iparts></a>
<a href= francuskie

VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Trójmiejski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

Witam,
Tak jak rok temu tak i w tym roku informuje o VII Rajdzie Miłośników Motoryzacji Francuskiej :)

Tym razem jedziemy w okolicy Malborka, a tematem tegorocznego spotkania będą zamki krzyżackie i budowle hydrotechniczne.
Więcej szczegółów na stronie:
http://citroenzlot.pl oraz https://www.facebook.com/events/328453807270911/

Ja pewnie będę już jechać w piątek i zostanie do końca imprezy tzn do niedzieli.
W tamtym roku była dość mocna ekipa z PIKURa więc mam nadzieje, że w tym roku będzie podobnie :)
Kto chętny ? :>

PS Nie mówcie nic Shymkowi bo znowu nam wszystkie nagrody zakosi :P

Awatar użytkownika
Darczan
Oklejony
Oklejony
Posty: 244
Rejestracja: wtorek, 22 grudnia 2009, 13:36
Renault: Megane III
Silnik: 1.9 dCi F9Q
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Darczan »

Ja pewnie też się wybiorę z żoną rzecz jasna :) najprawdopodbniej tylko na sobotę.

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

My (w sensie Żona i ja) obowiązkowo będziemy :)

Kto jeszcze się melduje? My ruszamy w sobotę tylko na rajd i wracamy tegoż samego dnia.

Kto jeszcze na jeden dzień tylko planuje się zjawić? Wspólny wyjazd z 3M?

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

No ja jadę już w piątek i zostaje na cały zlot ;)
Shymek nie wiadomo czy będzie, najmłodsza ma komunie dzień później pozatym ostatni raz jak widziałem auto Szymona to było raczej nie było zdatne do jeżdżenia :P Ale jutro się przekonam czy jest już złożone :)

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

coś czuję, że Pikur w tym roku się wykruszy :( W sensie nie będzie takiego licznego grona jak ostatnio, ale i tak dobrze, że nie będzie jak 2 rajdy wstecz, jak byłem sam z Pikura :)

Z ciekawości, Giecek jaki masz numer startowy? :)

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

Numer startowy dopiero losuje się jak jest się na miejscu :) Znając życie pewnie będzie tak jak w tamtym roku tzn niski bo ci co przyjadą w piątek będą losowali z pierwszych numerów.

BTW nie wiem czy Szymon przyjedzie Meganka bo jak dziś ją widziałem to brakowało dalej całego silnika :P Zostanie 'zwęglony' do dyspozycji, ale to już Szymona decyzja :)

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

giecek pisze:Numer startowy dopiero losuje się jak jest się na miejscu Znając życie pewnie będzie tak jak w tamtym roku tzn niski bo ci co przyjadą w piątek będą losowali z pierwszych numerów.
ale numery nie były losowane, przecież na miejscu w dniu rajdu, bo w dniu rajdu ustawialiśmy się według już nadanej kolejności, tak jak kto się zapisywał na www. Był przecież problem, bo paru Pikurów było rozstrzelonych w kolejce i trzeba było czekać, żeby jechać kolumną Renaultów.

Nie było tak? :)

UPDATE:

się zarejestrowaliśmy się, numer startowy 50 albo 51

tyle załóg już się zarejestrowało a ciekawe ile w dniu rajdu się dopiszę :)


impreza sporawa się już zapowiada :)

ciekawostka z regulaminu:
"20. Numer startowy prosimy przykleić na tylnej lewej szybie samochodu."

a my nie mam z tyłu bocznych szybek :D

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

No ja numer startowy losowałem w piątek jak przyjechałem. Możliwe że ci którzy przyjeżdżają tylko na rajd mają z góry przydzielony numer.

Już wiem, że napewno nie będzie Shymka i Darczana :/ więc narazie pewniakami jesteśmy tylko my :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: VoN »

Baron pisze:coś czuję, że Pikur w tym roku się wykruszy :( W sensie nie będzie takiego licznego grona jak ostatnio, ale i tak dobrze, że nie będzie jak 2 rajdy wstecz, jak byłem sam z Pikura :)

Z ciekawości, Giecek jaki masz numer startowy? :)
Ty na Ogólnopolski Zlot Renault się szykuj ala
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

VoN pisze:Ty na Ogólnopolski Zlot Renault się szykuj
na ogólnopolski nie da rady Przemas w tym roku :(

W tym czasie z Żoną wyjeżdżamy z kraju i ruszamy na 3 miechy okrążyć "Mały Świat", tj. dookoła Europy viva

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: VoN »

Baron pisze:okrążyć "Mały Świat", tj. dookoła Europy viva
Łoo tam Europa nie ucieknie ala
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

Baron

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: Baron »

VoN pisze:Łoo tam Europa nie ucieknie
już postanowione :)

A wracając do tematu Rajdu, widzę że wspólnego wyjazdu nie ma :( to chociaż wysyłam wszystkim potencjalnym Rajdowiczom mój numer telefonu, bo nie wiem kto w ogóle miał a kto jeszcze ma :)

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

No i po rajdzie ;)
Musze przyznać, że byłem JEDYNĄ renówką na zlocie i jednym z dwóch samochód z grupy Reno (Baron przyjechał Dacią :) ) Więc straszna lipa jeśli chodzi o frekwencję :/ PIKUR dał ciała w tym roku.

No ale jak wiadomo Renówki są najlepsze z francuzów i z pustymi rękami nie wyjechaliśmy :) Szanowny kolega Baron wraz ze swoją małżonką WYGRALI w kwalifikacji na najlepsze odpowiedzi z trasy ! :)

Ogólnie były te same wpadki organizatorskie jak rok temu :/ Ostatnie załogi wyjechały po godz 12.00, połowa konkursów się nie odbyła właśnie przez spore opóźnienia. Fakt że było bodajże 54 załóg, ale to nie powinno usprawiedliwiać organizatorów. Na wyniki trzeba było czekać do następnego dnia do godz. 12.30... więc ponad połowy załóg już nie było. Rok temu jakoś dali radę ogarnąć wszystko podliczyć w ciągu ok 3 godzin.
Trasy była dosyć fajna, choć prawie wszyscy się pogubili na początku kiedy trzeba było po Malborku jeździć :P Pogoda dopisała aż za bardzo przez co mam całe spalone ramiona :)

Mam nadzieję, że za rok pojedziemy większą ekipą i że ktoś zostanie na noc co by można było wspólnego browarka wypić :)

Awatar użytkownika
VoN
administrator
administrator
Posty: 5807
Rejestracja: wtorek, 20 maja 2008, 20:55
Renault: Koleos II 4x4 Initia
Silnik: 2.0 DCi 175KM
Lokalizacja: Kutno
Kontakt:

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: VoN »

Hej

Foteczki jakieś macie? :)
Pozdrawiam #1 VoN
Mój Garaż!
Koleos II Initiale Paris 2.0 DCI, Koleos I Privillage 2.0 DCI, Laguna II phII Esperience 2.0 16v, Kangoo Express 1,5 DCI, Trafic 1,9 DCI, Peugeot Partner 1.6, Megane IV HB 1.5 DCI i wszystko jeździ :D
Obrazek

giecek
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 254
Rejestracja: niedziela, 21 czerwca 2009, 10:35
Renault: T1PH1
Silnik: 1.4 16V
Lokalizacja: Gdańsk

Re: VII Rajd Miłośników Motoryzacji Francuskiej

Post autor: giecek »

Adrian wraz z małżonka mieli 2 'lustra' ze sobą więc pewnie oni coś wrzucą ;)

ODPOWIEDZ