iparts></a>
<a href= francuskie

[Scenic 2002 1,9] Inne radio zamiast fabrycznego

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ptysioslaw

[Scenic 2002 1,9] Inne radio zamiast fabrycznego

Post autor: ptysioslaw »

chciałbym w swojej renacie wyrzucić fabryczne cd i wrzucić tam jakieś mp3 ale jak wyjme stare cd to zostaje wielka dziura którą nowe radyjką napewno nie zakryje.jak rozwiązać ten problem?są jakieś zaślepki czy kieszenie?

[ Komentarz dodany przez: PiasQ: 2009-01-15, 13:30 ]
Staramy się tak skrócić temat, żeby nawiasy były!
Przeniosłem do Car Audio
Ostatnio zmieniony czwartek, 15 stycznia 2009, 13:29 przez ptysioslaw, łącznie zmieniany 1 raz.

Baron

Post autor: Baron »

ptysioslaw pisze:ak rozwiązać ten problem?są jakieś zaślepki czy kieszenie?
żaden problem: kupujesz ramkę, która wypełnia "dziury" między nowym radiem a resztą konsoli. Takie ramki można dostać praktycznie do każdego auta. Na ogół wygląda to nawet całkiem estetycznie :)
Wpisz sobie np. na allegro: "ramka scenic".
P.S. pamiętaj, żeby wybrać kolor/odcień pasujący do Twojej deski.

Aha. Jeśli masz sterowanie w kierownicy radiem i nie chcesz z tego rezygnować to polecam Alpine. Możesz dokupić taki moduł do radyjka, który pozwala używać oryginalnego sterowania jakie masz przy kierownicy do nowego radia, a czasami nawet też oryg. wyświetlacza.

gumismj

Post autor: gumismj »

witam ja tak zrobiłem kupiłem taką ramkę zapłaciłem około 18 zł i wygląda ok. Ja kupiłem normalnie w sklepie z częściami elektronicznymi. Szukałem na allegro i ten sam koszt plus przesyłka. Najlepiej jechać do sklepu autem i przymierzyć. Jedną oglądałem i nie była dobrze spasowana. Nie zaszkodzi mieć przy sobie radio.

Pozdrawiam

ODPOWIEDZ