iparts></a>
<a href= francuskie

[Laguna 2] Przycisk Start Stop nie zawsze działa

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
ma_ko
Bywalec
Bywalec
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 22 stycznia 2024, 23:03
Renault: Laguna II ph2
Silnik: 2.0T
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.

[Laguna 2] Przycisk Start Stop nie zawsze działa

Post autor: ma_ko »

Właśnie ,raz trzeba trzymac raz nie,nieraz jakby zacznie kręcić rozrusznikiem i po 0,5s już nie kręci.Jak trzymam przycisk ładnie zapala tyle że musze trzymać ..nie raz tak jak powinno byc nacisnę raz i sam podtrzymuje i kreci do zapalenia..
Tak wiem wlacznik w szufladzie karty ,tak był w starych lalach u mnie po lifcie nie ma zadnich mechanicznnych styków w kieszeni karty tylko elektronika.laguny prze liftowe mialy dwa styki podnoszone kartą.Po lifcie jest sama elektronika odczytująca kartę .
Sprawdzone na obu kartach tak samo ..czasem też nie widzi Hadns fee w aucie musze karte zbliżyć do czytnika lub wsunąć .Wiem że są karty z dodatkowymn wlutowanym akumulatorem ale i mnie nie ma tylko sama bateria
Niezależnie czy karta jest w czytniku czy poza nim Start Stop czasem sam podtrzymuje a czasem musze trzymać
Chyba odpowiada za to komputer za to potrzymanie ,Znalazłem przekaźnik w module 242 który podaje napięcie na rozrusznik ale jego cewka jest sterowana przez komputer ,jeszcze pozostaje wymiana przekaźnika

ODPOWIEDZ