iparts></a>
<a href= francuskie

ASO w Kujawsko-Pomorskim

Kujawsko-Pomorski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

koorek

ASO w Kujawsko-Pomorskim

Post autor: koorek »

Jaki zakład mechaniczny polecacie w Toruniu a jakiego zdecydowanie nie?

Sam się "stołuje" w "Naprawa Aut Francuskich" na Polnej 5. Ogólnie chyba nie powinienem narzekać, ale... no właśnie. Nie mam w zasadzie porównania poza jednym Panem z Lubicza Dolnego który to nie raczył mi w mojej R21 (starsza siostra laguny ;) ) zamontować termostatu. Od tamtego momentu wszelkie naprawy są robione w jednym zakładzie.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

ASO w Kujawsko-Pomorskim

Post autor: PiasQ »

Tutaj można wypisywać opinie o ASO w województwie Kujawsko-Pomorskim.

Ja osobiście polecam ASO w Grudziądzu - niesamowicie miła obsługa, bardzo dobry kierownik serwisu (na gwarancji stara się naprawić totalnie wszystko). Nie mam na nich najmniejszego haczyka. Serwisujemy tam Scenic'a, poza tym bywały tam Laguna i Trafic braci ;).
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Byłem raz w ASO Grudziądz i też jestem wmiare zadowolony
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

avi01

Post autor: avi01 »

modrzewiowej mówimy NIE!!!
albo: na pohybel modrzewiowej!!

smierc

Sł@w

Post autor: Sł@w »

Mogę jeszcze z pewnością polecić ASO Pasikowski we Włocławku, obsługa na poziomie oraz jakość usług.

avi01

Post autor: avi01 »

w zeszłym tygodniu dzwoniłem do grudziądza w sprawie wymiany rozrządu w moim 1.9 dTI.
kierownik wycenil usługe z materiałami (po podaniu nr VIN) na 1000 zł brutto z vat.
zadzwoniłem na modrzewiową a tam :
NIE ZAPYTALI NAWET O VIN!!!
a przy moim silniku to konieczność!!
wycenili na 1700 brutto z pompą wody.
a przeciez w moim aucie nie ma koniecznosci wymiany razem z pompą.
z ciekawosci zadzwonilem do uni-car 2 do ina .
a tam pana po podaniu nr VIN wycenił usługe na 1200 brutto bez pompy , bo stwierdził ze nie potrzeba

rumcajs

Post autor: rumcajs »

Ja byłem z rozrusznikiem na fabrycznej, kolega polecał. Zrobione zostało, ale...
jak człowiek stwierdził, sam nie miał czasu się zabrać, więc oddał to komuś do naprawy, dziwnie to brzmiało, no o 300pln to trochę dużo było:/

Teraz się właśnie wybieram do miejsca, które opisałeś, zrobić rozrząd, zobacz jak to pójdzie

Awatar użytkownika
Vargas
Weteran
Weteran
Posty: 1982
Rejestracja: niedziela, 8 lutego 2009, 20:19
Renault: Magane II phII Grand
Silnik: 1.6 16v
Lokalizacja: Wąbrzeźno

Post autor: Vargas »

Może ktoś ma jakieś zdanie na temat mechanika z ul. Polnej w Toruniu?
"Nie konwersuj z debilem, bo ściągnie cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem..."

Awatar użytkownika
TURBO
Oklejony
Oklejony
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 8 września 2009, 19:30

Post autor: TURBO »

A v e ! Koorek !
Coś mi się widzi, że mieszkasz o rzut kamieniem ode mnie.
Jak żona miała Peugeot'a 106 zostawiałem go w Lubiczu Górnym. Ale psuło się zawsze to samo co naprawiali i auto poszło do ludzi :)

Ja swoje oba Clio serwisuję w ASO (gwarancja + sprawy bardzo skomplikowane), EuroGold (proste wymiany oleju, zawieszenie, opony, koła) ABS Bydgoszcz Sprawy wymagające podłączenia do kompa, rozrządy itp.
Pozdrawiam TURBO
=======
Clio 2ph2 1.2 D7F Authentique + (granat)
Clio 3ph2 1.5 K9K Alize (beżowy)
Laguna 3ph3 Coupe 2.0 M9R MonacoGP (biały)

przemo_77

Post autor: przemo_77 »

ASO Pasikowski nie polecam. Sprzedawca samochodów super facet, ale kierownik serwisu mechanicznego kawał chama, kupiłem u nich nowy samochód i mam problemy z naprawą na gwarancji. Podejście do klienta jak wszędzie sprzedać nowy i do widzenia. Gwarancje można sobie wsadzić do ...
3 miesiąc odpisują na pismo. ŻENADA.

G-Boy

Post autor: G-Boy »

No to moze pikur wystapi w twoim imieniu.. opisz sprawe na forum, a ja skontaktuje sie z nimi I zapytam co oni na to?

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5803
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Post autor: VoN »

Naprawa gwarancyjna powinna wyglądać tak- podjeżdżasz do ASO, pokazujesz umowe, zepsutą część, naprawiają, kwitujesz, wyjeżdżasz... niestety są gówniane ASO które żyją jeszcze jak w epoce PRL...
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Kawasaki Vulcan 800 Classis, Fiat Panda
Obrazek

arkadiusz733

Post autor: arkadiusz733 »

Panie i Panowie ja jeżdżę do ASO w Bydgoszczy na ul. Piękną tam pracuje zawodowiec od Renówek. Każdy zainteresowany z forum dostanie namiar na tego człowieka na PW. Tak kompetentnej osoby nie widziałem. Po pierwsze pasjonat Reniaczków sam jeździ Lagunką więc świadczy to samo za siebie. Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Post autor: PiasQ »

Co do ASO w Grudziądzu - z niewiadomych względów nie pracuje już tam ten kierownik, co kiedyś, przy którym wszystko dało się załatwić bezproblemowo .. widocznie był za dobry i za miły dla klientów :P
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
Bizon
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 294
Rejestracja: wtorek, 3 czerwca 2008, 20:54
Renault: Megane CC
Silnik: 2.0 PB
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: ASO w Kujawsko-Pomorskim

Post autor: Bizon »

rownież polecam ekipę ASO na ul. Pięknej w Bydgoszczy
pozdrawiam
Tomek - Bydgoszcz

ODPOWIEDZ