iparts></a>
<a href= francuskie

Dziekujemy !

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: Maciej R21 »

Mało brakowało a bym zapomniał .
Serdeczne podziękowania dla Didka oraz Marka1603 za dostarczenie mikrofonów bez których był by dość poważny problem z przemowami :).
Dzięki chłopaki , można na Was liczyć.
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: VoN »

A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: kudlaty »

VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
Ja jakieś mam, jak wrócę to wrzucę

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: brodacz »

to moze i ja cos teraz napisze dopiero teraz bo poniedzialek ciezko sie zaczal( sytuacja w firmie + peknieta belka w megi:/)

1. wybor miejsca - MIODZIO!! za rok bede planowal wyjazd na czwartek jak dla mnie rewelacja , mozna sie napic , pobawic i odpoczac
2. ilosc samochodow i klubowiczow zarabiscie ze tak dopisala frekwencja
3. po raz 1 wypilem caly stan piwa ktory przywiozlem z domu :P ( ale wódka zostala zabraklo czasu :P)
4. organizacja jak co roku pełen profesjonal ( dzieki chłopaki za przygotowanie takiej imprezki)
5. moze w koncu za rok napije sie z wszystkimi bo zawsze mi mało czasu :P a smaki w sobote miałem MEGA ogromne
6. mam nadzieje ze za rok pogoda mnie oszczedzi bo jak zawsze w czwartek woskuje fure a w paitek po drodze pada i auto wyglada jak niescescie
7. jeszcze raz dzieki wszystkim za wszystko bylo superasnie !!!!!

I WIDZIMY SIE ZA ROK!!! :)
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dziekujemy !

Post autor: kanar666 »

Ja również dziękuje za wspaniałe spotkanie :) Wrażenie ze zlotu wręcz niesamowite :)
Tego się nie da opisać,to trzeba przeżyć lol

Qbis

Re: Dziekujemy !

Post autor: Qbis »

Dopiero znalazłem chwilkę czasu bo właśnie zacząłem urlop więc także chciałbym podziękować z mojej strony:
- w pierwszej kolejności bratu tj Maciejowi za uparte dążenie abym przyjechał (mimo licznych wykrętów nie odpuścił - alleluja ) - pamiętaj brachu kocham Cię
- mojemu Tatusiowi za możliwość dotarcia do Was i odwiezienie zwłok do domu :) - Ciebie Tato oczywiście także kocham
- bratowej Marioli za wspólne posiedzenie koło Domu Nad Rozlewiskiem ( oczywiście to nie wszystko ) oraz Krystianowi
- moim współlokatorom : Dido ( w debla jesteśmy lepsi niż bracia Bryanowie ), Bartek, Mincek, Andżela no i oczywiście Wąski ( jakby nie Dido zasnął na dole chyba spałbym na tarasie :) )za bardzo miłe towarzystwo i niezapomniane chwile.
- oczywiście także organizatorom Maku, Komandos, Von - wielki wkład pracy ( wielki szacun ) - szczególnie dla Przemka ( nie ujmując innym ) po 3 - ciej rano dzielnie przyszedłeś pomóc przenieść sprzęt brawa , no i ten upragniony papieros :)
- Lucjanowi za miłą pogawędkę, Olkowi za oj tam oj tam, Kudłatemu za fajną dyskusję oczywiście nie tylko ( aaaaaażżżżżż ta herbatka )
- Bizonowi Bartkowi - bardzo miło było Was znów spotkać
- Marlenie za tańce :)
- koledze którego imienia niestety nie pamiętam z Safrana bi - Turbo za niesamowity przejazd do Bełchatowa
- koledze od Renówki 19 cabrio 1.8 16V za miła pogawędkę przy ognisku ( o ile się uda w przyszłym roku będziemy mogli sprawdzić Twoją wersję )
- oczywiście strażakom za niezapomniane chwile na łódce
Zapewne nie wszystkich wymieniłem bo i wszystkich nie pamiętam ( jakby to powiedział Dido - to wszystko przez ten barometr ) za co z góry przepraszam.
Zacząłem się zastanawiać ca znaczy trójkąt bermudzki ale już chyba wiem o co chodzi : sam nie wiem że w nim byłem; sam nie wiem gdzie byłem i chyba ubyło mi kilka ..............chwil
Reasumując tego typu imprezy są Nam wszystkim potrzebne a bawić się w takim gronie to czysta przyjemność.
Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wszystko i za nic. Ogólnie za to, że byliście.

Bartek
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2010, 21:24
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: Bartek »

VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
fotek z łódki nie mam ale filmik a i owszem jak nabieramy wody też szok
Pozdrawiam

Bartek
w klubie od 2005

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Dziekujemy !

Post autor: kudlaty »

Bartek pisze:
VoN pisze:A nie macie jakiś fotek z tymi strażakami? fotek na łódce? :)
fotek z łódki nie mam ale filmik a i owszem jak nabieramy wody też szok
przecież wrzuciłem fotki z łódki

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Dziekujemy !

Post autor: Rysiek_W »

Może chodziło o łódkę Bols ;-))) choć takiego wynalazku w trójkącie nie stwierdzono ;-)
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Zablokowany