iparts></a>
<a href= francuskie

ASO w Kujawsko-Pomorskim

Kujawsko-Pomorski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

Awatar użytkownika
TURBO
Oklejony
Oklejony
Posty: 79
Rejestracja: wtorek, 8 września 2009, 19:30

Re: ASO w Kujawsko-Pomorskim

Post autor: TURBO »

A v e ! KRC!
Serwisuję już moje 3 Clio w ASO = UniCar2 na Curie Skłodowskiej w Toruniu.
Z poziomu serwisu jestem zadowolony. Co prawda zwykle staram się stać przy autku i ciętymi uwagami "stymulować" mechanika :twisted: Wiem jak to wqrza ... ale za to wiem, że check lista jest sprawdzona.

Mimo to nikt jakoś nigdy mi tego nie wytykał, a z serwisu byłem i jestem zadowolony.
Pozdrawiam TURBO
=======
Clio 2ph2 1.2 D7F Authentique + (granat)
Clio 3ph2 1.5 K9K Alize (beżowy)
Laguna 3ph3 Coupe 2.0 M9R MonacoGP (biały)

dominatore

Re:

Post autor: dominatore »

PiasQ pisze:Co do ASO w Grudziądzu - z niewiadomych względów nie pracuje już tam ten kierownik, co kiedyś, przy którym wszystko dało się załatwić bezproblemowo .. widocznie był za dobry i za miły dla klientów :P
Miałem od dawna do czynienia z Adamowskimi i uważam, że to patałachy. A Grudziądz w "szyku" trzymało tylko parę osób, które już tam nie pracują w tym były szef serwisu, Jacek (bo chyba o nim mowa???). Na pocieszenie powiem tylko tyle, że Jacek żyje i ma się dobrze :), prowadzi swój interes w Grudziądzu, firma nazywa się MOTO JACK i ma siedzibę na Chełmińskiej 121 przy "tytoniówce". Także nie musicie liczyć na ASO Adamowscy, Jacek zrobi wam to samo, lepiej niż w serwisie i za normalniejszą kasę. POLECAM!!!

Awatar użytkownika
mar_1981
Bywalec
Bywalec
Posty: 15
Rejestracja: poniedziałek, 17 września 2012, 07:21
Renault: Espace E3
Silnik: 2.0 8V

Re:

Post autor: mar_1981 »

arkadiusz733 pisze:Panie i Panowie ja jeżdżę do ASO w Bydgoszczy na ul. Piękną tam pracuje zawodowiec od Renówek. Każdy zainteresowany z forum dostanie namiar na tego człowieka na PW. Tak kompetentnej osoby nie widziałem. Po pierwsze pasjonat Reniaczków sam jeździ Lagunką więc świadczy to samo za siebie. Pozdrawiam ;)
Pracuje tam jeszcze ten człowiek? Potrzebuje żeby mi ktoś zawory wyregulował a wszyscy mechanicy mówią że u mnie się nie reguluje a wiem że jest inaczej :/
Samochód...jak dbasz tak masz...http://www.detailingclub.pl

Chasse

Re: ASO w Kujawsko-Pomorskim

Post autor: Chasse »

TURBO pisze:A v e ! KRC!
Serwisuję już moje 3 Clio w ASO = UniCar2 na Curie Skłodowskiej w Toruniu.
Z poziomu serwisu jestem zadowolony. Co prawda zwykle staram się stać przy autku i ciętymi uwagami "stymulować" mechanika :twisted: Wiem jak to wqrza ... ale za to wiem, że check lista jest sprawdzona.

Mimo to nikt jakoś nigdy mi tego nie wytykał, a z serwisu byłem i jestem zadowolony.
Dzieki za polecenie, sporo o tym warsztacie dobrego słyszałem ,teraz mam zgryz z jedna usterką więc może uderze do nich.

ODPOWIEDZ