iparts></a>
<a href= francuskie

[Wrocław] Spotkanie Wakacyjne

Wrocławski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

ODPOWIEDZ
kubal

[Wrocław] Spotkanie Wakacyjne

Post autor: kubal »

14 Sierpnia (sobota) spotykamy się we Wrocławiu (lub gdzieś w okolicy). Spotkanie organizujemy co prawda poprzez KRC ale nasze spotkania mają charakter towarzyski i wszyscy posiadacze aut z rombem na masce (i nie tylko) są mile widziani :)

Zapraszamy.

Szczegóły co do miejsca/godziny spotkania podam później.

Klub Renault Clio
Ostatnio zmieniony poniedziałek, 4 października 2010, 21:02 przez kubal, łącznie zmieniany 1 raz.

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

14 akurat jestem we Wrocławiu, ale nie mam pojęcia od której będę wolna i raczej bez auta będę. Autko zostanie albo przy hotelu, albo na parkingu strzeżonym. Czekam na dalsze informacje, może uda się podskoczyć na chwilę.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

inspektor

Post autor: inspektor »

jak wiadomo każdy mile widziany auto nie wymagane, wymienne na broawrka zawsze może byc :)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Renia będzie, ale na parkingu strzeżonym i na dodatek nie moja, bo potrzebowałam statku który zmieści 6 osób z mniejszym bądź większym bagażem. I do dzisiaj jeszcze nie wiem gdzie będę nocować i o której w sobotę skończę zajęcia.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

szczypior8509

Post autor: szczypior8509 »

Witam to kiedy i gdzie te spotkanko i o której ? driver

kubal

Post autor: kubal »

Spotykamy się w Sobotę, 14.08.2010 o godz. 16 pod Mostami Warszawskimi. Na pewno na chwilę przed 16 będziemy na Shellu obok by chwilę później zjechać na dół.

Mapka:
Obrazek

Będzie grill więc jak ktoś chce to może zabrać jakieś kiełbaski, itd... Nie ma problemu żeby wjechac tam samochodem, choć można też przyjechać rowerem, tramwajem, hulajnogą, etc... :P

Zapraszamy.

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Chętnie bym nawet z piechtobusa podeszła, ale wątpię żebym przed 19 zajęcia na kursie skończyła :(
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

szczypior8509

Post autor: szczypior8509 »

Kto w ogóle będzie bo to mój pierwszy zlocik reno i chciał bym mniej więcej wiedzieć kto i czym przyjedzie .
Ja przyjadę białą meganką .
Aha mam jechać na shela czy od razu jechać pod most zjechać w dół i tam czekać.

kubal

Post autor: kubal »

Przekrój aut jest przeogromny - będzie Clio, parę Meganek, czasami bywa Laguna no i wrogie marki typu Ford, etc ;)

Co do miejsca spotkania to jeżeli będziesz przed 16 to wjedź na Shella. Prawie na pewno będę tam ja (czarne Megane Coupe) i raczej powinien być Tomek swoją Thalią. Inspektor ma niepowtarzalne niebieskie Clio na białych stalowych felgach. Stoimy zazwyczaj przy autach więc nas poznasz. Jak będziesz po 16 to jedź od razu na dół - poznasz nas po autach i palącym się grillu :)

pawcio11

Post autor: pawcio11 »

Ja chyba też nie dam rady w pracy do 19 szkoda cry

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Mam nadzieję, że spotkanie udane. Ja po kolejnym pracowitym dniu szkolenia padam na twarz. Dzisiaj jeden browar jest mnie w stanie powalić z nóg.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

inspektor

Post autor: inspektor »

i po spocie :) szczypior8509, dzięki za przybycie :)

szczypior8509

Post autor: szczypior8509 »

Spocik był super tylko szkoda że tak krótko byłem.Ale takie są zalety rodziny .Prosze o jakieś fotki .

ODPOWIEDZ