iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic II z 2004] - problem z nawiewem.

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
miki2754

[Scenic II z 2004] - problem z nawiewem.

Post autor: miki2754 »

Tydzien temu kupilem kolejna renowke. Wszystko bylo dobrze do dzis. Wsiadlem do auta bylo dosc chlodno bo az -2 stopnie ;) wlaczylem nawiew na szybe juz po odpaleniu auta przesunolem pokretlo na pozycje 4 i cisza......... Myslalem ze to kolejny z bajerow scenica ktory zapobiega wyrzuceniu zimnego powietrza prosto na kierowce (na pozostalych trzech biegach jest ok), ale po przejechaniu 60km i ociepleniu sie nadal nie dziala. Ktos moze ma pojecie co to jest i jak to zrobic?? Dziwne bo dzien wczesniej wszystko dzialalo na 100%. Jestem zaskoczony ta awaria a w sumie 4 bieg by sie przydal bo roznica miedzy 3 a czwartym jest dosc znaczna. Z gory dzieki za odpowiedzi.

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-21, 13:53 ]
Nawiasy , pamietaj o nawiasach ;)

Problem rozwiazany po dogrzebaniu sie w internecie. Co sie okazalo padl mi rezystor wlacznika nawiewu i nie podaje odpowiedniego napiecia na wentylator. Jeszcze tego nie naprawilem gdyz autko jest jeszcze na gwarancji wiec dam to do mechanikow niech oni sie martwia. Podobno to dosc powszechna usterka. Dla zainteresowanych jesli ktos mialby jeszcze takowy problem podaje linka(http://3lib.ukonline.co.uk/scenic/trouble.html) z wyjasnieniem jak to zrobic samemu (niestety po angielsku). Sprawa jest dosc prosta ale trzeba miec jako takie pojecie o tym co sie robi a ja naleze do osob dla ktorych takie zeczy to sztuki magiczne. Dzieki kazdemu kto choc na chwile zastanowil sie nad tym problemem.
Ostatnio zmieniony środa, 21 stycznia 2009, 13:52 przez miki2754, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ