iparts></a>
<a href= francuskie

podlaczanie wzmacniacza do akumulatora

Buuum buuuum....

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
szczepan75

podlaczanie wzmacniacza do akumulatora

Post autor: szczepan75 »

witam
mam lagune 98R 2,2DT I mam zamiar podlaczyc wzmacniacz i sub
potrzebuje info gdzie najlepiej przedostac sie do komory silnika z zasilaniem do wzmacniacza :(

z gory dzieki za pomoc :)
Ostatnio zmieniony niedziela, 16 listopada 2008, 20:31 przez szczepan75, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

REGULAMIN - proszę się zapoznać i poprawić cały temat ... tutaj nie krzyczymy gdy nie ma potrzeby.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Szczepan..najpierw popraw posta - czyli nie piszemy capslockiem. Dwa - mase mozesz smialo wziac z tylu gdzies - czyli w bagazniku do jakiejs wolnej blachy przykrecic srube (ew. wywiercic, nagwintowac i samemu wkrecic srube itp). Ja mialem akurat bolec z masa juz gotowy - bo co innego tam jest podpiete. A kabel plusowy - nie wiem jaki silny ten wzmak masz - ale 10mm2 lub max 16mm2 to starczy - wiec spokojnie mozesz isc lewa strona z zasilaniem - pod kierownica masz pewnie taka gume gdzie wiazka przechodzi z silnika - tamtedy sie mozesz przedostac z kablem do akumulatora(kabel przeciagniesz za pomoca starej anteny samochodowej, preta itp..) . reszte ladnie ukladasz w progach po lewej i po prawej kable ssygnalowe z radia. Unikniesz zaklocen. Dobrze jeszcze dodatkowo aby zasilanie szlo w jakiejs rurce, oslonce czy cus..ale to juz indywidualna sprawa. Pamietaj o porzadnym zamocowaniu suba w bagazniku - przy zderzeniu moglbys nim w glowe dostac..:/ powodzenia w dzialaniach ;)

szczepan75

sorry za posta. dzieki za podpowiedz

Post autor: szczepan75 »

sorry za posta. dzieki za podpowiedz :D

ODPOWIEDZ