iparts></a>
<a href= francuskie

polecany warsztat

Trójmiejski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

Tomason

Re: polecany warsztat

Post autor: Tomason »

Hej,

A słyszeliście coś o Reno Car albo Auto Car na Chwarznie ?? Jakieś opinie lub robiliście tam coś ostatnio ??

z góry dzięki za odpowiedź

Chinczyk

Re: polecany warsztat

Post autor: Chinczyk »

Tomason pisze:A słyszeliście coś o Reno Car
Tan chyba robią tylko naprawy powypadkowe, typu prostowanie blach, lakierowanie itp.
Ze swojej strony mogę polecić nowy serwis Pitstop Renault w Gdyni - Dąbrowie. Dopiero się otwiera, ale już zdążyłem oddać tam swoje Clio do naprawy i muszę powiedzieć, że chłopaki naprawdę znają się na rzeczy. Tutaj stronka: http://pitstop-renault.pl/
Pzdr

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: polecany warsztat

Post autor: Maciek »

Tomason pisze:Hej,
A słyszeliście coś o Reno Car albo Auto Car na Chwarznie ?? Jakieś opinie lub robiliście tam coś ostatnio ??
z góry dzięki za odpowiedź
Jezeli masz na mysli RenoCar na Chwarznie to faktycznie jest to tylko blacharnia-lakiernia.
Auto-Car zdecydowanie odradzam. Testowałem ich rok temu (bo mam do nich bardzo blisko) przy prostej czynnosci naprawczej oraz wymianie opon. Nawet wymiany opon nie potrafili zrobic na nalezy. Dramat.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Mateusz_Tut

Re: polecany warsztat

Post autor: Mateusz_Tut »

Polecam warsztat " reno-max.pl " w Redzie (przed samym Wejherowem).
Chłopaki także znają się na rzeczy! Zajechałem do nich moimi nowym nabytkiem - Clio II- którym będzie jeździć żonka. Sprawdzili go szybko, napisali co jest do zrobienia w przyszłości a co trzeba zrobić od razu.
Ceny - pozytywne wrażenie. Na miejscu naprawili silnik wycieraczek, który nie działał.

ps i zajmują się tylko renówkami :)

Pozdr Klubowiczów

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: polecany warsztat

Post autor: Maciek »

Ja moge potwierdzić, że dotarły do mnie dobre informacje do reno-maxie. Otworzyło to dwóch chłopaków którzy zakończyli swoją wieloletnią przygodę z panem dealerem. Oferują zastępczy samochod wiec jest to argument dla klientow z trójmiasta. Renocar zaczynał podobnie wiec mają kogo naśladować. Trzymam kciuki, bo potrzeba nam fachowych miejsc.
Ja narazie nie mialem potrzeby testowania ich umiejętności, czekam na opinię kogoś z naszych ;)
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Obiboc
Bywalec
Bywalec
Posty: 3
Rejestracja: poniedziałek, 13 września 2010, 14:49

Re: polecany warsztat

Post autor: Obiboc »

Chłopaki z PIT Stopa to tez byli pracownicy naszego pomorskiego dealera. Tak dla uzupełnienia informacji.NIe byłem nie wiem czy dobrzy .Renocar mam pod nosem wiec co nie moge zrobić sam robie tam ale wybiore się na trakt skoro polecacie tez blisko.

Chinczyk

Re: polecany warsztat

Post autor: Chinczyk »

Obiboc pisze:NIe byłem nie wiem czy dobrzy
A ja już byłem kilka razy i wiem, że dobrzy :)
I ceny też w miarę przystępne.
Postaram się dziś wieczorem wrzucić przykładowy cennik.
http://pitstop-renault.pl/

sejo

Re: polecany warsztat

Post autor: sejo »

Ja osobiście zawiodłem się na nich. Byłem tam raz i prosiłem o sprawdzenie ręcznego bo nie działa. Okazało się ,że trzeba kupić zestaw regeneracyjny na tył i obiecali ,że za 3 dni będą mieli i dadzą znać. A było to na EURO 2012 - pierwszy mecz Polaków. Do dzisiaj nie dostałem informacji od nich. ZAWIODLEM SIĘ !!!!!!!!!!!!!

Tomek

Re: polecany warsztat

Post autor: Tomek »

RENOCAR z Gdańska.
Dzisiaj w tym warsztacie wymieniali mi kompletny rozrząd.
Cena brutto 862zł moim zdaniem bardzo dobra:
1. wymiana rozrządu (robocizna) 242zł.
2. rozrząd komplet 378zł.
3. pompa 184zł.
4. płyn chłodzący 58zł.
Udzielono mi rocznej gwarancji.
W czasie próby był problem z mocą okazało się, że powodem był uszkodzony elektrozawór turbiny.
Za zawór oraz zdiagnozowanie usterki nic nie zapłaciłem http://www.klubrenault.pl/forum/posting ... =46&t=3687#
Obsługa na najlepszym poziomie.
Bardzo polecam.
http://www.klubrenault.pl/forum/posting ... =46&t=3687#

RenataM
Bywalec
Bywalec
Posty: 10
Rejestracja: poniedziałek, 28 grudnia 2015, 11:40
Renault: Laguna II
Silnik: 1,9 Dci

Re: polecany warsztat

Post autor: RenataM »

Odświeżę kotleta ;-) może przez rok coś się zmieniło ,jakiś nowy warsztat w 3M warty polecenia z Renocar Gdańsk mam mieszane uczucia naprawę Renaty wycenili na 1tyś (jak dla mnie zbyt dużo) którą zrobiłem w innym warsztacie za 550 zdrowo-rozsądkowa cena.
To co, miał ktoś jakieś doświadczenia w ostatnim czasie, kogoś poleci lub odradzi ;-)
Pod lupę wziąłem Reno art., zobaczymy co to za kwiatek.
Kontynuując, Reno art bez większych zastrzeżeń, wymiana EGR wykonana bez problemowo (pomimo problemów z wyjęciem zaworu) poradzili sobie szybko i sprawnie, autko jednak nie jedzie tak jak powinno, przegonię Renatę jeszcze po trasie i zobaczymy co dalej.

areczekmaniak
Bywalec
Bywalec
Posty: 4
Rejestracja: czwartek, 7 stycznia 2016, 16:03
Renault: megane
Silnik: 2.0

Re: polecany warsztat

Post autor: areczekmaniak »

korzystał ktoś może z usług tego warsztatu w Gdyni przy Piaskowej http://www.moto-uslugi.com/warsztat/gdynia/szwarcgruba ? Ewentualnie możecie podrzucić jakiś warsztat, który specjalizuje się w naprawie skrzyń biegów? Będę wdzięczny za szybką odpowiedź

ODPOWIEDZ