iparts></a>
<a href= francuskie

Droga na zlot - dylemat

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
kajtekjr
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 20:51
Renault: Clio Mk II Ph II
Silnik: 1.5 dCi 65KM
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kajtekjr »

cyklista pisze:Środa wlkop -Jarocin
cyklista pisze:droda jest spokojna i prosta
Krajowa 11 - ta droga na pewno nie jest spokojna, bo to połączenie Kołobrzegu z Bytomiem. Ilość ciężarówek nie zliczona, dodatkowo na odcinku Jarocin - Środa Wlkp. łączy się z krajową 15, która łączy Wrocław z Toruniem. Jak dobrze trafisz to przed Jarocinem bedziesz stał w 4 km korku już w miejscowości Cielcza, bo Jarocin nie ma obwodnicy. A i nie brakuje tu debili wyprzedzających na trzeciego ;)
Szczerze odradzam tą drogę. Wiem co mówię, bo to właściwie granice mojego powiatu i znam drogę z własnego doświadczenia ;)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: Sidenis »

kajtekjr pisze:Jak dobrze trafisz to przed Jarocinem bedziesz stał w 4 km korku już w miejscowości Cielcza, bo Jarocin nie ma obwodnicy. A i nie brakuje tu debili wyprzedzających na trzeciego ;)
Ostatnio jechałam tą drogą dwa razy i jakoś nic z tego nie było. Nie wiem czy to po prostu fuks i wpasowałam się w dobre godziny czy jeszcze coś innego.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: $SKORPION$ »

A ja mam pytanie do Ciebie Maćku. Którą drogą jeździłeś w dwóch poprzednich latach do Borek ?
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: cyklista »

kajtekjr pisze:
cyklista pisze:Środa wlkop -Jarocin
cyklista pisze:droda jest spokojna i prosta
Krajowa 11 - ta droga na pewno nie jest spokojna, bo to połączenie Kołobrzegu z Bytomiem. Ilość ciężarówek nie zliczona, dodatkowo na odcinku Jarocin - Środa Wlkp. łączy się z krajową 15, która łączy Wrocław z Toruniem. Jak dobrze trafisz to przed Jarocinem bedziesz stał w 4 km korku już w miejscowości Cielcza, bo Jarocin nie ma obwodnicy. A i nie brakuje tu debili wyprzedzających na trzeciego ;)
Szczerze odradzam tą drogę. Wiem co mówię, bo to właściwie granice mojego powiatu i znam drogę z własnego doświadczenia ;)
ostanio wracałem i było czysto i spokojnie
;) a gdzie nie ma ciężarówek nawet na wiejskiej drodze spotkasz z pijaki kierowcą lub z małolatem za kierownicą
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: prosiaczek231 »

Jama taką trasę: Wałcz-Chodzież-Wągrowiec-Gniezno-Konin-Turek-Uniejów-Szadek-Bełchatów-Rząsawa
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Awatar użytkownika
kajtekjr
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 20:51
Renault: Clio Mk II Ph II
Silnik: 1.5 dCi 65KM
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kajtekjr »

Sidenis pisze:Ostatnio jechałam tą drogą dwa razy i jakoś nic z tego nie było. Nie wiem czy to po prostu fuks i wpasowałam się w dobre godziny czy jeszcze coś innego.
No to musiałaś trafić na jakąś dobrą godzinę.. ;) Ja wjeżdżałem ostatnio do Jarocina ok 18:00-18:30 i było tak jak piszę. Zresztą nie raz jeżdżąc po swoim mieście słyszę na CB że przed Jarocinem stoją już w Cielczy - głównie wieczorem ;)
Osobiście gdybym jechał na zlot, ale niestety nie planowane wydatki pokrzyżowały mi plany, to waliłbym autostradą A2, zjechał na węźle Emilia na Zgierz, przez Łódź, Pabianice, Bełchatów.

Generalnie jadąc z Wałcza można ominąć większość bramek na A2. Do Poznania trzymać się DK11, w Poznaniu na A2, później na nowo otwartym węźle Poznań-Wschód zjechać na S5 w kierunku Gniezna, później zjechać w Kostrzynie na DK92 i nią dojechać do Wrześni, we Wrześni śmignąć znów na A2 do Słupcy i tu mamy dwie opcje zjechać na DK92 i jechać do Goliny a tam odbić na węzeł Sługocin, bądź odbić w drugim kierunku na wojewódzką drogę 466 na Ciążeń, Lądek i również na węźle Sługocin wjechać na A2 i dalej jechać A2 do węzła Emilia na Zgierz, Łódź, Pabianice, Bełchatów ;)
Osobiście gdybym miał tak kombinować zapłaciłbym 28 zł na bramkach Kulczyka i te 20 zł za odcinek GDDKiA ;)

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: prosiaczek231 »

kajtekjr pisze:Osobiście gdybym miał tak kombinować zapłaciłbym 28 zł na bramkach Kulczyka i te 20 zł za odcinek GDDKiA ;)
A ja ani nie będę kombinował ani płacił 96zł (w dwie strony) i pojadę trasą przedstawiona powyżej :P :P
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Awatar użytkownika
kajtekjr
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 140
Rejestracja: poniedziałek, 28 lutego 2011, 20:51
Renault: Clio Mk II Ph II
Silnik: 1.5 dCi 65KM
Lokalizacja: Września
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kajtekjr »

wiadomo, każdy sam zdecyduje jak jechać ;)
Powodzonka na drodze i miłej zabawy na zlocie pijaki

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kudlaty »

Ja tam nie mam dylematu czy jechać autostradą :D Od Lublina nie ma żadnej :P

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: didko »

kudlaty pisze:Ja tam nie mam dylematu czy jechać autostradą :D Od Lublina nie ma żadnej :P
AAAAaaaaa przez Ostrowiec chce Ci sie pojechac? Moze bysmy przyatakowali jakiegos spontan grill wstepniaka? lol
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kudlaty »

To bym chyba musiał we wtorek wyjechać (a wolne mam od czwartku dopiero) :D Kusząca propozycja, hmmmm

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: didko »

kudlaty pisze:To bym chyba musiał we wtorek wyjechać (a wolne mam od czwartku dopiero) :D Kusząca propozycja, hmmmm
Niedobrze... w srode rozpaliloby sie wungiel Panie i byloby DOBRZE pijaki - pozostanie nam grill na zlocie, ale opcja z przejazdem przez Ostrowiec - do rozpatrzenia dla Was :) sie zgadamy :) Szczegoly na priv.
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: kudlaty »

Wiesz, zastanowię się. 30km bym miał więcej, to dużo i niedużo w sumie. Wszystko zależy jak równa jest droga dalej bo do 12tki jestem pewny, że jest równo a na 42 to wiem, że od Skarżyska do Końskich jest jak stół a dalej różnie bywało

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Droga na zlot - dylemat

Post autor: didko »

kudlaty pisze:Wszystko zależy jak równa jest droga dalej bo do 12tki jestem pewny, że jest równo a na 42 to wiem, że od Skarżyska do Końskich jest jak stół a dalej różnie bywało
Tam juz chyba wszystko na swiezosci... :) jechalem ze 2 miechy temu i szczerze powiem NIE PAMIETAM zadnych dramatow. Jest czas Mr Kudlaty :) jeszcze zebys tak na GG sie pojawil, to juz byloby doskonale :D
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Zablokowany