iparts></a>
<a href= francuskie

[renault 19] - nie działa tylna wycieraczka

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
mrogalik

[renault 19] - nie działa tylna wycieraczka

Post autor: mrogalik »

Przestała mi działać tylna wycieraczka w moim renault 19 1.8 '94r proszę o pomoc
Ostatnio zmieniony sobota, 3 stycznia 2009, 10:58 przez mrogalik, łącznie zmieniany 1 raz.

uio

Post autor: uio »

Rozbierz i nasmaruj

mrogalik

Post autor: mrogalik »

Nie to będzie chyba coś innego bo próbowałem połączyć na krótko po wyciągnieciu to się silnik działa według mnie to będzie coś ze sterowaniem na kostce przy silniku jest stały + i nie wiem co dalej a po za tym przekładnia jestchyba do roznitowania bo nie ma tam śrub

uio

Post autor: uio »

mrogalik pisze: jest stały +
Raczej -

piknydomin

Post autor: piknydomin »

Sprawdż przełącznik przy kierownicy.

mrogalik

Post autor: mrogalik »

DO SILNIKA DOCHODZĄ TRZY PRZEWODY JEDEN JEST CAŁY CZAS POD NAPIĘCIEM+ drugi- A NIE WIEM CO Z TYM TRZECIM a propo przełacznika pod kierownica co da sie z nim zrobić

[ Komentarz dodany przez: Broov: 2009-01-03, 11:00 ]
Po pierwsze primo zle zatytulowany post , po drugie primo :P nie piszemy z wielkiej litery /netykietka/
Napisales zaledwie 3 posty a juz dwa razy zlamales regulamin.
Narazie Obrazek.
Obowiazkowo zapoznaj sie z regulaminem ! ! !

Clio1171

Post autor: Clio1171 »

masz walnietą kostke ja to nazywam przerywnik czasowy u mnie w clio jest to pod prawym głosnikiem w tapicerce od strony pasazera

mrogalik

Post autor: mrogalik »

Clio1171 a ten przerywnik to jest pod tapicerką z tylu tak? I jego trzeba wymienić czy da się naprawić?

uio

Post autor: uio »

mrogalik pisze:ten przerywnik
Nie ma

Clio1171

Post autor: Clio1171 »

jego nie naprawisz ja go na szrocie kupiłem za 20złon u mnie jest umieszczony pod tapicerka prawy głosnik w tapicerce czyli od strony pasazera nie wiem jak u ciebie ale musi cos takiegio byc...

ODPOWIEDZ