iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic z 98r]-Stuka coś w zawieszeniu.

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
rybek_M

[Scenic z 98r]-Stuka coś w zawieszeniu.

Post autor: rybek_M »

Witam. Od tygodnia jestem posiadaczem Renault Scenic z 98r. i dopiero zaczynam zbierać informacje o aucie. Mam taki problem. Stuka mi coś z przodu z zawieszeniu. Jest to dosyć mocny powiedzmy "metaliczny" dźwięk. Poczytałem trochę i przypuszczenie padło na łożyska amortyzatora. Fakt jedno byo zardzewiałe i rozsypało się po prostu. Niestety po wymianie nadal stuka. Byłem w stacji diagnostycznej i powiedzieli mi że zawieszenie OK, ze nie ma luzów. Stuka niezależnie od tego którym kołem wjedziemy w nierówność. Czy możliwe że to gumy na Drążku stabilizacyjnym???

I jeszcze jedno. Mam plastikowe błotniki z przodu szok Czy to świadczy że auto miało wymieniane błotniki???

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-18, 11:34 ]
Obowiazkowo zapoznaj sie z REGULAMINEM
Ostatnio zmieniony niedziela, 18 stycznia 2009, 11:32 przez rybek_M, łącznie zmieniany 1 raz.

uio

Post autor: uio »

rybek_M pisze:"metaliczny" dźwięk.
Sprawdź wydech
rybek_M pisze:Czy możliwe że to gumy na Drążku stabilizacyjnym???
Możliwe
rybek_M pisze:Mam plastikowe błotniki z przodu
Takie są :)

rybek_M

Post autor: rybek_M »

Witam. Aby wszystko było jasne i nikt potem nie pytał to napisze co i jak. Otóż stukanie to dochodziło z drążka reakcyjnego. Gumy na końcach były tak wyrobione że drążek stukał już w wahacz cry. A jak byłem na diagnostyce to powiedzieli że wszystko tam ok i nie ma się do czego przyczepić. Morał???? Lepiej samemu zajrzeć pod autko i zobaczyć co się dzieje. Temat do zamknięcia :) A jaka cisza w autku ;)

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-20, 13:00 ]
Temat zamykam na prosbe autora , jak ktos chce cos dodac to prosze o info do ktoregokolwiek "M"

Zablokowany