iparts></a>
<a href= francuskie

Podsumowanie :)

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Podsumowanie :)

Post autor: VoN »

Witam :)

Jeszcze dochodzę do siebie, a moje nogi chyba zostały w Borkach ala

Chciałem podziękować, mam nadzieje że nikogo nie pominę a jeśli to na prawdę przepraszam :)
Więc do rzeczy :) Kolejność wymienianych osób nie ma znaczenia więc....

Chciałem podziękować KOMANDOSOWI gdyby nie ten człowiek nie dałbym sobie rady w sobotę przy konkursach i ognisku, pomagał chłopak jak mógł i za to ogromne brawa. MARIUSZOWI1500 1600 1700 , MAKOWI za to, że siedzieli ze mną od środy pomagali wszystko rozstawiać przygotowywać, pakować, szykować i przyjmować ciepło nadjeżdżających ludzi brawa ! MAĆKOWI R21, MARGULENCE I CAAAAŁEMU KLUBOWI 25 za seans filmowy, za piątkową imprezę, za oprawę muzyczną na ognisku i na placu i przede wszystkim ZA KONKURS DLA DZIECIAKÓW! Ludzie podchodzili i dziękowali za tak wspaniałą organizacje zajęć dla najmłodszych, niestety podchodzili do mnie a TO TYLKO I WYŁĄCZNIE WASZA ZASŁUGA! brawa brawa brawa BAZYLEMU za świetną zabawę na symulatorze! Postarałeś się chłopie zbudowałeś fotel, przywiozłeś nawet swój TV! Dzięki brawa RUFUSOWI za organizację sprawnościówki brawa DARKOMOWI za organizację strzelnicy i za zimny prysznic o 1-2 w nocy ala brawa. BRODACZOWI, BLONDASOWI, ARGLISTOWI i JACKOWI CZ-WA za sponsoring, za możliwość odgrzybienia klimy i za to że dzięki wam mieliśmy SMYCZKI,APTECZKI, KOSZULKI, TORBY, KSIĄŻKI, PLAKATY, NUMERKI, NAKLEJKI! Dzięki! brawa !! YASQ Dzięki za zaprojektowanie, plakatów, id, smyczek itd :)

Broov- dzięki za kasterke :)
Madziorka- dzięki za zorganizowanie jedzenia i handel gadżetami w sobote
Rudy- dzięki za pomoc! Za przewiezienie piwka :) śniadanko w niedziele, prowadzenie konkursu
Tuptuś i Pelson- dzięki wielkie za bieganie po domkach, za pomoc przy stołach, altance :)
Motylek, Wariatówka i?? przepraszam nie pamiętam ksywki- dzięki za odwagę i poświęcenie przy konkursie "RURA", wszyscy panowie byli w niebie ala milosc
Kudłatemu i Paxelowi- za zrycie mi totalnie bani, dalej nie wiem jak się nazywam pupa ala
Martinezowi- za nocne obchody po parkingu, to już chyba tradycja policja
Markowi1603 i innym z klubu Dacii- za to, że wpadliście, pokazaliście się i za gadżety browar
PiasQ'owi i Rysiowi za to że wpadli i świetnie się bawili i przywieźli ze sobą Koło Stewarta pijaki
Maćkowi P- za to że koła użyczył pijaki
Snakowi- za to że mimo wszystko wpadł, i pomagał w szukaniu i zapraszani gości specjalnych
Maćkowi,Wiórce, Mikiemu- za obecność i poprawianie humoru :)
Żonce Broova- za cierpliwość ;)
Tomkowi z Jaszpolu- jak co roku za obecność i okazaną pomoc
Cykliście- za ogarnięcie taśmy na parkingach

Lista jest dłuższa i tak na prawdę trzeba podziękować KAŻDEMU, który wpadł na zlot. Dużo na prawdę BARDZO DUŻO ludzi mi pomagało, starało się mnie wyręczać i pomagać w miarę swoich możliwości, bez tych osób albo bym padł, albo po prostu nie było by paru atrakcji na zlocie.

DZIĘKUJĘ BARDZO WSZYSTKIM !!!!! I PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ POMINĄŁEM , DZIĘKUJEMY WSZYSCY SPONSOROM ZLOTU ZA WSPANIAŁE NAGRODY I WSPARCIE


Może trochę statystyki:

Na zlocie było ok. 180 osób ( tyle opłaciło składki)
Aut- o dziwo bardzo mało, nie wiem czym te 180 osób przyjechało, pociągami?- około 100

Zniszczenia i zguby: mi nie wytrzymały buty i spodnie i jedno i drugie do wywalenia, mam lekko poparzoną rękę, Ci co byli przy rozpalaniu ogniska wiedzą od czego lol i wspomniane nogi, chyba zostały w Borkach... Niestety zgubiono 1 telefon- nie znalazł się, jeśli ktoś znalazł proszę o kontakt, 2 uszkodzone krany ala ala, złamany kluczyk od domku ;) Obyło się bez lekarzy twu twu odpukać.

Osoby które nie otrzymały naklejek zlotowych informuje że naklejek dorobimy i będą do odebrania na spotach lub będą wysyłane pocztą.

W domu niestety czekała na mnie przykra wiadomość, dowiedziałem się że w czwartek zmarł mi dziadek. Powiedziano mi dopiero po przyjeździe do domu aby nie psuć mi i wam zabawy.


No i to by było na tyle, dzięki jeszcze raz i pozdrawiam serdecznie wszystkich uczestników zlotu pijaki pijaki pijaki
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

marek1603
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 777
Rejestracja: piątek, 8 kwietnia 2011, 11:33
Renault: Dacia LODGY_Duster
Silnik: 1.6MPI_1.6Sce4x4
Lokalizacja: Olkusz

Re: Podsumowanie :)

Post autor: marek1603 »

Ja w imieniu daciaklubu dziękuję za miłą atmosferę zlotu i wielki szacun za ogarnięcie imprezy.

P.S.
Kondolencje.
http://www.chomikuj.pl/marek160374" target="_blank
Moderator http://www.daciaklub.pl/forum/portal.php" target="_blank
Był Wartburg 353, Polonez 1.4, Logan 1.4, Logan MCV 1.6, a jest Lodgy 1.6 i Duster 1.6. No i 1300 w remoncie.

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: Podsumowanie :)

Post autor: brodacz »

ja rowniez w imieniu moim i Zony bardzo dziekujemy za super wypasny zlocik, bardzo mi milo ze moglem w chocby najmniejszy sposob pomoc na tyle ile moglem. podczas odgrzybiania klimy moglem poznac i porozmawiac z Wami ( kudlaty moze w koncu napijemy sie za rok :P bo jakos nie bylo czasu teraz :P) i w ogole duzo by gadac i pisac .

OGOLNIE WIELKIE DZIEKI ZA ZLOCIK!!!!!POZDROWKA DLA WSZYSTKICH
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Podsumowanie :)

Post autor: Adam R25 »

ja tez dziękuję - z roku na rok jest lepiej
Obrazek

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: Podsumowanie :)

Post autor: VoN »

Dzięki :)

Temat zamykam bo są w sumie 2 o podobnej treści :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Zablokowany