iparts></a>
<a href= francuskie

Vel Satis Initiale Paris ph1 - Problem z audio + pytanie o możliwości polepszenia jakości dźwęku

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
czubax
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: czwartek, 10 października 2013, 19:08
Renault: Vel Satis
Silnik: 3.5

Vel Satis Initiale Paris ph1 - Problem z audio + pytanie o możliwości polepszenia jakości dźwęku

Post autor: czubax »

Witam serdecznie :)

Stałem się posiadaczem kolejnego już Renault (wcześniej miałem Megane I ph2, Lagunę II ph2 oraz przez chwilę Safrane Ph1).
W moim egzemplarzu (2002) audio leży i kwiczy:
- odtwarzacz nie wciąga i nie czyta wciągniętej już płyty
- radio działa tylko przez kilka - kilkanaście minut po czym szumi przez chwilę po czym następuje cisza.

Model radia: https://youtu.be/B1aGM5SEclA?t=269
Co gorsze przez te kilka chwil działania...jakość dźwięku delikatnie mówiąc czterech liter nie urywa.

Z tego też powodu mam dwa pytania:
1) Ponieważ i tuner i odtwarzacz wymagają naprawy / wymiany - jakie mam możliwości?
Czy jest możliwość zamiany radia na wersję po lifcie lub na inny model bez dodatkowych kombinacji (wiem, że część komponentów jest w innym miejscu po lifcie). Najbardziej by mnie interesowala zamiana na zmieniarkę z mp3.
http://images81.fotosik.pl/216/d2bb820d21e23e61med.png

2) Jak już audio powstanie z kolan w jaki sposób najlepiej polepszyć jakość dźwięku? Czy jest możliwość podpięcia wzmacniacza a może jedyną opcją jest wymiana głośników + wygłuszenie drzwi?

Z góry dzięki za pomoc :)

shrek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 130
Rejestracja: wtorek, 18 października 2016, 17:43
Renault: Dacia Lodgy
Silnik: 1.5 dci 110 koni
Lokalizacja: Francja

Re: Vel Satis Initiale Paris ph1 - Problem z audio + pytanie o możliwości polepszenia jakości dźwęku

Post autor: shrek »

Jak chcesz zostac przy ori radiu, to wymien na te ze zmieniarka + maly wzmak+ wygluszenie drzwi+ wymiana glosnikow
Ja osobiscie wymienilbym na jakies inne, najlepiej wyjezdzane z ekranem ( lubie stacje multimedialne)
+ maly wzmak+ wygluszenie drzwi+ wymiana glosnikow.
Na ori glosnikach szalu nie zrobisz.

ODPOWIEDZ