iparts></a>
<a href= francuskie

serwis klimy w 3M

Trójmiejski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
pecado

serwis klimy w 3M

Post autor: pecado »

Koledzy, macie jakieś miejsce godne polecenia?
Nie musi być tanio, ma być sprawnie, na termin i bez "wartości dodanych" w postaci dziwnych problemów po nabiciu ;)
O akcji u Zdunka wiem, ale za całość zaśpiewali mi 600 zł (uwzględniając promocje), a i terminy mają jakieś odległe... :/

Baron

Post autor: Baron »

odgrzeję kotleta, bo ciepło się zrobiło i chciałbym klimkę przeglądnąć przed kolejkami i skokami cen. Co polecacie, gdzie robicie przeglądy klimy Drodzy Koledzy z "Trójmieścia"? lol
Najlepiej, żeby było rzetelnie, dokładnie, znali się na rzeczy i tanio :P Tylko nie pisać, że takie rzeczy tylko w Erze ;)

Będę musiał ją także odgrzybić. Nie wiem, czy bawić się samemu "szprajami" z marketu czy dać do odgrzybienia w serwisie przy okazji przeglądu klimy? Zależy mi na skutecznym przeczyszczeniu, a nie mam w tej materii doświadczenia... Instrukcje tych środków potrafię przeczytać i się do niej zastosować, tylko czy to cokolwiek jest warto?

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: Maciek »

Teoretycznie teraz prawie każdy warsztat ma akcję klima za ~100zł.
Moim zdaniem warto zwrocic sie do speców ktorzy zajmuja sie tylko tą branżą. Regemet, Gab-rat. Tam popytaj.
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

Baron

Post autor: Baron »

Maciek pisze:speców ktorzy zajmuja sie tylko tą branżą. Regemet, Gab-rat
dzięki Prezesie ;) Nie robiłem klimki jeszcze w Gd i potrzebowałem właśnie jakoś punktu zaczepienia... Popytam.
A co sądzisz o samodzielnym odkażaniu? Nie wiem co skuteczniejsze. W serwisie to pewno robią na szybko, a samodzielnie na własnym podwórku taki preparat możesz rozpylić na tyle, ile wymaga producent...

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: PiasQ »

Rok minął ... czy ktoś ma jakieś nowe doświadczenia? Chciałbym przed latem zrobić pełny serwis klimy, bo oprócz tego, że działa, to od kupna przy niej nic nie robiłem ;).
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Baron

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: Baron »

do serwisu Fiata zatargaj Włoszkę, jest akcja wiosenna promocyjna, zrobią Ci przegląd klimy i ozonowanie wnętrza w tej cenie!! Lancię też przygarną chyba na serwis ;)

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: PiasQ »

No o ASO nie pomyślałem, chociaż sporo rzeczy tam robiłem :P.
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: PiasQ »

A widzisz, o nich nie pomyślałem, a ostatnio tam często bywam :P ...
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

Maciek
OpiekunGrupy
OpiekunGrupy
Posty: 549
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 20:35
Renault: Laguna + Clio
Silnik: 2.0 dCi + 1.2 D7F
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: Maciek »

Odświeżając temat zapytam czy ktoś również zakupił może groupona na serwis klimatyzacji w JapanService w Gdyni? Ja jeszcze sie nie umawialem a doświadczenia innych zawsze mile widziane ;-)
Senior PIKUR
Klub Renault 3Miasto Opiekun grupy

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: giecek »

Co prawda nie klimy ale w JapanService kupiłem grupona na dokładny przegląd całego auta za 29zl. Też się jeszcze nie umówiłem i również ciekaw jestem co i jak z nimi :)

pecado

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: pecado »

Ja jutro jadę z nieszczelną klimą (m.in) do Renault Gdańsk właśnie, pod koniec tygodnia będę mógł zdać relację ;)

pecado

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: pecado »

Po wizycie u w/w zgodziliśmy się, klima jest nieszczelna, ale samego punktu znaleźć nie umieli. Mechanik twierdzi, że dodali barwnik do czynnika i mam się stawić na kontrolę za tydzień-dwa. Jak na razie ocena neutralna w tej kwestii.

SparklyTwo

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: SparklyTwo »

a ja polecę auto klimat, w gdyni na tatrzańskiej, miałem wymieniane łączenie przy chłodnicy klimy [spawanie nowego elementu] + nabicie + odgrzybienie, 300 zł, mój ojciec w megane 1 miał dziure w przewodzie, spawanie + nabicie i odgrzybianie, tez 300 zł :)

Baron

Re: serwis klimy w 3M

Post autor: Baron »

śmiało mogę polecić tego Pana:
http://www.iglo.jakr.pl/index2.html

Strona nie wygląda zachęcająco (mam na myśli szatę graficzną, ale to nie szata w końcu zdobi ;) ) ale gość naprawdę zna się na rzeczy. Nie jest kolejnym nabijaczem, który kupił maszynkę, tylko rozumie temat szeroko pojętego chłodnictwa!

Szczerze polecam! Sprawdzony specjalista!

ODPOWIEDZ