)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Bizon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2008, 20:54
Renault: Megane CC
Silnik: 2.0 PB
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Bizon »

Maciej R21 pisze:Muszę też napisać o tym że bardzo mnie irytuje , jeśli ktoś mnie "wycisza", tym bardziej jak robi to w sposób taki , jak by przychodził po raz piąty ( a nie pierwszy) do wroga a nie kolegi z klubu ,tym bardziej że trąbiłem o tym na forum od co najmniej pół roku.
jest na to rozwiązanie - nastepnym razem wystarczy małe dzieci zakwaterować z dala od miejsca wieczornej imprezy
VoN pisze:Bizon dzięki za 50gr :) oddam przy najbliższej okazji.
hahhahaha - na następnym zlocie tez może się przyda
rozwiązanie było prowizoryczne, ale najwazniejsze, że sie sprawdziło :)
VoN pisze: I dzięki za przypomnienie o zrobieniu grupowej foty
nie ma sprawy - zawsze to jakaś pamiątka dla klubu jak i sponsorów

a ja jeszcze raz dziekuję Wam za extra zlocik i do zobaczenia na kolejnych
pozdrawiam
Tomek - Bydgoszcz

Awatar użytkownika
Arglist
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 254
Rejestracja: poniedziałek, 19 października 2009, 12:13
Renault: Kangoo 4x4 2005
Silnik: 1.6 16V K4M
Lokalizacja: Radzymin

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Arglist »

VoN pisze:Arglist i Kanar - dzięki za konkursik, identyfikatory, plakaty i nagrody! Kiedy w koncu zostaniecie na noc??
Nie ma za co w przyszłym roku ogarniemy temat lepiej.
Kanar niestety nie dotarł, Przemek i tak miałem płukanie głowy od swojej ładniejszej połowy, że bardziej zależy mi na Was niż na Niej :( więc, żebym został na noc to muszę przyjechać większą ekipą.

Awatar użytkownika
Aniolekdami
Weteran
Weteran
Posty: 534
Rejestracja: poniedziałek, 21 lutego 2011, 19:51
Renault: Megane Classic
Silnik: 2.0
Lokalizacja: Kutno

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: Aniolekdami »

VoN pisze: bo jeszcze przed zlotem wysłałem Ci smsa że czajniki są
No więc właśnie tym bardziej nie twoja czy wasza wina tylko wina ośrodka. Przecież potem pytałeś o czajniki z resztą ja też i mówili że nie mają, a te co były wcześniej w pokojach to gdzie mieli ?

Może na zlot czajników pojechały :p

Pani w gastronomii do której mnie wysłano po czajnik powiedziała że są tylko 2 w ośrodku i jeden już komuś pożyczyli a drugi muszą mieć w kuchni.
Na taki wypasiony ośrodek tylko dwa czajniki elektryczne ? lol lol Mogła chociaż jakąś lepszą bajkę wymyśleć...

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Podsumowania i wspomnienia :)

Post autor: didko »

U nas byl czajnik, ba nawet kuchenka! Dowiedzialem sie o tym w niedziele, gdy uslyszalem gwizd w/w - bo Kuba zagotowal sobie wode na herbate roll
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Zablokowany