iparts></a>
<a href= francuskie

[Kangoo II 1.5 DCi] - nadpobudliwy alarm

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
DarioW
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 19 lipca 2013, 10:10
Renault: Kangoo II
Silnik: 1.5 DCi

[Kangoo II 1.5 DCi] - nadpobudliwy alarm

Post autor: DarioW »

Witam :)
Od pewnego czasu zauważyłem , że w moim kangoorku zbyt łatwo włącza się auto alarm - a powód najczęściej jest ten sam - owad wewnątrz auta - raz był to motyl innym razem zwykła mucha !
Przynajmniej ja tak obstawiam - być może się mylę (?)

Czy macie jakiś pomysł albo radę jak to zlikwidować a przy okazji nie pozbawić się alarmu ?
Zdarza się że kilka razy dziennie na kilkanaście sekund alarm się włącza i przestaje

Proszę o poradę bo to trochę irytujące jak przed blokiem co chwila słyszę jak moje auto wyje sesese
Ostatnio zmieniony niedziela, 11 sierpnia 2013, 19:49 przez mariusz1500, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: pamiętaj na przyszłość o nawiasach kwadratowych

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Re: [Kangoo II 1.5 DCi] - nadpobudliwy alarm

Post autor: mariusz1500 »

DarioW, podjedz do firmy co zakładała ci alarm żeby w centralce zmieniła czułość na czujnikach ultradźwiękowych :)

chyba ze auto kupiłeś z alarmem to jedz to jakiegoś speca od alarmów to ci to zrobi

chyba ze jak chcesz pogrzebać to centralkę znajdziesz u siebie z lewej strony kierownicy za bezpiecznikami bo przeważnie tam chowają i tam powinna być regulacja tych czujników w centralce :P
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

DarioW
Bywalec
Bywalec
Posty: 12
Rejestracja: piątek, 19 lipca 2013, 10:10
Renault: Kangoo II
Silnik: 1.5 DCi

Re: [Kangoo II 1.5 DCi] - nadpobudliwy alarm

Post autor: DarioW »

Dzięki za sugestię kolego :)

ODPOWIEDZ