iparts></a>
<a href= francuskie

Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: didko »

Tak myślę, że jak będziemy mieli wątek z gatunku "wszyscy, wszystko i o wszystkim" - to zbędnym to nie będzie. Pewnie wielu nowych pikurowiczów ma jakieś pytania, sugestię, to śmiało mógliby bez krępacji pisać o tym w tym wątku...

Do zlotu troszku czasu pozostało, a rozmów na ten temat będzie coraz to więcej... więc klawiatury w dłoń i do boju żołnierze bum
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Awatar użytkownika
Ruda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: środa, 16 maja 2012, 11:30
Renault: inny
Silnik: 1.0
Lokalizacja: Sta/Sza/Sta/ BYTOM

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: Ruda »

Nie ukrywam ze szukałam jakiegoś luźniejszego tematu... Chociaz doputy nie mam co zrobić z potomstwem, nie mam możliwości wyrwania isę na zaden zlot. Chociaz, może?
didko pisze: Do zlotu troszku czasu pozostało, a rozmów na ten temat będzie coraz to więcej... więc klawiatury w dłoń i do boju żołnierze bum
w moim przypadku, dłoń na klawiaturę ;)

A w sumie to mam jedo pytanko odnośnie forum. Na pierwszy rzut oka wygląda jak by niewiele się tu działo, dużo starych wątków. Ale ja nie do tego, chcący zapisac się do grupy kobiety, to gdzie mam uderzyć? wystarczy kliknąć w wyślij? ale co kurcze wysłac? Troszkę nie jasne. NIe umie znaleźć nigdzie opcji "grupy" - > dołącz czy czegokolwiek w tym stylu.

pozdrawiam
Ruda

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: VoN »

Ruda pisze:A w sumie to mam jedo pytanko odnośnie forum. Na pierwszy rzut oka wygląda jak by niewiele się tu działo
Dzieje się :) zależy w którym dziale. Na początek radzę przeczytać regulamin forum- dowiemy sie z niego np. tego że nie należy pisać postów pod postem (jest opcja edytuj). itd ;) ala

Forum podzielone jest na działy, to jest luźny temat ale odnośne zlotu (znajduje sie w dziale Zlot Wawrzkowizna 2012) a nie odnośne całego forum itd.

Aby dołączyć do grupy, należy wejść w panel użytkownika>grupy> wybrać grupę (oznaczyć) i kliknąć wyslij :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Ruda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: środa, 16 maja 2012, 11:30
Renault: inny
Silnik: 1.0
Lokalizacja: Sta/Sza/Sta/ BYTOM

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: Ruda »

ok dzięki :)
Sorki , zapomniałam o opcji edycji :D regulamin owszem czytałam ;)

Szkoda ze nie ma ogólnego hyde parku :D

a pisząc już całkowicie w temacie, jako nowa "pikurowiczka" nie mam nawet pojecia jak takie zloty wyglądaja. Mąż pracuje w delegacjach, no i fakt od spraw związanych z naszą Renią jestem ja :D maż nie bardzo ma do tego smykałke ;) Jednak bedąc samą z 2 maluchów, chyba nie bardzo wybierać się na takie zloty nikogo nie znajac?

NO i patrzyłam na szukaczu i nie znalazłam miejscowości Wawrzykowizna? Jeżeli to jak na plakacie (o ile dobrze zwróciłam uwagę) w okolicach bełchatowa to sumie wcale nie aż tak daleko odemnie :D 100 pare kilometrów :D

Przyznam ze prywatne do tej pory nie miałam czasu na poszukiwanie/poszerzanie swoich pasji (prócz prowadzenia samochodu, co uwielbiam wręcz do granic :D ) itp, nie nalezałam do zadnego klubu, czy coś w tym stylu, ostatnio stwierdziłam ze pora to zmienić. Licze na waszą wyrozumiałość i zrozumienie ;)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: VoN »

Ruda pisze:Szkoda ze nie ma ogólnego hyde parku
Dział Ogólne pełni funkcje Hyde Parku :) - o wszystkim i o niczym :)
Ruda pisze:a pisząc już całkowicie w temacie, jako nowa "pikurowiczka" nie mam nawet pojecia jak takie zloty wyglądaja. Mąż pracuje w delegacjach, no i fakt od spraw związanych z naszą Renią jestem ja maż nie bardzo ma do tego smykałke Jednak bedąc samą z 2 maluchów, chyba nie bardzo wybierać się na takie zloty nikogo nie znajac?
Hmm ciężko powiedzieć jak zloty wyglądają, bo pewnie ile ludzi tyle zdań. Jedni przyjeżdżają z dziećmi i mają pretensje, że po 22 jest głośno, drudzy przyjeżdżają co roku z dziećmi i już nawet dzieciaki się poznały i razem biegają :) Atmosfera typowo grillowo- imprezowa bez agresji i niepotrzebnego zgrzytania zębami :) Pełen luz.

Witamy w klubie :) jesli masz faktycznie niecałe 100km to wpadaj! Ośrodek nazywa się WAWRZKOWIZNA bez Y :) www.wawrzkowizna.com.pl
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6059
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: kudlaty »

Zawsze musi być ten pierwszy raz na przyjechanie, każdy z nas kiedyś był pierwszy raz na zlocie i nikogo nie znał. Co do dzieciaków to tym tez bym się nie martwił, tyle wujków i cioć co na zlocie to nie ma nigdzie, a i na bank będzie zorganizowane jakieś "przedszkole" dla maluchów na zlocie ;)

Także jak nie ma co się zastanawiać tylko przyjeżdżać ;)

A jak coś to jest pokój 1os do odstąpienia w hoteliku (z soboty na niedzielę) to myślę, że z maluchami byś się zmieściła (zależy jak duże te dzieciaki masz) ;)

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: didko »

"Nasze" zloty maja to do siebie, ze wszystko jest odpowiednio wywazone. Nie ma zbytniego nadmiaru bicia piany nad naszymi autami. W przypadku niektorych osob (np ja, inni, wielu innych...) jedziemy tam glownie dla atmosfery i ludzi. Kiedys owszem - fakt, jechalem bo samochodow duzo, to bedzie fajnie poogladac, podpatrzec, popodziwiac. Od paru lat glownym celem zlotu jest TOWARZYSTWO bo jest wyszukane i jedyne w swoim rodzaju. Dowodem na takie podejscie do sprawy wielu innych, jest fakt - ze przyjezdzaja takze inne marki aut...
Niewazne gdzie pojdziesz i do kogo - ja jestem przekonany, ze kazdy poczestuje, zaprosi, ugosci. Dzieci bawia sie bezpiecznie, z roku na rok jest ich coraz to wiecej. Tak jak wspomniano powyzej - jedynie muzyka i halas po nocy moze byc dla niektorych przeszkoda. W imieniu organizatorow, klubowiczow, oraz swoim - serdecznie zapraszam.

Ps, to ze nikogo nie znasz - nie oznacza, ze poczujesz sie zle/inaczej/gorzej. Towarzystwo pikurowe BARDZO szybko sie integruje :)
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

Awatar użytkownika
Ruda
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 252
Rejestracja: środa, 16 maja 2012, 11:30
Renault: inny
Silnik: 1.0
Lokalizacja: Sta/Sza/Sta/ BYTOM

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: Ruda »

no i chciałam odpisać i czas lecieć do 2 potworków :D (2 lata córa, 4 lata syn- więc iestety smarki jeszcze :D) później odpisze i się rozpisze czemu we mnie trochę stresu ;) ja raczej szybko się integruję i jestem dość komunikatywna :)

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: prosiaczek231 »

Ruda pisze:szybko się integruję i jestem dość komunikatywna
To dasz radę na zlocie - Zapraszamy :D :D
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: Sidenis »

Ja byłam na zlocie 2 lata temu -jak na razie był to pierwszy i ostatni mój zlot. W zeszłym roku odpuściłam, bo ciąża, a w tym -bo maluch będzie miał w okolicach zlotu pół roku i nie wiedziałam do końca jak będzie z jego rehabilitacją. Co do atmosfery -było wspaniale. Integracja poszła szybko. I w zasadzie nieważny jest wiek. Ogólnie to żałuję, że sama zdecydowałam nie jechać. Może jak się uda to na przyszły rok przyjedziemy -wtedy malec będzie cokolwiek samodzielny, przynajmniej w sferze poruszania się ;)
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

prosiaczek231
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 1779
Rejestracja: piątek, 11 lipca 2008, 17:11
Renault: Megane II CC
Silnik: 1.6 113KM
Lokalizacja: Wałcz (woj.zach-pom)
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: prosiaczek231 »

Ja byłem już dwa razy na zlocie i naprawdę szybko towarzystwo Pikurowe cie wciąga, a dzień później czujesz się jakbyś wszystkich znała już od dawna
Obrazek
Byłe Renault:

Megane Scenic 1.6 1997r
Espace II 2.2 1995r
Laguna IphII 2.0 1998r
Clio II phI 1.2 1999
Megane I phII 1.6 16V 1999r
Megane I phII 1.4 16V 2002r
Megane II phI 2.0 16V 2003r

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: Sidenis »

Muszę się z Tobą Maćku zgodzić! Każdy gadał z każdym, nie było żadnych problemów, burd, ani tym podobnych rzeczy.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: VoN »

prosiaczek231 pisze:Ja byłem już dwa razy na zlocie i naprawdę szybko towarzystwo Pikurowe cie wciąga, a dzień później czujesz się jakbyś wszystkich znała już od dawna
Serio tylko na 2 byłeś? Ja myślałem że Ty stara zlotowa wyga jesteś :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
pelson91
skoczek
skoczek
Posty: 1089
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 10:16
Renault: Rover 75
Silnik: 2.0 CDT
Lokalizacja: Nadarzyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: pelson91 »

No, no :D Dziecko to niestety kula u nogi na takim zlocie, ani się nie zabawisz, ani nic, bo musisz się dzieckiem zajmować ;) Dlatego najlepszy czas na zlotowanie jest przed macierzyństwem, albo już po, gdy dzieci odchowane można zostawić u cioci na weekend itd :D
Było: Renault Megane HB 1,6e 1996r. -> KLIK
Był: Rover 420 SDi 1996r. -> KLIK
Jest: Rover 75 2,0 CDT 2000r. -> KLIK

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Hyde Park - czyli na luźnej czapce o zlocie...

Post autor: VoN »

pelson91 pisze:No, no :D Dziecko to niestety kula u nogi na takim zlocie, ani się nie zabawisz, ani nic, bo musisz się dzieckiem zajmować ;) Dlatego najlepszy czas na zlotowanie jest przed macierzyństwem, albo już po, gdy dzieci odchowane można zostawić u cioci na weekend itd :D
Powiedz to MaćkowiR4 i spytaj czy sie nie ubawili rok temu :) na pewno mniej niż wcześniej ale...Jeśli ktoś jedzie pić i ..... pić to na pewno dla niego dziecko będzie stanowiło problem... chociaż nie wiem jak można tak powiedzieć mając dziecko. Organizujesz sobie wyjazd na zlot jako bardziej rodzinny, nie pijesz do upadłego , nie siedzisz non stop z kumplami z forum i to chyba jedyne ograniczenia. W ośrodku jest plac zabaw, konie, wypożyczalnia sprzętu wodnego itd. Ludzie myślą że jak sie ma dziecko to najlepiej w domu siedzieć, bo pora karmienia będzie albo jakaś niespodzianka... g**o prawda lol Dziecko lulu, niania w rękę i przed domek na grilla :) trzeba sobie radzić.

SID :) teraz małego masz w wózku, śpi więcej... uwierz mi że jak będzie chodził to zaczniesz nie ogarniać lol
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Zablokowany