iparts></a>
<a href= francuskie

Kilka Pytan co do zlotu

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
chris1221

Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

Witam
Chcialbym uczestniczyc w zlocie i jest to moj pierwszy wiec chce zapytac o pare rzeczy.
czy trzeba sie gdzies zapiac aby na zlot jechac?
czy jezeli juz bedzie tak ze domki beda pozajmowane to zostaje np namiot czy nie ma takiej możliwosci?\
i czy jak ja jade z zona na zlot to "wejsciowka" jest wtedy 50zł

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: komandos007 »

Witam
chris1221 pisze:Chcialbym uczestniczyc w zlocie i jest to moj pierwszy
Zapraszamy
chris1221 pisze:czy trzeba sie gdzies zapiac aby na zlot jechac?
Jeśli planujesz nocleg to tak powinieneś się zapisać wypełniając formularz rezerwacyjny na stronie www.klubrenault.pl/zlot
chris1221 pisze:czy jezeli juz bedzie tak ze domki beda pozajmowane to zostaje np namiot czy nie ma takiej możliwosci?\
Na obecną chwile jest jeszcze chyba jeden domek i pokoje w hotelu na ośrodku, nie ma możliwości rozbicia namiotu gdyż mnie ma pola namiotowego. Liczbę wolnych domków czy też pokoi widoczna na stronie zlot w/w.
chris1221 pisze:i czy jak ja jade z zona na zlot to "wejsciowka" jest wtedy 50zł
Tak jest to składka zlotu w tym jest: smycz pamiątkowa, naklejka pamiątkowa, idetyfikator, numer startowy na auto, prowiant na ognisko -kiełbaska + pieczywo, ketchup, musztarda
plus opłata parkingowa na zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym terenie ośrodka : 5 zł auto/doba - do uregulowania na miejscu w punkcie organizacyjnym.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: VoN »

Jeśli żona nie będzie brała udziału w konkursach ani nie będzie na ognisku to może nie opłacać tej 25 złotowej składki. Nie dostanie jednak żadnego identyfikatora, smyczy, kiełbaski na ognisko itd.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

chris1221

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

ok rozumiem ale jezeli jedna zabraknie miejsc noclegowych bo wiadomo wiecej jest uzytkownikow niz miejsc noclegowych to zostaje np auto??

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: VoN »

Można spać w aucie, oczywiście będziesz musiał opłacić parking 5zł/ doba.
Jeśli będziesz spał w ośrodku- obojętnie czy w pokoju/domku/aucie razem z żoną to żona i Ty będziecie musieli to 25zł opłacić.

Nie wiem jak to najprościej wytłumaczyć...Osoby nocujące w ośrodku MUSZĄ składkę zlotową opłacić, osoby które przyjadą tylko na sobotę i nie będą brały udziału w konkursach nie muszą nic opłacać prócz parkingu. Ochrona ośrodka po 22 może wyprosić osoby nie mające identyfikatorów.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

chris1221

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

teraz to juz wiem:) i wszystkio rozumiem napewno chcemy przyjechac od 22-24 wiec skladka bedzie oplacona i miejsce parkingowe tez :) dziekuje bardzo

chris1221

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

Mam pytanko co do jednej rzeczy "wjazd" na zlot oplaca sie na miejscu(25zł) czy takze przelewem?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: VoN »

Najlepiej wypelnic formularz na klubrenault.pl/zlot zaznaczajac opcje bez noclegu, czekac na nr konta i zaplacic przelewem. Wtedy przyjezdzasz na zlot i wszystko na Ciebie czeka naszykowane- masz gwarancje ze niczego dla Ciebie nie braknie.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

chris1221

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

dziekuje:) dzwonilem przedwczoraj do osrodka bylo jeszcze 6 wolnych domków

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: VoN »

O jejku, informowałem pisałem, prosiłem, że noclegi rezerwujemy tylko i wyłącznie na http://www.klubrenault.pl/zlot , zadzwoniłeś do ośrodka i podali Ci liczbę wolnych domków typu RANCZO za 250zł doba. A nie naszych domków tupu BRDA za 180zł/doba.


W tej chwili na nasz zlot i z naszych domków zastała 1 szt. .. Aktualne statystyki- ile jest wolnych domków, ile jest wolnych pokoi, nawet ile osób przyjeżdża a ile nocuje znajdziesz na http://www.klubrenault.pl/zlot

Oczywiście jeśli chcesz możesz wynająć ten domek za 250zł/doba na własną rękę dzwoniąc do ośrodka.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: cyklista »

Jak jest z opłatą za parking dla osób które będzie gościnie na zlocie ;) kilko godzinna lub dobe > tez 5 zł za dobe ja uczestnik Zlotu <
Ostatnio zmieniony sobota, 3 marca 2012, 18:56 przez cyklista, łącznie zmieniany 1 raz.
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: VoN »

cyklista pisze:Jak jest z opłatą za parking dla osób które będzie gościnie na zlocie ;) kilko godzinna lub dobowa ( jednio dniowa )
Możliwe, że przy wjeździe na parking będzie opłata 5zł auto.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
cyklista
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1304
Rejestracja: czwartek, 29 maja 2008, 18:18
Renault: Scenic 1-ph2
Silnik: 1,6 -16v
Lokalizacja: Ł ó d z k i e

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: cyklista »

Cena jest do przyjęcianie
# 39 Cyklista :think: :think: to już minęło,15 lat

chris1221

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: chris1221 »

aha a to przepraszam nie wiedzialem :) ze sa 2 rodzaje domkow :)

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Kilka Pytan co do zlotu

Post autor: komandos007 »

a dokładnie są 3 rodzaje domków
pierwsze to te które my zarezerwowaliśmy na zlot i są tylko u nas na stronie w/w przez VONa
drugi rodzaj domków to jest nad wodą i są dorsze i już zajęte
trzeci rodzaj domków to właśnie domki Ranczo w sąsiedztwie ze stajnią koni

Zablokowany