iparts></a>
<a href= francuskie

Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Kujawsko-Pomorski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
maku
strecz
strecz
Posty: 529
Rejestracja: niedziela, 5 września 2010, 09:51
Renault: megane
Silnik: Ekonomiczny

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: maku »

cud miód i orzeszki ;) jak dla mnie bomba... do zobaczenia pijaki
Obrazek

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Adam R25 »

agentos pisze:Zbiórka jest w Janikowie ul. Główna przy markecie PoloMarket o godzinie 15;00
nie za specjalnie. O 15 to sie można spotkać na grill'u na stawach Stefańskiego, żeby koło 20 do domów sie rozjechać.
Jeśli my z Łodzi wyjedziemy rano to będziemy koło południa. Rozumiem, że mogę zwiedzać Janików ale ja bym wolał już się spotować i piwa sie napić. jak zacznę imprezę o 15 to wypiję cztery piwa i muszę zacząć trzeźwieć. W końcu w niedzielę muszę pokonać trasę do domu!! I być trzeźwy!! Ja nie mogę więc zacząć koło piętnastej i balować do 3 nad ranem, bo mnie do Łodzi nikt nie zawiezie.
O 15 to spota mogą zaczynać Ci co do domu mają 500 metrów. W naszym przypadku osób nocujących i mających w niedzielę trasę do pokonania jest to bez sensu. Czy przypadkiem doba noclegowa nie zaczyna sie coś koło południa?
Nie rozumiem też po co mi jakaś kelnerka. Sam umiem dorzucić węgla do grill'a a nawet - o dziwo - umiem go rozpalić. Kawy czy herbaty też sam sobię robię. Niech mi też nikt nie mówi, ze nie mogę sam sobie otworzyć zakupionej w sklepie butelki piwa, tylko ma mi ją kelnerka podawać z miejscowego baru. Na spotach piję piwo z klubowego kufla więc niech się ze swoją sklanką wypcha. Czy przypadkiem oszczędność na niższych kosztach noclegu nie jest w tym wypadku pozorna?
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 10 września 2012, 20:26 przez Adam R25, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

agentos
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 852
Rejestracja: poniedziałek, 5 lipca 2010, 21:28
Lokalizacja: Janikowo
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: agentos »

Adamie nie ma problemu... jeśli wolicie to może być wcześniej.... proszę o propozycje reszty... jeśli będzie inna godzina to i tak spotkamy sie wcześniej... ja rozmawiałem z Maku więc pogadaj z nim i będzie gitez ;-)

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Adam R25 »

sorki, dopisałem pare rzeczy więc proszę o ponowne przeczytanie posta
agentos pisze:Adamie nie ma problemu... jeśli wolicie to może być wcześniej....
wolicie, nie wolicie - raczej to konieczność
Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Snake »

Adam weź zluzuj, po co szukać dziury w całym? Kto ci każe pić (chlać) od południa do rana? To nie ogólnopolski...

Tekst że przyjazd jest bez sensu bo pić nie będe mógł do 3 rano - brak słów.

My do Łodzi na 2 h pojechaliśmy żeby posiedzieć z ekipa, zjeść obiadek i pogadać...był sens?

Kattegao: będe raczej sam, chyba że kumpel się zabierze jeszcze. Familia tym razem zostaje w domku, nie ma sensu ciągnąć 2 letniego snejka ze sobą bo noce już zimne
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Adam R25 »

Snake pisze:Tekst że przyjazd jest bez sensu bo pić nie będe mógł do 3 rano - brak słów
a gdzie ja napisałem, że nie przyjadę?
Snake pisze:Kto ci każe pić (chlać) od południa do rana
nikt mi nie każe, nawet nie muszę - to była przenośnia w określaniu integracji!! nie mam problemów ani z piciem ani z niepiciem, po prostu chciałem przekazać parę uwag - mam doświadczenie w organizacji takich spotów czy większych zlotów. Kto był w Koronowie rok temu to wie.
Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Snake »

Adam R25 pisze:W końcu w niedzielę muszę pokonać trasę do domu!! I być trzeźwy!! Ja nie mogę więc zacząć koło piętnastej i balować do 3 nad ranem, bo mnie do Łodzi nikt nie zawiezie.
O 15 to spota mogą zaczynać Ci co do domu mają 500 metrów. W naszym przypadku osób nocujących i mających w niedzielę trasę do pokonania jest to bez sensu.
Stąd te wnioski...
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

mariusz1500
Moderator
Moderator
Posty: 3605
Rejestracja: wtorek, 7 października 2008, 14:26
Renault: Espace 4 lift
Silnik: 2.0dCi automat
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: mariusz1500 »

Snake pisze:
Adam R25 pisze:W końcu w niedzielę muszę pokonać trasę do domu!! I być trzeźwy!! Ja nie mogę więc zacząć koło piętnastej i balować do 3 nad ranem, bo mnie do Łodzi nikt nie zawiezie.
O 15 to spota mogą zaczynać Ci co do domu mają 500 metrów. W naszym przypadku osób nocujących i mających w niedzielę trasę do pokonania jest to bez sensu.
Stąd te wnioski...

Ale Adam nie przesadzaj ze będziesz sączyć np 3-4 browarki do 3 nad ranem :D

takie trunki to sie pije szybki góra 2 godzinki i otem szlaban nic nie pije i sie trzeźwieje zresztą w tańcu alkohol wypocisz :D

wiem po sobie , ze jak w Janikowie piliśmy to z umiarem piłem bo wiedziałem ze wracamy w niedziele do EL i nie jadę sam miałem w aucie pod swoja opieka maka komandosa i rudego :D
#6 mariusz1500 jestem już z wami od 2008
byłe: opel kadett E 1.3 lpg 89'
Renault 25 2.2 lpg 89' / Renault Megane Classic 1.9dTi 00' / Renault Megane Grandtour 2.0 lpg 04'
obecnie:
Renault Espace IV 2.0dCi 25TH 10'

agentos
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 852
Rejestracja: poniedziałek, 5 lipca 2010, 21:28
Lokalizacja: Janikowo
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: agentos »

Spokojnie koledzy...
Adam jak chcesz przyjedziesz sobie rano a ja sie tobą zaopiekuje... Co do picia to każdy pije to co sobie życzy i w takich ilościach jakie mu odpowiadają...
A wracając do kelnerki Adamie to nie był mój wymysł, właściciel sam zaoferował... jak widziałeś fotki sali to powinieneś zauważyć że sami nie będziemy sie pałętać po jego dużej kuchni... myślę że wyjaśniłem wszystkie niejasności...

Awatar użytkownika
komandos007
sid
sid
Posty: 1944
Rejestracja: sobota, 2 stycznia 2010, 19:22
Renault: Laguna II ph II
Silnik: 3,0 V6
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: komandos007 »

Z przykrością muszę poinformować iż mnie nie będzie nie dam rady przyjechać cry a tak bardzo chciałem spotkać się ponowienie z wami po takim czasie. Ale niestety praca w sobote i nie może mnie zabraknąć w zespole jestem jedyny który może pracować w danym miejscu z całego zespołu.

Przepraszam za moją nieobecność i życzę wesołej zabawy do ranna

P.S. Wypijcie za moje zdrowie pijaki

Awatar użytkownika
NIUNIA
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 104
Rejestracja: piątek, 15 lipca 2011, 19:39
Renault: Megane II Sport
Silnik: 2.0T
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: NIUNIA »

Koleżanki i Koledzy,
Oliwka mi się rozłożyła.
Zobaczymy jak będzie do jutra.
Najwyżej wpadniemy na imprezkę i wrócimy do Pakości na noc.
Potwierdzę jeszcze ;)
Dzięki za wyrozumiałość.
After an investigation of myself by myself i have found myself to be completely innocent of any charges leveled at myself

Adam R25
Oklejony
Oklejony
Posty: 1691
Rejestracja: środa, 25 marca 2009, 21:10
Renault: R 25
Silnik: 2.2 Pb
Lokalizacja: Łódź

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Adam R25 »

no pięknie - to jakis pomór. Niestety i ja muszę odpaśc z bardzo prozaicznych względów - finansowych. Osoba która wynajmuje ode mnie mieszkanie a winna mi przekazac środki do 10-tego każdego miesiąca, niestety nawaliła. Środki te miały być wykorzystane na przyjazd do Janikowa a będą dopiero po weekendzie. :(
Przykro mi, przepraszam organizatorów, a jeśli z tego tytułu wypadną jakieś dodatkowe koszty za zarezerwowanie miejsc, to koszty te zobowiązuję sie pokryć. Zobowiązuje też stawić się na następne spotkanie w Kujawsko-Pomorskim. Jeszcze raz przepraszam. A.
Obrazek

agentos
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 852
Rejestracja: poniedziałek, 5 lipca 2010, 21:28
Lokalizacja: Janikowo
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: agentos »

Mam pytanko...i to bardzo poważne... to kto ma zamiar jeszcze odwołać swój przyjazd i nocleg ?? bo trzecia impreza zaczyna być lipna... jakieś fatum...

Lista obecności:

1. Snake spot - nocleg
2. Agentos - spot
3. Maku spot + nocleg pok.2os
4. Kattegato - spot+nocleg + pokój 2-osobowy
5. Rock0 - spot
6. SPHINX - spot
7. PuszekBdg - spot
8. MalyNicki - spot
9. raf67 - spot

to lista nadal obowiązująca ?? czy jak bo sie pogubiłem ?? dajcie znać co i jak bo znów wyjdę na idiotę...

Awatar użytkownika
maku
strecz
strecz
Posty: 529
Rejestracja: niedziela, 5 września 2010, 09:51
Renault: megane
Silnik: Ekonomiczny

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: maku »

u mnie pozostaje bez zmian ;) jednym słowem nie ma siły która by spowodowała odwołanie mojego przyjazdu... do zobaczenia w WEEKEND pijaki
Obrazek

Awatar użytkownika
Snake
Moderator
Moderator
Posty: 4156
Rejestracja: środa, 7 stycznia 2009, 14:22
Renault: Lala 3
Silnik: 2.0 dci
Lokalizacja: bydgoszcz
Kontakt:

Re: Wrześniowy SPOT - 15.09. Janikowo

Post autor: Snake »

Ja również odpadam z przyjazdu.... ala

Oczywiście jak Maku melduje swoją gotowość i jak już pisałem dla mnie wystarczy kilka osób. Nie widzilismy się sporo czasu więc nawet jak przyjadą 4 osoby to i tak będe (chyba że mnie wirus jakiś znowu dopadnie...tfu tfu)
...Dobrze pamiętam wszystkie nieszczere twarze
Fałszywych ludzi ukrytych pod kamuflażem
Kłamstwo z nimi idzie w parze, obłuda, nie ufaj takim...

ODPOWIEDZ