iparts></a>
<a href= francuskie

Spotkania 2010

Świętokrzyski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

dezerter

Spotkania 2010

Post autor: dezerter »

jak do tej pory padły propozycje: Św. Katarzyna i Nowa Słupia, czekamy na dalsze propozycje miejsc i przede wszystkim daty spotkania.

Pozdrawiam

RomekS

Post autor: RomekS »

Skoro wdarł się bałagan to konkretnie zróbmy spota 20 czerwca w niedzielę w Nowej Słupi przy wejściu do parku , jest fajny parking , są ławki , wezmie się grilla . Ja jestem za .

dezerter

Post autor: dezerter »

Mi pasuje myśle że lokalni nie będą mieli nic przeciwko grillowi tam obok parkingu.

RomekS

Post autor: RomekS »

Tam jest tyle miejsca że nie powinno być problemu . Sam kiedyś tam piknikowałem a obok było parę innych rodzin którzy tak spędzali czas . żeby tylko pogoda dopisała .

bigmen

Post autor: bigmen »

mnie tez pasuje jeśli tylko godzina nie będzie zbyt późna ;) to ja tez się pisze teraz zostało jeszcze ustalić godzinę :)

RomekS

Post autor: RomekS »

Jeśli wszystkim pasuje to w samo południe - 12.00 na parkingu przed wejściem do parku

rav3n

Post autor: rav3n »

zobaczę, co da się zrobić ;) ale jeśli nie będzie żadnych niespodzianek to stawię się napewno :D

bigmen

Post autor: bigmen »

RomekS, mógłbyś tak orientacyjnie podać lokalizacje tego parkingu na jakiejś mapce typu http://mapy.google.pl/

dezerter

Post autor: dezerter »

bigmen, plus/ minus w tym miejscu, niestety google nie ma szczegółowych zdjęć tego miejsca.
http://mapa.targeo.pl/Mapa_Polski,19,21.07852,50.86021

RomekS

Post autor: RomekS »

No to chłopaki z grubsza ustalone , żeby pogoda dopisała tylko i spotykamy się .

dezerter

Post autor: dezerter »

Zabierze ktoś grilla? bo ja mój taki żeliwny, duży, nieporęczny.

RomekS

Post autor: RomekS »

Mam takiego turystycznego , powinien być w sam raz . Zabiorę węgiel i jakąś kiełbaskę dokupię . Możecie zabrać według uznania . Patrzyłem dopiero co na pogodę i ma nie padać . Oby się sprawdziło .

dezerter

Post autor: dezerter »

No to do jutra Panowie ;)

bigmen

Post autor: bigmen »

no to do jutra ja tez będę co do grali no to nie bardzo ale kiełbaski za to wezmę więcej ;) jak mi w masarni nie wykopią dzisiaj ;)

RomekS

Post autor: RomekS »

Grill już leży w bagażniku . Zabiorę jeszcze bule to możemy zagrać sobie . Do jutra .

ODPOWIEDZ