iparts></a>
<a href= francuskie

[Thalia 1.4 2001] montaż klimatyzacji

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ibox1980

[Thalia 1.4 2001] montaż klimatyzacji

Post autor: ibox1980 »

Witam. Mam możliwość zakupienia klimy do Thalii. Klima pochodzi z rocznika 2002 a auto moje z 2001... Czy jest szansa na montaż w moim samochodzie?
U Mnie jest zwykły nawiew, a ta wersja z klimą w środku rózni się tylko i wyłącznie dodatkowym przyciskiem AC! Sam montaż sprężarki nie jest trudny... Jak jest z resztą oprzyrządowania? Czy instalacje elektryczną też muszę zmienić?

[ Komentarz dodany przez: Sidenis: 2010-07-09, 10:31 ]
Kolego ! Radzę zapoznać się z regulaminem działu RENOTECH, żebyśmy więcej nie musieli poprawiać tematów. Tutaj panuje rygor.
Ostatnio zmieniony piątek, 9 lipca 2010, 09:30 przez ibox1980, łącznie zmieniany 1 raz.

kaziu1985pn

Post autor: kaziu1985pn »

ibox1980, instalacje elektryczną musisz trochę przerobić, impuls na komputer że klima się załączyła ( zwiększa obroty ), blokada załączenia sprężarki ( obroty, niska temp ).

ibox1980

Post autor: ibox1980 »

Z przeróbką instalacji nie będzie problemu. Problem jest w tym, czy... da sie to zamontować... ??? Thalia z klimą ma dzirki w ścianie silnika, ta bez klimy nie ma... Nie wiem też, jak mocno rózni sie deska rozdzielcza w środku...

Wybaczcie za to że nie czytałem regulaminu i innych działów... Nadrobię dziś i jutro... Dzięki za odpowiedzi

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Wszystko jest do zrobienia. Jezeli masz umiejetnosci aby to zrobic to pobierz sobie manual do Clio II i przeanalizuj schematy elektr., budowę nagrzewnic itd.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

ibox1980

Post autor: ibox1980 »

Niestety, klimę sprzedał. Teraz mam kompletną klimę z climatronickiem od Megane 1.6 2001 po lifcie...
Niestety, manulai nie mogę znaleźć...

ODPOWIEDZ