iparts></a>
<a href= francuskie

Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Moderator: Grupa Moderatorów

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

VoN pisze:Nie przewidzieliśmy pobytów na polu namiotowym, bo praktycznie zawsze zainteresowanie było nim zerowe, ale spoko Rysiu dowiem się i dam znać w poniedziałek :)
Szefie ,spoko.To nie jest dla mnie jakoś super ważna informacja(narazie przynajmniej) .Dokładnie zawsze było małe zainteresowaniem pola namiotowego wiec też bym się tym nie przejmował.Moje pytanie raczej dotyczy czy one tam po prostu jest czy nie. Zawsze jest to jakaś opcja dla ludzi,którzy mogą się w ostatniej chwili zdecydować na wyjazd (patrz ja w zeszłym roku - akurat było miejsce u Marcina i Jarka ;-)
A jak już będziesz ewentualnie pytał to zadaj pytanie o wędkowanie.Wysłałem jakiś czas temu maila ale echo;-)
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Rysiek_W pisze:
VoN pisze:Nie przewidzieliśmy pobytów na polu namiotowym, bo praktycznie zawsze zainteresowanie było nim zerowe, ale spoko Rysiu dowiem się i dam znać w poniedziałek :)
Szefie ,spoko.To nie jest dla mnie jakoś super ważna informacja(narazie przynajmniej) .Dokładnie zawsze było małe zainteresowaniem pola namiotowego wiec też bym się tym nie przejmował.Moje pytanie raczej dotyczy czy one tam po prostu jest czy nie. Zawsze jest to jakaś opcja dla ludzi,którzy mogą się w ostatniej chwili zdecydować na wyjazd (patrz ja w zeszłym roku - akurat było miejsce u Marcina i Jarka ;-)
A jak już będziesz ewentualnie pytał to zadaj pytanie o wędkowanie.Wysłałem jakiś czas temu maila ale echo;-)
To pojedziesz na zlot kija moczyć o 4 nad ranem? Nooo proszę Cię Rysiek! Jest wędkowanie wymienione na stronie: http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=relaks
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Weasel

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Weasel »

VoN pisze:
Rysiek_W pisze:
VoN pisze:Nie przewidzieliśmy pobytów na polu namiotowym, bo praktycznie zawsze zainteresowanie było nim zerowe, ale spoko Rysiu dowiem się i dam znać w poniedziałek :)
Szefie ,spoko.To nie jest dla mnie jakoś super ważna informacja(narazie przynajmniej) .Dokładnie zawsze było małe zainteresowaniem pola namiotowego wiec też bym się tym nie przejmował.Moje pytanie raczej dotyczy czy one tam po prostu jest czy nie. Zawsze jest to jakaś opcja dla ludzi,którzy mogą się w ostatniej chwili zdecydować na wyjazd (patrz ja w zeszłym roku - akurat było miejsce u Marcina i Jarka ;-)
A jak już będziesz ewentualnie pytał to zadaj pytanie o wędkowanie.Wysłałem jakiś czas temu maila ale echo;-)
To pojedziesz na zlot kija moczyć o 4 nad ranem? Nooo proszę Cię Rysiek! Jest wędkowanie wymienione na stronie: http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=relaks
Bo Rysiu, to taka moczymorda jest ;)
a potem po piciu o 4 nad ranem - tuz przed spaniem jeszcze kija by sobie zamoczyl ;)))) - spi sie zawsze lepiej ;)

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: blondas »

oby kluczy do auta nie zgubił ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

VoN pisze: To pojedziesz na zlot kija moczyć o 4 nad ranem? Nooo proszę Cię Rysiek! Jest wędkowanie wymienione na stronie: http://wawrzkowizna.com.pl/index.php?page=relaks
Hahah, wiesz ostatnio w Borkach zdarzyło mi się 2 razy w ciągu dnia zasnąć więc potem trzeba coś w nocy robić ;-)
Ostatnio ktoś powiedział Marcinowi z Brzegu ,że widział jak na Sikurowym grillu z czwartku na piątek smażył się pstrąg.Niestety nikt lub prawie nikt nie może potwierdzić tego faktu.Hmmm , strach się bać ;-)

Edit:
blondas pisze:oby kluczy do auta nie zgubił ;)
Nie grozi,od roku mam kartę ;-)
Ostatnio zmieniony sobota, 7 stycznia 2012, 10:28 przez mariusz1500, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: nie piszemy postow pod postem w krotkim przedziale czasowym uzywamy edycji
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

thomasleon

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: thomasleon »

a może powiadomić naszych sąsiadów o zlocie (chodzi o kluby Renault) z Czech, Słowacji, Niemiec czy też z za wschodniej granicy.

Awatar użytkownika
Francuz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 480
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 23:03
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Francuz »

thomasleon pisze:a może powiadomić naszych sąsiadów o zlocie (chodzi o kluby Renault) z Czech, Słowacji, Niemiec czy też z za wschodniej granicy.
Super pomysł
http://www.cb-polska.pl
Razem 185 koni i 1 pies

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: blondas »

pewnie...
ale fajnie by było dołączyć do zaproszenia jakiś plakacik...
zwykle tak robią zagraniczne kluby

np.
Obrazek
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Na plakaty na pewno będzie trzeba poczekać :) Więc poczekamy z zaproszeniami klubów zagranicznych,.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
didko
Bania Zlotu
Bania Zlotu
Posty: 694
Rejestracja: niedziela, 18 stycznia 2009, 12:00
Renault: Meg cab i 2x coupe
Silnik: F7R K4M F4R874
Lokalizacja: O-c/Wwa

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: didko »

Konkretnie się cieszę, że temat ruszył pełną parą :)
Sam ośrodek mi pasuję - jest woda, jest plaża, nie doczytałem i nie dostrzegłem ewentualnego sklepu? (zapewne jest).
Wszystko na tak i raz jeszcze TAK. Sam się już doczekać nie mogę.
Nic nie obiecuję, ale postaram się w tym roku zabrać kamerę (uzależnione to będzie od dostępności sprzętu w tym czasie - zapożyczyłbym z pracy). Tym samym zmontowałbym materiał video - byłaby miła pamiątka :)
Spoglądając na obrazki ze zlotu Mitsubishi - było ich sporo (nas też przed wieloma laty) i bawili się dobrze. Jestem przekonany, że Pikur'owa brać odnajdzie się w każdym miejscu bez względu na pogodę i warunki bytowe w domkach/pokojach/polu namiotowym... czy pod chmurką, jak to też bywało lat temu hohoho :)

Ps, wszystkie babcie i dziadkowie - zacznijcie produkcje domowych win, by na czas zlotu były gotowe (tu pozdrowienia dla Macka Nevady, który w roku ubiegłym uraczył mnie produktem najwyższej jakości i niezapomnianego smaku) O skutkach tego specyfiku oficjalnie pisał nie będę. (nie wiem czemu, ale tego wieczora odpadł nam w domku kran...) :D

Ps2, będzie mi brakowało tytułu BORKI 2012 (już brakuje) - toć to sobie można język połamać z nazwą tytułową posta :D , a co dopiero po takim soku?

Niech moc będzie z Wami! :)
Megane cabrio F7R
Megane III coupe K4M
Megane III coupe F4R874

0cool

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: 0cool »

Pytania jaki mi przedstawiono:
Co do zlotu to dalej nie wiem o ważnych detalach technicznych - np. jaką zaliczkę będę musiał wpłacić za domek i na ile muszę go wynająć. Był zapis o tym, że minimum 3 dni albo noce, czyli już nie wiem czy muszę piatek-niedziela czy jednak 3 noce czyli czwartek-niedziela. Za całość nie wiem też jaka zaliczka, czy całość albo jak? Widzę że pojawił się wpis o tym, że do maja opłaty za rezerwacje mogą być zwrócone w przypadku rezygnacji.

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

0cool pisze:Pytania jaki mi przedstawiono:
Co do zlotu to dalej nie wiem o ważnych detalach technicznych - np. jaką zaliczkę będę musiał wpłacić za domek i na ile muszę go wynająć. Był zapis o tym, że minimum 3 dni albo noce, czyli już nie wiem czy muszę piatek-niedziela czy jednak 3 noce czyli czwartek-niedziela. Za całość nie wiem też jaka zaliczka, czy całość albo jak? Widzę że pojawił się wpis o tym, że do maja opłaty za rezerwacje mogą być zwrócone w przypadku rezygnacji.
Wszystko jest napisane na stronie http://www.klubrenault.pl
W przypadku rezygnacji z udziału w zlocie – od dnia 30.04.2012 pieniążki nie będą zwracane.
- czyli jeśli zrezygnujesz z udziały w zlocie do 30.04 zostanie Ci zwrócona cała kwota, po 30.04 zostaną Ci zwrócone jedynie koszta noclegu, składka 25zł os. zostanie już w puli organizacyjnej i nie będzie zwracana
W przypadku rezerwacji DOMKÓW - po 1.05.2012 koszty noclegu również, nie będą zwracane – zostaną przeznaczone na pokrycie niewykorzystanej rezerwacji – wyjątkiem jest – znalezienie "na własną rękę" chętnej osoby która przyjedzie na zlot i pokryje koszta rezerwacji.
- po tym dniu czyli 1 Maja koszty noclegu i składka również nie będą zwracane... Chyba że będą jeszcze wolne domki (po 1 Maja) i ktoś na ostatnią chwilę je zajmie wtedy termin przesuniemy indywidualnie na inny.

Jest zapis mówiący o tym,że na razie przyjmujemy rezerwację tylko na 2 doby i wzwyż - tj pia/sob/nie (2 noce/doby) lub więcej. Dlatego aby uniknąć sytuacji w których domek będzie zajęty tylko przez 1 noc, a chętnych na 2 noce będzie sporo... Jeśli bliżej daty zlotu zostaną wolne domki dopiero wtedy zaczniemy wynajmować je na 1 noc np. sob/nie ... pia/sob.

Co do zaliczki, owszem można ją wpłacić i poinformować kiedy wpłynie reszta pieniążków, ale wolimy dostać od razu całe wpłaty. Chcemy uniknąć sytuacji w których ktoś wpłaci 20zł i zarezerwuje domek, następnie miesiąc przed zlotem zrezygnuje. Jeśli ktoś chce wpłacić zaliczkę najlepiej gdyby była to kwota zbliżona do połowy należności wtedy termin dalszej spłaty ustalimy indywidualnie aby każdej stronie było dobrze.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Opowiadam na dalsze pytania:

1. Pola namiotowego niestety nie ma - kiedyś było i na mapie jest ale ośrodek z niego zrezygnował. W związku z tym prawdopodobnie nie będzie problemu aby "PARĘ" (podkreślam parę żeby ich nie było 50) namiotów będzie można rozbić koło domków- z Bogiem sprawa jeśli ktoś znajomy będzie miał domek. Opłata do ustalenia.

2. Ci którzy wynajmą domki mogą zabrać pieski- nie ma żadnych dodatkowych opłat. Oczywiście muszą być zachowane środki bezpieczeństwa ze względu na dzieci- kaganiec, smycz.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

VoN pisze:Pola namiotowego niestety nie ma
Dziękuje za odpowiedź.;-)
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Zostało 10 wolnych domków :) starym zlotowiczom radzę się pospieszyć.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Zablokowany