iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio III] Zestaw głośnomówiący oryginalny - czego brakuje?

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

Zablokowany
pleban11

[Clio III] Zestaw głośnomówiący oryginalny - czego brakuje?

Post autor: pleban11 »

Witam
Dostałem coś takiego do Clio III, jest to część zestawu głośnomówiącego lecz nie wiem jak to dalej ugryźć więc proszę o pomoc kogoś w temacie. Interesuje mnie przede wszystkim informacja co mi brakuje i gdzie się można zgłosić aby to wszystko ubrać i uzupełnić.
Fotki poniżej
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

pleban11

Post autor: pleban11 »

Ale chodzi mi o to gdzie kupić uchwyt do właściwego telefonu i co z mikrofonem, podejrzewam że jest to uchwyt bazowy (tak jak mam w scenicu tylko tam rozgryzłem że jest to z firmy BURY) a konkretny uchwyt pod właściwy telefon należy zakupić.

Jacek (caffe23)

Post autor: Jacek (caffe23) »

Ja u siebie zaraz po zakupie auta wywaliłem zestaw głośnomówiący z tym, że nie oryginalny Renault tylko Nokia.
U mnie oprócz tego, co pokazałeś na zdjęciach było jeszcze coś takiego (mikrofon + ta skrzyneczka z elektroniką :D ):

Obrazek

pleban11

Post autor: pleban11 »

Witajcie,
W zasadzie zamykam temat bo rozszyfrowałem problem.
Nic mi w tym zestawie nie brakuje chociaż nie ma mikrofonu. To jest po prostu Connexion Apple iPod classic dla Clio III czyli fajny uchwyt dla tych co dysponują takim czyś co przedstawiam na poniższym rysunku.
Najlepsze jest to że serwisy rozłożyły ręce i proponowały mi demontaż tego zestawu i montaż ich ;-)
Jakby ktoś był ciekawy to podaje linka do opisu http://www.autobonplan.com/imprime-acce ... .php?id=72
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Zablokowany