iparts></a>
<a href= francuskie

Rezerwacje -wpłaty.

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: VoN »

Moja cierpliwość po malutku dobiega końca :)

Na forum jest masę ludzi którzy wypełnili formularz rezerwacji bez noclegu i nie opłacili jeszcze składek, nie będę wymieniał bo nie o to tu chodzi, proszę jednak o wyrozumiałość (bo musimy zamówić smycze itd nie wiemy ile szt.) i o spłatę tych niewielkich sum.

Jest jeszcze parę osób które wpłacało pieniążki w ratach i brakuje tej jednej ostatniej :) uprzedzam, że jutro dzwonie na nr podane w formularzu i będę dręczył ala ala

Pewnie dużo osób przeczyta ten temat, więc napiszę jeszcze: Pamiętajcie, że w tym roku na ognisku nie przewidujemy piwka i napoi, w cene składki wchodzą tylko kiełbaska, pieczywo + dodatki. Ogólnie zapraszam do przeczytania informacji w faq i do dokładnego przejrzenia strony www.klubrenault.pl/zlot
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

rossik07

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: rossik07 »

Ja jutro dopiero wypelnie formularz bo znajomy musi mi dac znac czy napewno jedzie i odrazu w ten sam dzien przelewem wplace pieniadze na konto. Chcialbym tylko spytac: Jezeli jedziemy jednym autem w 2 to na stronie klubu musze wpisac oba imiona i nazwiska czy wystarczy moje i napisze ze 2 osoby dorosle?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: VoN »

Wystarczy Twoje i że 2 osoby.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Adrian88

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: Adrian88 »

Witam... Mam jeszcze pytanie... Chciałbym wybrać się z dziewczyną na ten zlocik i w związku z tym czy mogę jeszcze wypełnić formularz i opłacić natychmiast składkę? oczywiście bez noclegu bo będziemy nocować w lali:)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: VoN »

Adrian88 pisze:Witam... Mam jeszcze pytanie... Chciałbym wybrać się z dziewczyną na ten zlocik i w związku z tym czy mogę jeszcze wypełnić formularz i opłacić natychmiast składkę? oczywiście bez noclegu bo będziemy nocować w lali:)
Tak śmiało jeszcze możecie :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Maras
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 187
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 22:54
Renault: Clio II
Silnik: 1.5 Dci
Lokalizacja: Konin

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: Maras »

VoN a ostateczny termin wpłaty za pobyt tylko na sobotę jest do kiedy ? ;)

Weasel

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: Weasel »

ostateczny termin pewnie jest w sobote przy szlabanie na wjezdzie.

i tak tez by trzebabylo zrobic,

nie jestes pewien czy przyjedziesz? (do wszystkich niepewnych)
to nie zawracac dupy wypelnianiem formularza, przeciez VOn ma jeszcze wiele innych rzeczy do roboty, niz tylko zajmowaniem sie wypelnianiem maili, z danymi doprzelewu, potem sprawdzaniem czy przelew przyszedl, a jak nie przyszedl to ponaglaniem.

LUdzie, zapisaliscie sie? to placcie,
nie wiecie na 100% czy bedziecie, nie mozecie sie zdecydowac, to NIE WYPELNIAJCIE FORMULARZA tylko zaplaccie jak przyjedziecie.

Niby takie proste, a dla niekotrych tak ciezkie do zrozumienia.

Von dawaj liste , beda mieli motywacje do zaplaty (oczywiscie ci ktorzy nie zapisali sie dla jaj...)
Ostatnio zmieniony wtorek, 8 maja 2012, 19:15 przez Weasel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: VoN »

Maras pisze:VoN a ostateczny termin wpłaty za pobyt tylko na sobotę jest do kiedy ?
Tak jak napisał Weasel - mozesz zapłacić na miejscu ale nie gwarantuje Ci wtedy że dostaniesz wszystko- smycz,id, naklejke, nr startowy i prowiant na ognisko.. Niestety nie moge zamowic pol tony kielbachy lub 1000szt smyczy, bedzie tylko zapas 10-15 szt.

Wpłaty na konto będę przyjmował gdzieś do 1-2 tygodnia czerwca max. Ale rezerwacje chciałbym zamknąć w 1 tygodniu, żeby później zająć się czymś innym.

Weasel na razie listy nie będzie bo trochę się ruszyło :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Maras
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 187
Rejestracja: środa, 30 grudnia 2009, 22:54
Renault: Clio II
Silnik: 1.5 Dci
Lokalizacja: Konin

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: Maras »

Ja rozumiem wszystko ;) Chciałem tylko wiedzieć do kiedy można zapłacić ,żeby być pewnym ,że dostane wszystko co jest przewidziane ;)

Bartek
Bywalec
Bywalec
Posty: 27
Rejestracja: czwartek, 6 maja 2010, 21:24
Kontakt:

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: Bartek »

Maras pisze:Ja rozumiem wszystko ;) Chciałem tylko wiedzieć do kiedy można zapłacić ,żeby być pewnym ,że dostane wszystko co jest przewidziane ;)
Ludzie weźcie się opanujcie co to za pytanie ??

Chcesz mieć pewnośc zrób przelew już - czy to takie trudne do zrozumienia?

Von - podziwiam za cierpliwość i zaangażowanie brawa
Pozdrawiam

Bartek
w klubie od 2005

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: VoN »

Bartek pisze:Von - podziwiam za cierpliwość i zaangażowanie

Dzięki


Poszły dzisiaj smsy do dosłownie paru osób, które wiszą z wpłatami i nie umówiły się na konkretny termin wpłaty... Ludzie zrozumcie mnie też, to nie BORKI i prywatny właściciel, tylko poważny ośrodek, z którym muszę się po mału rozliczać.

Czuje sie jak komornik jakiś ala ala
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Awatar użytkownika
KOoCuRr
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 336
Rejestracja: niedziela, 13 listopada 2011, 12:14
Renault: Renault Clio 2PH2
Silnik: 1.2
Lokalizacja: Swansea (UK) - Kutno

Re: Rezerwacje -wpłaty.

Post autor: KOoCuRr »

Ja dzis rozmawialem z zonka, czy dostanie wolne :/ na te pare magicznych dni.
Oczywiscie ja jak kolega Adrian88 sypialnia w szczeniaku :P no, ale jeszcze nic nie wiem, nie bede ukrywal, ze mam zarabista chec przyjechac :D

Zablokowany