iparts></a>
<a href= francuskie

[Clio 3] Wymiana szyby

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
tulipan
Bywalec
Bywalec
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek, 10 grudnia 2018, 20:08

[Clio 3] Wymiana szyby

Post autor: tulipan »

Witam. Miałam wymienianą tylną klapę ze względu na stłuczkę. Od razu zauważyłam,że mam inną szybę m.in.naklejka, której nie było.Mechanik powiedział, że nie. Sprawdziłam stare zdjęcia, mam rację na 90% (nie umiem dobrze powiększyć zdjęcia). Po bokach są jakieś wycieki. CO to może być, klej? Mechanik miał auto od wczorajszego popołudnia. Czy szyba mogła pęknąć przy zmianie klapy? Tak trudno się przyznać? Czy te zacieki to "norma" ?Straciłam wiarę w ludzi... https://zapodaj.net/24d40901c21bf.jpg.html

marek_scenic
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 64
Rejestracja: wtorek, 24 października 2017, 16:50
Renault: Scenic 2 i Megane 2
Silnik: 2.0 16V i 1.6

Re: Clio 3 wymiana szyby

Post autor: marek_scenic »

Jeśli była wymieniana klapa to i z automatu razem z szybą to się robi. Przynajmniej tak to wygląda, jakby to jedną całość stanowiło.

Te zacieki nie są normalne, a przynajmniej w żadnym aucie czegoś takiego nie widziałem

Wysłane z mojego BKL-L09 przy użyciu Tapatalka


Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: [Clio 3] Wymiana szyby

Post autor: kudlaty »

Wydaje mi się tak jak Marek napisał. Wymienił Ci klapę razem z szyba bo mniej roboty. A te zacieki wyglądają jakby się tam szyba odklejała

Awatar użytkownika
Maciej R21
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 957
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 13:51
Renault: 25 V6 Injection
Silnik: Z7W
Lokalizacja: Grudziądz/Pszczyna
Kontakt:

Re: [Clio 3] Wymiana szyby

Post autor: Maciej R21 »

Albo stara szyba była wycinana i została zepsuta warstwa czarnej farby która szyba jest pokryta w miejscu klejenia. Sprawdź rocznik na szybie , czy jest zgodny z resztą.
Obrazek

ODPOWIEDZ