iparts></a>
<a href= francuskie

Parkowanie i konkrety

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Parkowanie i konkrety

Post autor: VoN »

Obrazek

Żeby nie było nieporozumień, parkingi za bramą ośrodka są przeznaczone dla osób które nocują w ośrodku!
Osoby które przyjadą na sobotę, będą parkować na parkingu przed bramą ośrodka bo po prostu się nie pomieścimy. Plac na którym będą konkursy jest zaraz przy bramie i chcemy również uniknąć sytuacji, w której będziemy przerywać np. sprawnościówke bo ktoś będzie szukał miejsca do zaparkowania za bramą...

Miejsca będa wygrodzone i oznaczone, tam gdzie napis "zakaz parkowania" jest coś alla przystanek PKS i będą konkursy- m. in. sprawnościówka, więc na litość PROSZĘ TAM NIE PARKOWAĆ :) w Borkach rok temu sprawnościówka była jaka była bo na parkingach stały auta zlotowiczów (mimo taśm odgradzających) palm i nie było miejsca...

Więc piszę może zbyt wcześnie, ale chce aby każdy wiedział gdzie może parkować. Parking jak co roku jest płatny 5zł/ doba... na parkingach jest monitoring i ochrona (nie taka jak w borkach spokojnie). Za parking płacimy przy odebraniu identyfikatorów. OCHRONA nie ma prawa pobierać opłat- bo za parking dla osób nocujących klub zapłacił z góry... będą bileciki parkingowe jak 2 lata temu.

Pod domki nie ma możliwości dojazdu! Zaakceptowaliście to wypełniając formularz zlotowy, pragnę uczulić że osoby niepełnosprawne nie będą miały w tym kierunku żadnych udogodnień... Jeśli ktoś przyjedzie i powie, że on między drzewami lub dla mnie nawet po wodzie przejedzie i będzie parkował swoją "BRYKE" bo boi się że mu ktoś ukradnie głośniki za 10 000 zł to po prostu zostanie podtopiony w pobliskim kąpielisku... smierc

Jakby co śmiało pytać. Wszystko po to żeby było łatwiej i sprawniej :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 848
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: Rufus »

brawa Dobra myśl, żeby o tym za wczasu wspomnieć brawa

Choć na pewno trafią się takie istoty, które i tak zaparkują na zakazie palm
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

Weasel

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: Weasel »

Rufus pisze:brawa Dobra myśl, żeby o tym za wczasu wspomnieć brawa

Choć na pewno trafią się takie istoty, które i tak zaparkują na zakazie palm
to sie takie auta skutezcnie wyniesie za brame...
a delikwent do konca zlotu bedzie stal w kącie, albo bedzie "biegac" za weglem.

Adrian88

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: Adrian88 »

Piszę raczej w nie odpowiednim temacie ale mam takie pytanko... Jeśli nie wypełniałem formularza (bo nie wiem czy uda mi się przyjechać) to czy gdybym jednak się zjawił to mógłbym wjechać "za bramę" i uczestniczyć w konkursach płacąc oczywiście składkę ;) Wiem wiem że mogę już nie dostać gadżetów ale czy mógłbym po prostu w pełni uczestniczyć w zabawie i spać oczywiście potem w aucie na terenie ośrodka?

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: cyklista »

palm trzeba to przemyśleć przyjazd z małym człowiekiem jak :( nie ma gdzie parkować
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: VoN »

Adrian88 pisze:Piszę raczej w nie odpowiednim temacie ale mam takie pytanko... Jeśli nie wypełniałem formularza (bo nie wiem czy uda mi się przyjechać) to czy gdybym jednak się zjawił to mógłbym wjechać "za bramę" i uczestniczyć w konkursach płacąc oczywiście składkę Wiem wiem że mogę już nie dostać gadżetów ale czy mógłbym po prostu w pełni uczestniczyć w zabawie i spać oczywiście potem w aucie na terenie ośrodka?
Tak nie będzie problemu. Radziłbym nie wjeżdżać jednak za bramę tylko stanąć przed- tam na serio jest gdzie parkować (chyba że przyjedziesz np. przed 10 i konkursy jeszcze się nie rozpoczną to śmiało wjeżdżaj), a później po konkursach lub ewentualnie przy okazji sprawnościówki przejedziesz dalej na parking za bramą.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: kanar666 »

A powiedz mi taką rzecz,bo kluczyki do domków dostaniemy w piątek o 14:00 bo o tej godzinie zaczyna się doba hotelowa,ale widzę że dużo osób będzie już w czwartek po południu,i pytanie moje,czy te osoby będą już mogli zaparkować samochody za bramą?? :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: VoN »

Logicznie :) Osoba przyjeżdżająca w czwartek ma opłacony domek od czwartku i opłaca parking od czwartku ala Po przyjeździe do ośrodka idziecie do RECEPCJI OŚRODKA (ZNAJDUJĄCEJ SIĘ W HOTELU- są tabliczki informacyjne) się zameldować, mówicie nazwisko/ dajecie dowód i Pani wydaje wam odpowiedni klucz do domku (tu uwaga, bo jeśli domek wynajmujecie we dwójkę to recepcja będzie miała nazwisko tej osoby która wypełniła formularz rezerwacji!!! i może być problem z wydaniem kluczyka jeśli przyjedziecie osobno... w takiej sytuacji dzwonić do mnie lub mnie szukać na terenie ośrodka) .Po tym jak dostaniecie kluczyki idziecie się wypakować lub idziecie do punktu organizacyjnego zaznaczony na mapie poniżej żeby się odhaczyć na liście, opłacić parking i odebrać należące się wam gadżety tam będzie siedział któryś z organizatorów... możliwe że również poprosi was o dowód. Od 14 jest doba oficjalna, jeśli domek bedzie wolny i posprzątany np. o 10-11 to prawdopodobnie od razu klucze dostaniecie.. podjedziecie sobie jak najbliżej domków (bezpośrednio pod nie ma możliwości- ŻADNEJ) wypakujecie i auto/a na parking (na terenie ośrodka).

Parking przed bramą obowiązuje tylko tych którzy NIE NOCUJĄ .

Obrazek
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: kanar666 »

Przemku a ja dalej nie mam swojego domku lol
Tak na marginesie,zegarek się spóźnia na forum o godzinę :P

marek1603
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 777
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:33
Renault: Dacia LODGY_Duster
Silnik: 1.6MPI_1.6Sce4x4
Lokalizacja: Olkusz

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: marek1603 »

Czyli w okolice plaży można podjechać się wypakować?
http://www.chomikuj.pl/marek160374" target="_blank
Moderator http://www.daciaklub.pl/forum/portal.php" target="_blank
Był Wartburg 353, Polonez 1.4, Logan 1.4, Logan MCV 1.6, a jest Lodgy 1.6 i Duster 1.6. No i 1300 w remoncie.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: VoN »

kanar666 pisze:Przemku a ja dalej nie mam swojego domku lol
Tak na marginesie,zegarek się spóźnia na forum o godzinę :P
Oj wiadomo czyje te domki :P

P.S Ja za Ciebie czasu letniego w profilu nie ustawie :P
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: VoN »

marek1603 pisze:Czyli w okolice plaży można podjechać się wypakować?
Tam gdzie drogi tam można :D po plaży nie ma mowy :P
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: PARKOWANIE NA ZLOCIE

Post autor: kanar666 »

VoN pisze:po plaży nie ma mowy :P
Chyba że w kąpielówkach lol
VoN pisze:P.S Ja za Ciebie czasu letniego w profilu nie ustawie
Nie wiedziałem że jadę na manualu lol Sorki :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Parkowanie i konkrety

Post autor: VoN »

Nie będę robił nowego tematu, dodam tutaj:

1. Jakby co dane do nawigacji:

OSiR Wawrzkowizna
Wawrzkowizna 1, 97-400 Bełchatów

W niektórych nawigacjach za chiny tego nie znajdziecie, więc próbujcie wpisać np. Bełchatów Rząsawa lub samo Rząsawa. Będąc- jadąc na Rząsawe od Bełchatowa po prawej stronie będziemy widzieć tablicę "OSiR Wawrzkowizna". Na pewno dojazd łatwiejszy niż do Borek ;)

GPS: 51.300549, 19.331925


2. Na terenie ośrodka nie ma sklepu :P Zaopatrzyć się wcześniej w % i jedzenie, żeby nie robić problemów bo skończyło się to i tamto a wszyscy kierowcy po spożyciu :P - najbliższy sklep koło Bełchatowa.

Jak komuś znudzi się grill jest nad wodą smażalnia ryb z mini barem, w hotelu jest restauracja (jedzenie dobre, ceny do przyjęcia - sprawdziliśmy w marcu ;) ).
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Parkowanie i konkrety

Post autor: VoN »

3. W Restauracji można płacić KARTĄ

4. Na zlocie będzie możliwość odebrania kart członkowskich Stowarzyszenia (przypomnę, że Ci którzy zakupili kiedyś PIKURKI, ramki, czy cokolwiek innego) dołączają bez opłat i dostają kartę gratis. Więc jeśli ktoś chętny dołączyć ma na to jeszcze parę dni :P Klik- http://klubrenault.pl/index.php/dolacz
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Zablokowany