iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic 2 1,5dCi] Czy będą pasować wtryski

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Matbid
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 15 października 2021, 17:15
Renault: Renault scenic 2
Silnik: 1.5 dci

[Scenic 2 1,5dCi] Czy będą pasować wtryski

Post autor: Matbid »

Witam padły mi wtryski z pompa wtryskowa zamówiłem nowy zestaw uzywany tylko nie popatrzyłem na nr i teraz pytanie czy bedzie to działać czy wydałem pieniądze w błoto silnik to 1.5 dci moje nr wtryskow to ejbr01801a a zakupiony zestaw tez z silnika 1.5 dci posiada nr wtrysku ejbr01701z prosze o pomoc czy jest wogole sens to zakladac .

Aksamitny 1980
Bywalec
Bywalec
Posty: 34
Rejestracja: wtorek, 3 sierpnia 2021, 19:21
Renault: Renault laguna 3
Silnik: 2.0 16v benzyna

Re: [Scenic 2 1,5dCi] Czy będą pasować wtryski

Post autor: Aksamitny 1980 »

Witam,wtryski powinny pasować po numerze Vin nie inaczej ,lepiej dokładnie sprawdzić przed założeniem to nic nie kosztuje .

Matbid
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: piątek, 15 października 2021, 17:15
Renault: Renault scenic 2
Silnik: 1.5 dci

Re: [Scenic 2 1,5dCi] Czy będą pasować wtryski

Post autor: Matbid »

Witam jeszcze raz Aksamitny 1980 dziękuję za pomoc ty jedyny chociaż cos napisałeś niestety nie mogłem sobie znalejść strony ani programu dzięki któremu mógł bym po numerze vin znalejsc czy bedzie pasować czy nie a że juz miałem zakupiony takowy zestaw jak juz pisałem wyzej bez możliwości zwrotu zaryzykowałem i założyłem dzisiaj jestem juz po odpaleniu auta odpaliło rowno pracuje jedzie niestety nie mam clipa wiec narazie wtryski nie są zakodowane są poprostu stare nr wtrysków w sterowniku mimo to działa na chwilę obecną nie mogę wiecej powiedzieć jak ze spalaniem itd mam nadzieję że pomogę komuś na przyszłość i dziękuję.

ODPOWIEDZ