iparts></a>
<a href= francuskie

Głośniki Scenic `01

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Yankee

Głośniki Scenic `01

Post autor: Yankee »

Witam,
chciałbym dowiedzieć się czy ktoś z Was montował głośniki z przodu 165 mm w miejsce fabryczne, jeżeli tak to w jaki sposób.

Wpierw szukałem dystansów ale niestety nigdzie nie znalazłem do scenica, później wyjąłem głośnik w samochodzie i się przeraziłem jak zmarnowano tyle miejsca na głośnik 130 mm - Groza !

chciałem założyć sobie Helixy BD 62.1 lub Hertz esk 165 ewentualnie Rainbow lub u-D, DLS.
thx za odpowiedź

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

jesli jest to ta sama konstrukcja co laga II, megane II to bardzo wspolczuje...

jednakze, wszystko jest do zrobienia :)
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Yankee

Post autor: Yankee »

Dzięki za współczucie.
Wybór głośników padł na Rainbow Sax 265.20 165 mm jednakże próbowałem coś pokombinować w drzwiach, niestety głośniki nie mieszczą się. Muszę coś pomyśleć nad zamocowaniem głośników rezygnując z oryginalnej osłonki głośnika, jednakże nie chce ingerować w konstrukcje w drzwiach ponieważ auto będę sprzedawał cos koło grudnia. Następne tez będzie scenic i ten sam rocznik :]

SpiderMAN

Post autor: SpiderMAN »

To trzeba było wstawić coś 135mm... lub dobre 130tki... ja mam u siebie magnat needle 135mm i tweetery carfit w desce i gra fajnie...
niedługo będę robił wygłuszenia drzwi, a na wiosnę zawita wzmacniacz 4ro kanałowy i oryginalny pilot pod kierownicę.

Yankee

Post autor: Yankee »

Generalnie 13 nigdy nie zagra jak 16. Niestety jestem amatorem dobrego dźwięku. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem będzie dorobienie boczku z MDF wraz ze schowkiem co najprawdopodobniej zrobię sam. Pod zestaw napewno bedzie wzmak jednakże nie w tym aucie. planuje je sprzedać za około 3-4 miesiące ponieważ będę ściągał kolejnego scenica z anglii. Wtedy do montażu całego systemu będzie uproszczone ponieważ cała przednia tapicerka będzie rozebrana.

Mincek
Buntownik
Buntownik
Posty: 487
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 08:40
Renault: Clio Laguna
Silnik: 1.5 dCi 2.0 dCi
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Mincek »

jest sens sie babrac na 3 miesiace ??
______________________________________
Trudno jest byc zajebistym, ale ktos to musi robic...

Codziennie budze sie przystojniejszy, ale dzis to juz przesadzilem...

Yankee

Post autor: Yankee »

fakt nie ma sensu jednak chęć odsłuchu głośniczków zostaje :)

ODPOWIEDZ