iparts></a>
<a href= francuskie

[Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2337
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Post autor: patrys4891 »

Jak otworzysz bagażnik, to obejrzyj dookoła. Na pewno natkniesz się (pewnie w którymś rogu) na gumową karbowana rurkę. W niej idą przewody.
Obrazek

kavior
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 26 lutego 2017, 21:59
Renault: kangoo I
Silnik: 1.4

Re: [Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Post autor: kavior »

Nie no tyle to wiem :P jak mialem galaxa jeszcze i montowalem sobie kamerke cofania to tamtedy przewody prowadziłem.

kavior
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 26 lutego 2017, 21:59
Renault: kangoo I
Silnik: 1.4

Re: [Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Post autor: kavior »

Aktualizacja, dzisiaj przyszedl silownik. Roznica taka, ze to zamiennik ale jest jeszcze jedna. W oryginalnym to ciegno wysuwa sie do konca (praktycznie na druga dlugosc silniczka). Ten wysuwa sie tylko z 3-4 cm, a wlasnie tylko tyle potrzeba, zeby pociagnac/popchac drucik co otwiera drzwi. Moze i dlatego sie silniczek rozwalil po czasie, bo jak chce sie wysunac ciegno z 8cm jak sie wysuwac powinno tylko 3cm, to może sie najzwyklej w swiecie przepalil, chociaz na pusto dzialal. Zamiennik kosztowal mnie 34,20 z przesylka, jutro bede montowac. Mam sciagnieta tapicerke z tylnej klapy bo jak ostatnio podlaczalem pod wycieraczke to juz nie zakladalem, wiec wymiana potrwa 3 minuty. Dam znac jak to bedzie po wymianie, jakby ktos mial kiedys mial podobny problem.

kavior
Bywalec
Bywalec
Posty: 11
Rejestracja: niedziela, 26 lutego 2017, 21:59
Renault: kangoo I
Silnik: 1.4

Re: [Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Post autor: kavior »

Aktualizacja 2. Dziala zamkniecie klapy z pilota po zmianie silownika. Wyglada troche inaczej (nieznacznie) i sie montuje go po skosie a nie na rowni, ale to nie robi roznicy. Mozna zamknac temat i dopisac Rozwiązane w temacie. Pozdrawiam i dzieki wszystkim za pomoc :)

Awatar użytkownika
patrys4891
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2337
Rejestracja: wtorek, 26 czerwca 2012, 22:35
Renault: Safrane phII
Silnik: 2,9 V6 24V
Lokalizacja: Warszawa

Re: [Kangoo I '99] Problem z tylna klapa

Post autor: patrys4891 »

Super, fajnie że to tylko to :)
Obrazek

ODPOWIEDZ