iparts></a>
<a href= francuskie

Zasilanie Zapalniczki renault Megane 2

Lubelski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PREZES_46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 19:55
Renault: Megane II Grandtour
Silnik: 1.6 16v

Zasilanie Zapalniczki renault Megane 2

Post autor: PREZES_46 »

Witam.Od niedawna posiadam kamerkę samochodową, a dopiero dziś zakupiłem do niej poverbank z powodu iż po wyłączeniu auta nie ma napięcia na gnieździe zapalniczki do którego owa kamera jest podłączona. Zastanawiałem się nad zleceniem przeróbki by napięcie było po wyłączeniu auta ale poszedłem tanim kosztem i kupiłem poverbank. Okazuje się ze nie wszystkie poverbanki mogą jednocześnie ładować urządzenie i być ładowane, ale mój mimo niskiej ceny posiada taką funkcję. Dzisiaj podłączyłem kamerę i okazuje się że po wyłączeniu auta wszystko jest ok ,kamera reaguje na ruch i nagrywa, ale .... jak to było wcześniej po wyłączeniu silnika i otwarciu drzwi kierowcy napięcie znikało i wyłączało się radio oraz światła a teraz radio owszem się wyłączy ale po sekundzie uruchamia się na nowo i prawdopodobnie zasila się z podłączonego do gniazda zapalniczki poverbanka....Nie widzę innego wytłumaczenia tego zjawiska hehe. Czy jest to możliwe? Dzięki za odp i sorry za taki długi tekst roll

Awatar użytkownika
kudlaty
administrator
administrator
Posty: 6048
Rejestracja: poniedziałek, 26 maja 2008, 10:03
Renault: Clio 4RS R19
Silnik: M5Mt F3N
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Zasilanie Zapalniczki renault Megane 2

Post autor: kudlaty »

Skoro gniazdo nie ma zasilania po wyłączeniu zapłonu to jakim cudem niby miałby to wpływ na radio. Musisz mieć coś namieszane w instalacji. Myślisz, że radio pobiera sobie prąd z powerbanka? Nie realne trochę.

Awatar użytkownika
PREZES_46
Forumowicz
Forumowicz
Posty: 41
Rejestracja: sobota, 1 lipca 2017, 19:55
Renault: Megane II Grandtour
Silnik: 1.6 16v

Re: Zasilanie Zapalniczki renault Megane 2

Post autor: PREZES_46 »

Hej. No tak mi się wydaje bo i zapalniczka jest podświetlona. Jak wyjme power bank to wszystko jest ok. Mam nadzieję że uda mi się przyjechać na zlot to zobaczysz :-)

ODPOWIEDZ