iparts></a>
<a href= francuskie

Nasze województwo - gdzie warto, a gdzie NIE tankować DIESEL

Kujawsko-Pomorski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
soko

Nasze województwo - gdzie warto, a gdzie NIE tankować DIESEL

Post autor: soko »

witajcie :)
nowy jestem, meganki co prawda jeszcze nie mam - ale bedzie wkrótce.
Przesiadam się na 1.5 dCi 105 km. Wiadomo, z jakością ropy jest w Polsce ciężko. I tu pytanie - gdzie warto, a gdzie wręcz NIE NALEŻY tankować diesel`a w Kujawsko-pomorskim?
Mieszkam w Fordonie (Bydgoszcz) i jezdze do pracy do Torunia - i tam kręcę się po mieście.

Czy jeśli chodzi o ON należy unikać jakis konkretnych stacji, czy NP całej sieci jakiejś marki?? ;)

z góry dzieki za odpowiedź
pozdrawiam
soko

Awatar użytkownika
Lukas.s
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 76
Rejestracja: piątek, 21 listopada 2008, 14:58
Renault: megane
Silnik: 1.9 dTi
Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski
Kontakt:

Post autor: Lukas.s »

Ja często tankowałem na Shellu w Złej Wsi Wielkiej i mam o niej dobre zdanie, w samej Bydgoszczy Shell na fordońskiej (róg łęczyckiej). Tankuję na zmianę extradiesel i Vpower chociaż ostatnio często z powodu przymrozków leje to drugie :) W Toruniu rzadko tankowałem bo za drogo :P A gdzie nie tankować? Trudno powiedzieć. Ja ogólnie nie wjeżdżam na stacje które samym wyglądem zniechęcają do zajechania smierc
P.S. Ojciec czasami tankuje swojego Peżota HDI na Lotosie, ale tych nowych stacjach (podobno jakąś flagę w logo mają). Dziadek tankuje Megane 1,5 dCi na Orlenie ekodiesla i jak narazie nie problemów, chociaż co jakiś czas namawiam do do wlania czegoś lepszego, tak na przepalenie ;)

ODPOWIEDZ