iparts></a>
<a href= francuskie

Dziekujemy !

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: Maciej R21 »

Mało brakowało a bym zapomniał .
Serdeczne podziękowania dla Didka oraz Marka1603 za dostarczenie mikrofonów bez których był by dość poważny problem z przemowami :).
Dzięki chłopaki , można na Was liczyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: VoN »

A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: kudlaty »

VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
Ja jakieś mam, jak wrócę to wrzucę

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: brodacz »

to moze i ja cos teraz napisze dopiero teraz bo poniedzialek ciezko sie zaczal( sytuacja w firmie + peknieta belka w megi:/)

1. wybor miejsca - MIODZIO!! za rok bede planowal wyjazd na czwartek jak dla mnie rewelacja , mozna sie napic , pobawic i odpoczac
2. ilosc samochodow i klubowiczow zarabiscie ze tak dopisala frekwencja
3. po raz 1 wypilem caly stan piwa ktory przywiozlem z domu :P ( ale wódka zostala zabraklo czasu :P)
4. organizacja jak co roku pełen profesjonal ( dzieki chłopaki za przygotowanie takiej imprezki)
5. moze w koncu za rok napije sie z wszystkimi bo zawsze mi mało czasu :P a smaki w sobote miałem MEGA ogromne
6. mam nadzieje ze za rok pogoda mnie oszczedzi bo jak zawsze w czwartek woskuje fure a w paitek po drodze pada i auto wyglada jak niescescie
7. jeszcze raz dzieki wszystkim za wszystko bylo superasnie !!!!!

I WIDZIMY SIE ZA ROK!!! :)
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dziekujemy !

Post autor: kanar666 »

Ja również dziękuje za wspaniałe spotkanie :) Wrażenie ze zlotu wręcz niesamowite :)
Tego się nie da opisać,to trzeba przeżyć lol

Qbis

Re: Dziekujemy !

Post autor: Qbis »

Dopiero znalazłem chwilkę czasu bo właśnie zacząłem urlop więc także chciałbym podziękować z mojej strony:
- w pierwszej kolejności bratu tj Maciejowi za uparte dążenie abym przyjechał (mimo licznych wykrętów nie odpuścił - alleluja ) - pamiętaj brachu kocham Cię
- mojemu Tatusiowi za możliwość dotarcia do Was i odwiezienie zwłok do domu :) - Ciebie Tato oczywiście także kocham
- bratowej Marioli za wspólne posiedzenie koło Domu Nad Rozlewiskiem ( oczywiście to nie wszystko ) oraz Krystianowi
- moim współlokatorom : Dido ( w debla jesteśmy lepsi niż bracia Bryanowie ), Bartek, Mincek, Andżela no i oczywiście Wąski ( jakby nie Dido zasnął na dole chyba spałbym na tarasie :) )za bardzo miłe towarzystwo i niezapomniane chwile.
- oczywiście także organizatorom Maku, Komandos, Von - wielki wkład pracy ( wielki szacun ) - szczególnie dla Przemka ( nie ujmując innym ) po 3 - ciej rano dzielnie przyszedłeś pomóc przenieść sprzęt brawa , no i ten upragniony papieros :)
- Lucjanowi za miłą pogawędkę, Olkowi za oj tam oj tam, Kudłatemu za fajną dyskusję oczywiście nie tylko ( aaaaaażżżżżż ta herbatka )
- Bizonowi Bartkowi - bardzo miło było Was znów spotkać
- Marlenie za tańce :)
- koledze którego imienia niestety nie pamiętam z Safrana bi - Turbo za niesamowity przejazd do Bełchatowa
- koledze od Renówki 19 cabrio 1.8 16V za miła pogawędkę przy ognisku ( o ile się uda w przyszłym roku będziemy mogli sprawdzić Twoją wersję )
- oczywiście strażakom za niezapomniane chwile na łódce
Zapewne nie wszystkich wymieniłem bo i wszystkich nie pamiętam ( jakby to powiedział Dido - to wszystko przez ten barometr ) za co z góry przepraszam.
Zacząłem się zastanawiać ca znaczy trójkąt bermudzki ale już chyba wiem o co chodzi : sam nie wiem że w nim byłem; sam nie wiem gdzie byłem i chyba ubyło mi kilka ..............chwil
Reasumując tego typu imprezy są Nam wszystkim potrzebne a bawić się w takim gronie to czysta przyjemność.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wszystko i za nic. Ogólnie za to, że byliście.

Bartek
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2010, 21:24
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: Bartek »

VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
fotek z łódki nie mam ale filmik a i owszem jak nabieramy wody też szok
Pozdrawiam

Bartek
w klubie od 2005

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: kudlaty »

Bartek pisze:
VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
fotek z łódki nie mam ale filmik a i owszem jak nabieramy wody też szok
przecież wrzuciłem fotki z łódki

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dziekujemy !

Post autor: Rysiek_W »

Może chodziło o łódkę Bols ;-))) choć takiego wynalazku w trójkącie nie stwierdzono ;-)
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Zablokowany