iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic 1,9 dci] - autko nie ma mocy

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
gezy73

[Scenic 1,9 dci] - autko nie ma mocy

Post autor: gezy73 »

cry witam posiadam scenica 1,9 dci.autko nie ma mocy.po wizycie na komputerze wykazalo,wadliwy zawór egr.wymieniłem zawór na nowy i filtry.po wykasowaniu błędów i po przejechaniu kilkunastu kilometrów,wedługrady serwisantów nic się nie zmieniło.proszę o jakies rady.pozdrawiam.

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2008-12-30, 14:37 ]
Zapoznaj sie z REGULAMINEM !
Ostatnio zmieniony wtorek, 30 grudnia 2008, 14:37 przez gezy73, łącznie zmieniany 1 raz.

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Po pierwsze zapoznaj sie z zasadami pisania postów w dziale TUTAJ
! i popraw temat!
Co do tematu to męcz tych którzy kazali Ci go wymienić. Rozumiem ze ten sam warsztat wykonał Ci diagnoza i wymienił zawór?
Przy okazji który to warsztat?
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

uio

Post autor: uio »

gezy73, Zrób próbę przelewową

gezy73

Post autor: gezy73 »

dzięki bardzo pomogło,teraz wiem że ma dci ,jak dlugo można jeżdzić z odpiętą wtyczką od przepływomierza

chrzan49

Post autor: chrzan49 »

Jak jest ok .Ma moc i nie zużywa zbyt dużo paliwa to nie ma problemu.W moim dci kontrolnie odpiąłem wtyczki EGR i przepływki i nawet jakby lepiej chodził.Minimalnie zwiekszone dymienie pod ociążeniem.Auto było po teście Clipem w ASO i żadnych blędów nie wykazało pomimo że po nagrzaniu silnika zapalała sie na 15 sekund żółta kontrolka usterki elektrycznej ale nic niepokojącego sie nie działo.Silnik pracował normalnie.3 ASO sie biedziły i dałem spokój.Ten typ tak ma.Problem żółtej kontrolki jest zmorą właścicieli współczesnych samochodów.

ODPOWIEDZ