iparts></a>
<a href= francuskie

Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Ogólnopolski ZLOT RENAULT – WAWRZKOWIZNA 2012, odbędzie się w dniach 22-24 czerwca 2012r w” OSiR Wawrzkowizna” położonym niedaleko Bełchatowa (http://www.wawrzkowizna.com.pl)
Obrazek
Aktualnie w opracowaniu jest szczegółowy plan zlotu - myślę że pod koniec lutego/ marca będziemy mogli go zaprezentować - jednak już dziś zdradzę, że w planach mamy ciekawe konkursy sportowo-zręcznościowe, i wiele innych. Nie zapomnimy też o naszych milusińskich.

Osoby, które są chętne do pomocy - mogą się zgłaszać na podany e-mail - przemek@klubrenault.pl

W najbliższych dniach będzie można już rezerwować miejsca noclegowe na zlot ( rezerwacji będzie można dokonać TYLKO I WYŁĄCZNIE wypełniając formularz dostępny na stronie ) -http://www.klubrenault.pl

Tu podaje cennik:

Opłaty za miejsca noclegowe - wg. cennika ośrodka Wawrzkowizna:

- Domek 6 osobowy ( dwie kondygnacje- na piętrze 2 sypialnie 2 osobowe; na parterze pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i z TV; kuchnia, łazienka - 180zł / doba za cały domek.

- Pokój 2 osobowy w hoteliku (oczywiście na terenie ośrodka) wyposażony w TV, łazienkę z prysznicem i chłodziarkę - 161,50 zł/ doba

- Pokój 1 osobowy w hoteliku, wyposażony w TV, łazienkę z prysznicem i chłodziarkę:- 127,50 zł/ doba


UWAGA! Liczba domków i pokoi ograniczona( domków ok. 25szt). Gdy domków zacznie brakować pod uwagę będą brane terminy rezerwacji i termin dokonania wpłaty.

Do cen należy doliczyć opłatę jednorazową tzw. Składki Zlotowej :
- 25zł osoba dorosła ( w skład wchodzą: smycz pamiątkowa, identyfikator, naklejka pamiątkowa na auto, numer startowy na auto, prowiant na ognisko (kiełbaska + pieczywo, ketchup, musztarda) UWAGA: Piwo i napoje w tym roku kupujemy we własnym zakresie.

- 15zł dzieci 6-15 lat( w skład wchodzą: smycz pamiątkowa, identyfikator, prowiant na ognisko)

- dzieci poniżej 6 lat bez składki

Opłata parkingowa na zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym terenie ośrodka – około 5zł/auto


Na terenie ośrodka znajdziecie dodatkowe atrakcje tj:
- Stadninę koni i szkółkę jeździecką
- park linowy o dł. ponad 500m.
- wypożyczalnie sprzętu wodnego
itd.

Wszystkie niezbędne informację znajdziecie na :
forum- http://www.klubrenault.pl/forum
regulaminie zlotu dostępnym na : http://www.klubrenault.pl
stronie ośrodka Wawrzkowizna: http://www.wawrzkowizna.com.pl

Domki jak na razie rezerwujemy tylko dla chętnych na minimum 2 noce (i wzwyż).

Oczywiście poszukujemy sponsorów i firm chętnych do współpracy. Jeśli jesteś zainteresowany - pisz na przemek@klubrenault.pl i pytaj co możemy dać w zamian!

Serdecznie zapraszamy!

W tym roku organizacji zlotu podjęli się :
VoN
Rudy
Komandos
Maku

Plan ośrodka Wawrzkowizna:

Obrazek

Foty ośrodka:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wnętrze domku:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Postaram się w tym tygodniu uruchomić formularz rezerwacji. Cierpliwości ;)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Weasel

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Weasel »

Opłata parkingowa na zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym terenie ośrodka – około 5zł/auto

cena za dobę czy za całosc pobytu ?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Weasel pisze:
Opłata parkingowa na zamkniętym, ogrodzonym i strzeżonym terenie ośrodka – około 5zł/auto

cena za dobę czy za całosc pobytu ?
Prawdopodobnie za całość czekam na tel.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

marek1603
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 777
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:33
Renault: Dacia LODGY_Duster
Silnik: 1.6MPI_1.6Sce4x4
Lokalizacja: Olkusz

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: marek1603 »

Ja się piszę już od czwartku na domek.
http://www.chomikuj.pl/marek160374" target="_blank
Moderator http://www.daciaklub.pl/forum/portal.php" target="_blank
Był Wartburg 353, Polonez 1.4, Logan 1.4, Logan MCV 1.6, a jest Lodgy 1.6 i Duster 1.6. No i 1300 w remoncie.

17damian17
Bywalec
Bywalec
Posty: 8
Rejestracja: niedziela, 21 marca 2010, 13:50
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: 17damian17 »

Jak zacznie brakować domków To można pomyśleć nad zakwaterowaniem w drugim ośrodku o nazwie Słok ;) oddalonego może o 1km od Wawrzki.

Awatar użytkownika
pelson91
skoczek
skoczek
Posty: 1089
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 10:16
Renault: Rover 75
Silnik: 2.0 CDT
Lokalizacja: Nadarzyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: pelson91 »

to już nie będzie miało racji bytu że będą ludzie podzieleni. I tak topografia tego ośrodka nie jest tak przystępna jak Borki (są tutaj jakieś takie dzielnice domkowe)
Było: Renault Megane HB 1,6e 1996r. -> KLIK
Był: Rover 420 SDi 1996r. -> KLIK
Jest: Rover 75 2,0 CDT 2000r. -> KLIK

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

pelson91 pisze:to już nie będzie miało racji bytu że będą ludzie podzieleni. I tak topografia tego ośrodka nie jest tak przystępna jak Borki (są tutaj jakieś takie dzielnice domkowe)
My zajmujemy domki 1-25, oraz pokoje w H, wiec kawałek jest do przejścia z pokoi do domków, lecz w Borkach kawałek też był ;)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
pelson91
skoczek
skoczek
Posty: 1089
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 10:16
Renault: Rover 75
Silnik: 2.0 CDT
Lokalizacja: Nadarzyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: pelson91 »

aaa w takim razie luzik ;) A gdzie plac do sprawnościówek itd? ;) tam gdzie literka A ?
Było: Renault Megane HB 1,6e 1996r. -> KLIK
Był: Rover 420 SDi 1996r. -> KLIK
Jest: Rover 75 2,0 CDT 2000r. -> KLIK

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

pelson91 pisze:aaa w takim razie luzik ;) A gdzie plac do sprawnościówek itd? ;) tam gdzie literka A ?
Bingo :) obok te "P" to parkingi na auta. Możecie wpisać w google Wawrzkowizna Zlot i wyskoczą wam fotki ze zlotu Mtisu maniaków można popatrzeć jak to wyglądało u nich.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

Witam.

A ja mam pytanie innego typu : czy ktoś z klubowiczów był na tym ośrodku ? w sensie czy mieszkał w jakimś domku itp. czyli po prostu przebywał tam więcej niż 1-2 godzin ?
A skąd te pytanie : otoż jeden z klubowiczów napisał do mnie ,że sprawdził w necie opinie o ośrodku ,pewnie każdy tak robi np.wybierając wczasy i tylko na takie rzeczy się natknął :

http://maps.google.pl/maps?saddr=Gliwic ... 972656&spn
=5.638694,16.907959&sll=51.302984,19.347267&sspn=0.036704,0.091581&geocode=Fdxu_wIdFOccA
SlfsWZsYDARRzER6ssGn6i8mw;Fa7GDgMdsfEmASGSXjjhyNgX3w&vpsrc=6&mra=ls&t=m&z=7

http://wawrzkowizna.spanie.pl/zakladka/ksiega_gosci

http://noclegi.pl/wawrzkowizna

Jakieś sugestie ?

Ps. w przypadku 1 linka kliknijcie na B i zobaczycie w opisie 7 opinii.
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: VoN »

Tak np. Martinez zna ten ośrodek, chłopaki byli z Łodzi go tylko zwiedzić i dokładnie obejrzeć domki, place itd.

Pragnę zauważyć, że wszędzie pokazują się te same opinie tj. na każdym portalu taka sama treść... Podejrzewam, że komuś zaszli za skórę i tyle...

Widzieliśmy te opinie przed rezerwacją ośrodka, spokojnie. Ja nie ufam takim komentarzom, Mitsubishi tam robi/robiło zloty i z tego co czytałem nie narzekali.

Czy może być gorzej niż w Borkach? Chyba nie... Dowiemy się jak tam jest jeśli nie zorganizujemy zlotu?Też nie...

Rocznie śpi tam na pewno pare tysięcy ludzi...i nie będę kierował się 3-4 wpisami zapewne tej samej osoby...
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Awatar użytkownika
pelson91
skoczek
skoczek
Posty: 1089
Rejestracja: środa, 29 września 2010, 10:16
Renault: Rover 75
Silnik: 2.0 CDT
Lokalizacja: Nadarzyn/Warszawa
Kontakt:

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: pelson91 »

analogicznie Ty, Voniu mógłbyś smarować na Borki wszędzie gdzie się da ;)
Było: Renault Megane HB 1,6e 1996r. -> KLIK
Był: Rover 420 SDi 1996r. -> KLIK
Jest: Rover 75 2,0 CDT 2000r. -> KLIK

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: blondas »

żyjemy w takich czasach gdzie nieidentyfikalność internetowa pozwala na pisanie czegokolwiek o kim i czym się chce i jak się chce, obsmarowywać innym tył w imię własnych potrzeb i wyrafinowanych kalkulacji mimo że może to być gówno prawda...
tekst poszedł w świat a sprostowanie nawet gdyby było to i tak jest niepotrzebne... zresztą kto by był zainteresowany to czytać... przecież to za mało sensacyjne :/
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

$SKORPION$
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 522
Rejestracja: środa, 20 maja 2009, 14:04
Renault: R25 V6 Inj Automat
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: $SKORPION$ »

Wiadomo,że każda opinia jest subiektywna, jednak w każdej jest "ziarnko" prawdy. Podam przykład z naszego jesiennego zlotu w Międzygórzu. Gdybyśmy się zapoznali z opiniami wcześniejszych gości w ośrodku w którym zamieszkaliśmy ,na pewno nie wybraliśmy go na miejsce zlotu. Dopiero po zlocie przeczytałem opinie wcześniejszych gości i zgadzały się one w 100% z tym co nas spotkało.
Obrazek
Każdego dnia w moim życiu zmuszony jestem dodać kogoś do listy ludzi,którzy mogą mnie po prostu: POCAŁOWAĆ W DUPĘ

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: Ogólnopolski Zlot Renault Wawrzkowizna 2012- konkrety

Post autor: Rysiek_W »

pelson91 pisze:analogicznie Ty, Voniu mógłbyś smarować na Borki wszędzie gdzie się da ;)
Masz rację Pelson91, też się zdziwiłem jak zadałeś pytanie o plac do sprawnościówki - od razu pomyślałem ,że masz clio 1.8 16 v a tu Rover czyli nie będziesz brał udziału - rozumiem ,że chodziło ci o kibicowanie ;-)))
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

Zablokowany