iparts></a>
<a href= francuskie

Zdjęcia z Megazlotu Elbląg 2009

Kujawsko-Pomorski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
sandman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2009, 21:27
Renault: Vel Satis
Silnik: 2.0 T
Lokalizacja: Bydgoszcz

Zdjęcia z Megazlotu Elbląg 2009

Post autor: sandman »

Na naszej stronie klubowej KPIKURa jest dostępna kolejna galeria, tym razem z Megazlotu Elbląg 2009.
pstryk http://www.kpikur.nazwa.pl/Megazlot2009/index.html
Jak widać na zdjęciach ekipa KPIKURa była bardzo aktywna brawa viva :D

Awatar użytkownika
Bizon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2008, 20:54
Renault: Megane CC
Silnik: 2.0 PB
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Bizon »

fotki potwierdzają tylko extra zabawę brawa
moje w najbliższym czasie
pozdrawiam
Tomek - Bydgoszcz

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

mimo deszczowej pogody bylo super!
http://www.fzur.pl/album_cat.php?cat_id=14
zreszta jak co roku!
czapki z glow za organizacje ;)
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

sandman, Co do tych fotek to sa one beznadziejne gdyż przedstawiaja te same osoby i nie widać na nich jak by to mial być Megazlot. Tylko chlanie i chlanie.
Poprostu beznadzieja jak dla mnie (bez urazy)
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

G-Boy

Post autor: G-Boy »

Vargas..az sie boje co powiesz jak wpadniesz do nas na borki :D tam tez nikt z mlekiem nie chodzi hehehe.. generalnie jak ludzie zapieprzaja caly rok to sie nie dziw ze rad-dwa razy chca porzadniej odreagowac I wypic kilka piwek w towarzystwie.. wpadnij na taki zlot to calkiem inaczej bedziesz to potem oceniac :) viva

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Post autor: mariusz1500 »

Bardzo dobrze powiedziane :)
Kazdy nie pije do upadlego ale z umiarem pijaki
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Chodzi mi o to ,że na tych fotkach jest przedstawiona jakaś impreza a nie fotki ze samego zlotu.
Sandman pokazuje 20 fotek jakiegoś kolesia 10 fotek jakieś babki itp. To co ja mam podziwiać na nich? Moim zdaniem jest to bez sensu.
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

LaaLaa

Post autor: LaaLaa »

Vargas pisze:sandman, Co do tych fotek to sa one beznadziejne gdyż przedstawiaja te same osoby i nie widać na nich jak by to mial być Megazlot. Tylko chlanie i chlanie.
Poprostu beznadzieja jak dla mnie (bez urazy)
Nie do końca mogę się z Tobą zgodzić. Oczywiście zdjęcia mogą Ci się nie podobać, ale piszesz "tylko chlanie i chlanie" a ja tam widzę jeszcze kręgle, tańce, ognisko, jedzenie, grę w piłkę, spadochroniarzy, konkurencje i świetną zabawę. Niestety zdjęcia nie przekazują emocji.

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

No faktycznie może żle się wyraziłem ale sens pozosta ten sam. 1o fotek na kręgielni tych samych ludzi piłka nożna też kilkanascie fotek praktycznie niczym sie nie różniących.
Nie interesuje mnie to co oni jedli lub co pili ogólnie brak fotez z Megazlotu a szkoda cry

Może ktoś jeszcze coś wstawi ciekaweego viva
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
sandman
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 48
Rejestracja: czwartek, 5 lutego 2009, 21:27
Renault: Vel Satis
Silnik: 2.0 T
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: sandman »

Vargas pisze:Chodzi mi o to ,że na tych fotkach jest przedstawiona jakaś impreza a nie fotki ze samego zlotu.
Sandman pokazuje 20 fotek jakiegoś kolesia 10 fotek jakieś babki itp. To co ja mam podziwiać na nich? Moim zdaniem jest to bez sensu.
Nie "jakaś impreza" ale grill zorganizowany przez FURELa z okazji Megazlotu. To po pierwsze. Po drugie sobotnia impreza jak i niedzielny Megazlot były wyjątkowe dzięki organizatorom. A po trzecie trzeba było przyjechać i samemu robić zdjęcia a nie pisać, że są one bez sensu. Czego na nich Tobie brakuje? Może tak więcej szczegółów, bo niestety szklana kula dzisiaj u mnie nie działa. A wiesz co masz podziwiać - dobrą zabawę w zgranym towarzystwie I dlatego jeszcze raz dziękuję organizatorom i wszystkim obecnym za świetną zabawę na Megazlocie. Może następnym razem Ty będziesz robił zdjęcia?

Mr_Adam

Post autor: Mr_Adam »

Vargas, sam byłem po raz pierwszy i musze przyznać, że atmosfera, towarzystwo, organizacja były nadzwyczaj pozytywne. Co do zlotu, to nie organizuje się go tylko po to, żeby pooglądać samochody i poszaleć nimi, ale po to aby dobrze się bawić, spotkać i porozmawiać, a to że przy ognisku ktoś wypije piwko nie jest przestępstwem. Za rok na pewno będe ! :)

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Chłopaki my się chyba nie rozumiemy. wcale nie wątpie że było beznadziejnie wręcz przeciwnie też bardzo chcialem jechać ale nie wypaliło i bardzo żałuje. Chodzi mi o to że zdjęcia sandman nie odwierciedlają tego, oglądając myślałem że to sylwester 2009 lol

Proszę mnie nie brać za jakiegoś, który marudzi i coś mu nie pasi. Tylko napisałem to w jaki sposób odebrałem te focie i tyle.

No to dziewczęta i chłopaki chlup... pijaki
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Snake »

Oglądajac pierwsze fotki rozumiem Vargasa doskonale. Bo ktoś nie wtajemniczony odebrałby to jako spocik lokalny a nie MEGAzlot :D Na szczęście końcówka zdjęć wyjaśnia o co kaman. Widać,że spocik udany mimo nie zafajnej pogody, przez którą sporo osób pewnie się nie pojawiło.

Gratki za dyplomy i medale za "drużynówkę" oraz "koło" brawa

Myślę,że trzab by pomyśleć nad spotkaniem z "sąsiednim" klubem co zresztą blondas już proponował gdzieś pijaki
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

blondas
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 1316
Rejestracja: środa, 28 maja 2008, 22:48
Renault: Renault 19
Silnik: 1,8
Lokalizacja: kocialin

Post autor: blondas »

SnakeEyes pisze:trzab by pomyśleć nad spotkaniem z "sąsiednim" klubem co zresztą blondas już proponował gdzieś
dokladnie tak!
i bedziemy wtedy wszyscy chlali wóde litrami...
nie no zart!
oczywiscie ze bedziemy sie ladnie spotowac...
ale to w innym temacie zeby OFFu nie robic samochodzik
Podobno na świecie szaleje jakiś kryzys. Ale my postanowiliśmy w nim nie brać udziału. J.Clarkson

agawa

Post autor: agawa »

Vargas pisze:sandman, Co do tych fotek to sa one beznadziejne gdyż przedstawiaja te same osoby i nie widać na nich jak by to mial być Megazlot. Tylko chlanie i chlanie.
Poprostu beznadzieja jak dla mnie (bez urazy)
Hmmm...ja tego tak nie odbieram...może dlatego,że bywam na wielu zlotach i tak jak tu ktoś już napisał...zloty bywają także po to aby ludzie pogadali,pojedli,pobawili się i popili...jeżeli lubią i mają ochotę....
A dodawanie zdjęć to indywidualna sprawa...każdemu podoba się co innego...jednym piękny samochód...drugim...suto zastawiony stół..a innym piękna kobieta...i dlatego dodają zdjęcia według siebie.Następnym razem jak pojedziesz do Elbląga dodasz wiele interesujących zdjęć przedstawiajacych według Ciebie sedno takiego mega zlotu...i bedzie oki :)
Taki jesteś ze zdjęć niezadowolony...a nie raczyłeś zauważyć, że są także inne zdjęcia...blondas i prosiaczek dodali zdjęcia ze zlotu...które w 100% nie oddają tylko chlania...ale przedstawiają atmosferę i wydarzenia zlotowe.... :)
Miłego oglądania :-)

ODPOWIEDZ