iparts></a>
<a href= francuskie

VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Trójmiejski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

giecek pisze:Adrian wraz z małżonka mieli 2 'lustra' ze sobą więc pewnie oni coś wrzucą ;)
mieli, ale używali zgodnie z przeznaczeniem, a więc do przeglądania się i poprawy wyglądu ;)

fotki wrzucę oczywiście, miałem wczoraj, jednak się nie wyrobiłem się, ale dzisiaj już dam radę :)

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

mały update:

wyniki rajdu się zmieniły. Się okazało się, że nasze wyniki przez chochlika, który wkradł się do Excela, zostały przypisane innej drużynie palm

Po przeliczeniu ponownym i małych roszadach na liście się okazało, że zajęliśmy z moją "Najlepsiejszą Pilotką" = Żoną (trzeba się trochu po podlizywać :P ) uwaga! PIERWSZE miejsce w generalce rajdu viva viva viva

Także Pikur drugi raz z rzędu broni podium!!! Nie oddamy pudła tak łatwo! Nie damy się Cytrynkom i Lwom :)

W zeszłym roku Szymek z Pauliną i Zuzią w Megance na I miejscu, w tym roku Ja z Żonką w Loganie :)

Bronimy pudła zażarcie :)

Dobra która para bierze za rok puchar!?

Jak pierwszy raz startowaliśmy zajęliśmy ostatnie miejsce :) Dosłownie :) Startowaliśmy gdzieś na początku, chyba z 6-tej pozycji, a w klasyfikacji generalnej byliśmy na końcu :D

Za drugim razem startowaliśmy gdzieś ze środeczka i zajęliśmy najpierw 4-te miejsce, potem też była roszada i wtedy spadliśmy na 5-te miejsce :)

W tym roku zaczynaliśmy z ostatniej przewidywanej pozycji (na 51 załóg się przygotowali i taki mieliśmy numer, potem się okazało, że dopisali jeszcze parę załóg) a w generalce skończyliśmy na 1-wszej pozycji :)

Mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj się ogarnę i wrzucę wreszcie zdjęcia :) Jeszcze odrobina cierpliwości :)

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

WOW !!! Gratulujemy :) To tylko potwierdza, że nawet 2 załogi Renówek potrafią pokonać 40 Cytryn :D :D

No to wypadało by aby za rok w końcu Thalia zgarnęła puchar ;) Mam nadzieję, że pomożecie :D

No ale to tylko potwierdza ze organizacyjnie to strasznie kuleją... niczego się nie uczą :/ W tamtym roku przez cały tydzień zmieniały się wyniki :/

Adrian rozumiem że dzwonili do Ciebie? Mówili coś na temat nagród, dyplomów itp?

PS Ciągle czekam na zielone światło od Ciebie na temat Zdunka :D

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

giecek pisze:WOW !!! Gratulujemy To tylko potwierdza, że nawet 2 załogi Renówek potrafią pokonać 40 Cytryn
dzięki piękne!
przed nami 4 lata z rzędu jedna ekipa CX zgarniało pierwsze miejsce :) Teraz Pikur nie wypuszcza z rąk :)
Baron pisze:Mam nadzieję, że pomożecie
Przecież Pikur na rajdzie, to szczególnie tam jedna rodzina :)
Losujcie, Ty albo Darczan? Czyja kolej? :D
giecek pisze:Adrian rozumiem że dzwonili do Ciebie? Mówili coś na temat nagród, dyplomów itp?
Wszystko pięknie ustalone z Pawłem. Także 5+ :)
giecek pisze:PS Ciągle czekam na zielone światło od Ciebie na temat Zdunka
Ja również czekam ;) Stawka rośnie, Dacia wygrała w końcu Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej :) To już nie jest jakaś tam "Lodzia" (bo tak ją nazywamy) :) To jest TA Lodzia! "Miszczowska Lodzia" roll

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

A ja własnię przejrzałem wynika na FB https://www.facebook.com/events/328453807270911/ i już czuje dużego wałka... bo wg mnie mam może z 2-3 złe odpowiedzi na karcie pytań, ale napewno nie tyle ile zostało mi doliczone 130pkt karnych... Więc jutro też będę się upominać o swoje

Awatar użytkownika
Darczan
Oklejony
Oklejony
Posty: 244
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 13:36
Renault: Megane III
Silnik: 1.9 dCi F9Q
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Darczan »

Baron, gratuluję! :)
W przyszłym roku nie odpuścimy z Olą wyjazdu i będziemy dzielnie walczyć o pudło :D

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

Czyli zapowiada się zażarta walka zespołu Darczana i Giecka o I miejsce :) Grunt, żeby puchar został u nas :)

Awatar użytkownika
Darczan
Oklejony
Oklejony
Posty: 244
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 13:36
Renault: Megane III
Silnik: 1.9 dCi F9Q
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Darczan »

No ba :D nie może to być puchar przechodni :D

Awatar użytkownika
mek
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 30
Rejestracja: sobota, 1 grudnia 2012, 07:02
Renault: Megane GT220
Silnik: 2.0T
Kontakt:

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: mek »

Pogratulował :)
Kurde, że ja przegapiłem taką imprezę... ale za rok nie przepuszczę :D

ODPOWIEDZ