iparts></a>
<a href= francuskie

[megane II 1,6] dziwny odgłos przy zapalaniu

Moderator: Grupa Moderatorów

AGA

[megane II 1,6] dziwny odgłos przy zapalaniu

Post autor: AGA »

przy zapalaniu (lecz nie za każdym razem) spod maski dochodzi dziwny bardziej metaliczny odgłos, po dodaniu gazu wszystko jest oki
czy to moze jakas osłona, miał juz ktoś cos takiego, jakieś sugestie?? :( :(

uio

Post autor: uio »

Rolka napinająca paska

Martinez
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1235
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 19:33
Renault: Laguna II Grandtour
Silnik: 1.9 dCi 130KM
Lokalizacja: Buczek

Post autor: Martinez »

Kiedyś ktoś już miał taki problem.....słynne koło zmiennych faz rozrządu.
>>>Martinez<<<
Laguna II ph2 1.9 dCi, Grandtour, 2006r
Clio III ph1 1,5 dCi 2005r

robert_5577

Post autor: robert_5577 »

Zobacz to -> http://www.megane.com.pl/viewtopic.php?t=7462
Mysle że troche Ci to wyjaśni.
pozdr,

Awatar użytkownika
Kokos
Oklejony
Oklejony
Posty: 205
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 21:11
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Kokos »

koło zmiennych faz rozrządu, wymieniaj razem z paskiem, typowa przypadłość
Kokos
Chełm

było: 19, 19, clio, megane,focus, laguna, C5 i kilka innych
jest: DS5 2,0blueHDI 180, Laguna GT Grandtour , FJR 1300

robkan

Post autor: robkan »

Koło zmiennych faz rozrządu - cały koszt w ASO miał mnie kosztować 3400 zł, ale udało mi się zapłacić tylko 10 %.

Bartek13

Post autor: Bartek13 »

Witam, u mniejest to samo. Kupiłem Megi z 2004 przebieg 65 tysięcy no i co najpierw przepustnica a teraz grzechotnik w silniku. Dzwoniłem do ASO oczywiście gosciu zrobił przez telefon oczy jaby nigdy nie miał takiego zdarzenia, ale spytałem co zrobic z tym fantem.Na początek książka serwisowa podbity przegląd po 30 tysiącach i po 60.000 Oczywiście wiem że kobitka robiła wszystko w ASO ale nie dała przy sprzedaży książki serwisowej i nie wiem czy jakoś da się to obejśćbo przecież po VIN też będą wiedzieli czy było cośrobione czy nie no tak. Mam jeszcze prośbe do kolegi któy zaczął akcje z RP Bardzo proszę o kontak chciałbym się dołączyć.

Pozdrawiam brawa

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Bartek13 pisze:Witam, u mniejest to samo. Kupiłem Megi z 2004 przebieg 65 tysięcy no i co najpierw przepustnica a teraz grzechotnik w silniku. Dzwoniłem do ASO oczywiście gosciu zrobił przez telefon oczy jaby nigdy nie miał takiego zdarzenia, ale spytałem co zrobic z tym fantem.Na początek książka serwisowa podbity przegląd po 30 tysiącach i po 60.000 Oczywiście wiem że kobitka robiła wszystko w ASO ale nie dała przy sprzedaży książki serwisowej i nie wiem czy jakoś da się to obejśćbo przecież po VIN też będą wiedzieli czy było cośrobione czy nie no tak. Mam jeszcze prośbe do kolegi któy zaczął akcje z RP Bardzo proszę o kontak chciałbym się dołączyć.

Pozdrawiam brawa
Nie licz na to, że po Vinie wyjdzie Ci wszystko... Większośc ASO Renault wbija w VIN tylko naprawy gwarancyjne.
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

Bartek13

Post autor: Bartek13 »

no i ok ich tylko interesuje to co było robione na gwarancji

pawel69

Post autor: pawel69 »

Właśnie wymieniłem kolo zmiennych faz koszt to 2.200 w aso.przestało stukać przy odpalaniu.Pytanie do robkana.Czy możesz : czy możesz podać więcej szczegółów na temat tych 10%.

uio

Post autor: uio »

pawel69 pisze:wymieniłem kolo zmiennych faz koszt to 2.200
Koło 480 wymiana 100 na jakim świecie Ty żyjesz?
pawel69 pisze:przestało stukać przy odpalaniu
To nie koło ZFR

pawel69

Post autor: pawel69 »

Moje auto robił serwis nie jakiś tam warsztat który nie da gwarancji za swoją robotę .Było cały czas serwisowane i będę miał refundację z Renault Polska pomimo że auto ma 5 lat.niedługo dowiem się w jakiej wysokości jak serwis prześle papiery do RP.

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Hmmm, wymieniasz koło za 2200. Ktoś mowi, ze RP Ci zwroci część kosztów a ty nawet nie wiesz ile?
Dla mnie to coś tu jest na opak albo ktoś mydli oczy.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

pawel69

Post autor: pawel69 »

Dam znać po niedzieli ile zwrócą .A zwrócą na pewno bo gość z RP kontaktował się ze mną .Niewiem jak to działa może ktoś musi zatwierdzić wysokość,wiem że powiedział że będą partycypować w kosztach.

pawel69

Post autor: pawel69 »

Dziś dostałem odpowiedż z RP.Dostałem 50%.Tochyba całkiem nieżle biorąc pod uwagę fakt że pierwszy właściciel przerżnął pierwszy przegląd o rok.

ODPOWIEDZ