iparts></a>
<a href= francuskie

Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Moderator: Grupa Moderatorów

marek1603
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 777
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:33
Renault: Dacia LODGY_Duster
Silnik: 1.6MPI_1.6Sce4x4
Lokalizacja: Olkusz

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: marek1603 »

No to ładnie jak już 15 poszło.
http://www.chomikuj.pl/marek160374" target="_blank
Moderator http://www.daciaklub.pl/forum/portal.php" target="_blank
Był Wartburg 353, Polonez 1.4, Logan 1.4, Logan MCV 1.6, a jest Lodgy 1.6 i Duster 1.6. No i 1300 w remoncie.

Weasel

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Weasel »

ja mam nadzieje ze jak znienacka sie pojawie to mnie ktos przygarnie ;)

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: kanar666 »

Weź sobie tylko śpiwór ze sobą żebyś nie musiał spać na gołej podłodze :)

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

Weasel pisze:ja mam nadzieje ze jak znienacka sie pojawie to mnie ktos przygarnie ;)
Masz parę tys.km drogi więc chyba nie wpadniesz znienacka ;-)))
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
misiek_pt
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 422
Rejestracja: piątek, 13 lutego 2009, 23:27
Renault: renault 19 cabrio
Silnik: 1.8 16v 142km
Lokalizacja: piotrków tryb
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: misiek_pt »

Kolejny domek od 19stek zarezerwowany:)

dmch

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: dmch »

Widzę, że domki idą jak woda, w sumie to dobrze, z pewnością impreza się uda i warto pojechać :) Mi jednak zbyt trudno zaplanować w tak odległym czasie pobyt, a tym bardziej zebrać 6 osób :) Będę się jednak przyglądał sytuacji :) Brawa za organizację i powodzenia oby wyszło idealnie :)

Awatar użytkownika
Viniu
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2011, 14:33
Renault: Scenic II phI
Silnik: 1.9dci
Lokalizacja: Żagań

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Viniu »

Witam :)

Jako nowicjusz w gronie Renault bardzo chętnie pojawiłbym się gościnnie na zlocie wraz z familią w skłądzie Viniu, Viniowa i dwa małe Viniątka :) Piszę gościnnie, bo tak się składa, że dosłownie o rzut kamieniem od ośrodka mam rodzinkę więc temat noclegu na terenie ośrodka raczej mnie nie dotyczy. Mam tylko nadzieję, że taka forma uczestnictwa w zlocie nie będzie stanowiła problemu :) Wolę się upewnić bo miałbym do przebycia trasę niemal 400km w jedną stronę więc wolę wiedzieć wcześniej ;)

Mam przy okazji pytanie dotyczące samej organizacji zlotu. Jako były klubowicz klubu roverki.pl wielokrotnie brałem udział w ogólnopolskich zlotach i zawsze były to zloty albo typowo integracyjne, gdzie auta stały grzecznie na parkingach, a wiara bawiła się do upadłego (często dosłownie ;) ) albo były to zloty, gdzie główne role odgrywały jednak auta, czyli z jakiś częścią sprawnościową itp. Czy w tym przypadku plan zajęć coś przewiduje ??

Pozdrawiam
Pozdrawiam

0cool

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: 0cool »

dominik, jednak widzę że dotarłeś "tu". 6os nie musisz, możesz zawsze się do kogoś dokoptować :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Viniu pisze:Jako nowicjusz w gronie Renault bardzo chętnie pojawiłbym się gościnnie na zlocie wraz z familią w skłądzie Viniu, Viniowa i dwa małe Viniątka Piszę gościnnie, bo tak się składa, że dosłownie o rzut kamieniem od ośrodka mam rodzinkę więc temat noclegu na terenie ośrodka raczej mnie nie dotyczy. Mam tylko nadzieję, że taka forma uczestnictwa w zlocie nie będzie stanowiła problemu Wolę się upewnić bo miałbym do przebycia trasę niemal 400km w jedną stronę więc wolę wiedzieć wcześniej

Mam przy okazji pytanie dotyczące samej organizacji zlotu. Jako były klubowicz klubu roverki.pl wielokrotnie brałem udział w ogólnopolskich zlotach i zawsze były to zloty albo typowo integracyjne, gdzie auta stały grzecznie na parkingach, a wiara bawiła się do upadłego (często dosłownie ) albo były to zloty, gdzie główne role odgrywały jednak auta, czyli z jakiś częścią sprawnościową itp. Czy w tym przypadku plan zajęć coś przewiduje ??
Ad1. Tak będzie możliwość przyjechania na zlot i bawienia się z nami/ uczestniczenia we wszystkim bez wykupionych noclegów. Należy przejść do formularza rezerwacji http://www.klubrenault.pl i wybrać opcję BEZ NOCLEGU. Opłacacie wtedy składkę 25 zł os dorosła// 15zł dziecko 6-15 lat. Przyjeżdżacie na zlot i w miejscu (namiocie organizatorów) po podaniu nazwiska zostaną wam wydane ID, Smycze, naklejki itd.

Ad2. Żadnych grupowych przejazdów przez miasta tzw. "PARAD" nigdy nie robimy, więc auta jakby poza ośrodek nie wyjeżdżają, natomiast konkursy w tym roku prawdopodobnie będą w większości polegały na użyciu swojego auta. Konkurs sprawnościowy robimy co roku, w tym dojdą inne tego typu. Plan zlotu jak dobrze pójdzie pojawi się w tym tygodniu. PIĄTEK- jak zwykle bywało dzień przyjazdów i integracji, SOBOTA - od około godz 10 jak wszyscy wstaną po integracji :D zaczynamy konkursy, SOBOTA PO KONKURSACH- ognisko, pieczenie kiełbach, disco, NIEDZIELA- LECZENIE, PAKOWANIE, Szukanie kolegów po lesie itd palm
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Viniu
Bywalec
Bywalec
Posty: 18
Rejestracja: piątek, 2 grudnia 2011, 14:33
Renault: Scenic II phI
Silnik: 1.9dci
Lokalizacja: Żagań

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Viniu »

Von.. dzięki za odzew :) W takim razie widzimy się na Zlocie :)
Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Snake »

VoN pisze:NIEDZIELA- Szukanie kolegów po lesie itd palm
padłem jak to przeczytałem lol

No no domki schodzą jak bułeczki brawa
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Weasel

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Weasel »

Rysiek_W pisze:
Weasel pisze:ja mam nadzieje ze jak znienacka sie pojawie to mnie ktos przygarnie ;)
Masz parę tys.km drogi więc chyba nie wpadniesz znienacka ;-)))

Rysiu, a ostatni spot SIKURa to byl planowany co nie?
ja jestem jak hmmm [...]- pojawiam sie i znikam,

cena ropy zaczyna dochodzic do krytycznego punktu, gdzie moze bardziej mi sie oplaci frunac niz jechac.
fakt ze latem chcialbym sobie zrobic miesiac wolnego, i bez "swojego" auta troche ciezko by bylo,
ale jak ON w takim tempie bedzie szedl do gory, to zamiast szkockiej w bagazniku wezme ze soba 1 m3 ropy na droge :|
kanar666 pisze:Weź sobie tylko śpiwór ze sobą żebyś nie musiał spać na gołej podłodze :)
na wypadzie rowerowym, przy ognisku przykryto mnie rowerem zebym nie zmarzł,
mysle ze na zlocie renault ktos sie zlituje i przykryje mnie renuffką palm



//Opcja edytuj :)
moze sie kiedys naucze ;)
Ostatnio zmieniony środa, 11 stycznia 2012, 22:06 przez Weasel, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kanar666
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 135
Rejestracja: niedziela, 8 stycznia 2012, 15:12
Renault: Megane
Silnik: 2.0 dCi 16V M9R
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: kanar666 »

Ja w aucie mam kocyk :) sam nie wiem po co ale teraz już chyba znam odpowiedź lol

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

Weasel pisze: ale jak ON w takim tempie bedzie szedl do gory, to zamiast szkockiej w bagazniku wezme ze soba 1 m3 ropy na droge :|
Weasel !!! Nawet o tym nie myśl !!!
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Zostało 5 domków.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Zablokowany