iparts></a>
<a href= francuskie

Spontan w ten weekend

Wrocławski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

Kurcys

Spontan w ten weekend

Post autor: Kurcys »

Witam,

moja kobitka namówiła mnie na długi weekend we Wrocławiu i tak pomyślałem że jakby ktoś chciał się spotkać na chwilę, pogadać, pośmiać to można by się gdzieś spotkać. Tylko najlepiej to Wy Wrocławianie jakbyście w razie czego ustalili miejsce spotkania i podali ulice :P

pozdrawiam.


EDIT:

w razie czego pisać spokojnie bo jest laptop i net także na bierząco będę śledził :)
Ostatnio zmieniony piątek, 30 kwietnia 2010, 09:57 przez Kurcys, łącznie zmieniany 1 raz.

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

W sumie dobry pomysł :) Chętnie Was poznam, tylko jeszcze trzeba zasięgnąć opinii co gdzie i jak, żeby ewentualnie było gdzie siąść zjeść, a nie tylko stać na parkingu. Puszczę zaraz masówkę do ludzi, może coś wymyślą.

EDIT:

Poszła masówka :) A ja i tak swoją drogą się będę orientować.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

habi

Post autor: habi »

Chętnie bym wpadł na taki spocik tylko nie wiem czy nie wyjadę na ten weekend. Ale jeśli mogę cos zaproponować to może by tak kręgle na dobry początek ,zabawa fajna nawet z dzieciakami.Za tor wychodzi max.80 zł a może grac 8 osób.
to namiar na kregielnie

kubal

Post autor: kubal »

Jestem w weekend we Wro więc może się zjawię. Na spocie PIKURA (nie licząc Borek) jeszcze nie byłem :D

Co do kręgli może być problem z obłożeniem i niemożnością rezerwacji. Wstępnie proponuję parking na dachu Galerii Dominikańskiej - można zostawić auta i śmignąć gdzieś na rynek na jedzonko/lody/piwko/co tam sobie wymyślicie. Mam w miarę rozpracowane dobre żarełko w okolicach rynku więc śmiało mogę was gdzieś zabrać.

inspektor

Post autor: inspektor »

jak znajde luke w grafiku to przyjade :P

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

No i zaczyna się robić coraz ciekawiej :) W sumie jak będzie ładna pogoda to nie warto (przynajmniej moim zdaniem) siedzieć gdzieś w zamknięciu. Lepiej się gdzieś przejść.

To teraz trzeba ustalić jakąś datę tego spota. Ze swojej strony proponowałabym niedzielę lub ewentualnie poniedziałek, godziny coś koło popołudnia. Co Wy na to ?
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

kubal

Post autor: kubal »

Mnie pasuje w zasadzie każdy termin więc się dostosuję.

Kurcys

Post autor: Kurcys »

spoko luzik, fajnie by było w niedziele. Od galerii dominikańskiej mieszkamy jakies 5 minut na nogach ale to autkiem by sie podjechało :P tak jak kubal zaproponował mały meeting na dachu a później coś wszamać. Kubal wyśle Ci na PW nr telefonu to napisz w razie czego jakiegoś smska co by sie ugadać :)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Tak też myślałam o 2 ;) Bo to taki najbardziej neutralny termin, ani zaraz po przyjeździe, ani nie trzeba zaraz uciekać do siebie.

To skoro datę mamy ustaloną, jak rozumiem proszę o propozycje godziny spotkania.

A kubal, takie jeszcze jedno pytanie -jak sobie liczy galeria dominikańska za postój ?

I byłabym zapomniała pojawiła się taka propozycja miejsca odnośnie jedzenia:
odwiedziny knajpy spiz - czyli rynek.
pzdr
cicik
Ale skoro będzie kolega kubal, to ja osobiście mogę się na człowieka zdać.
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

kubal

Post autor: kubal »

W galerii 1 godzina za friko, każda następna pewnie z 2zł (nie pamiętam bo dawno tam nie płaciłem za parking :P )

Kwestię jedzenia omówimy na miejscu ;)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

Mi pasuje. Teraz kwestia godziny spotkania. Dla mnie o tyle ważne, że muszę dojechać z Wałbrzycha. I w niedzielę rano schodzę z nocki. Także powinno mi się udać dostosować :)
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

inspektor

Post autor: inspektor »

mnie by pasował poniedziałek ;)

Kurcys

Post autor: Kurcys »

no myśle że tak koło godz...... nie wiem której :P
jesli moge coś zasugerować to najlepiej knajpa meksykańska :P
a godzine to Wy wybierzcie bo my mamy duzo wolnego :)

Sidenis
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2207
Rejestracja: wtorek, 18 listopada 2008, 11:49
Renault: Megane II Grand Tour
Silnik: 1.9 dci
Lokalizacja: Wałbrzych

Post autor: Sidenis »

To ja w takim razie proponuję coś koło 12-13 się spotkać. Zdążę wtedy na spokojnie z pracy wrócić i się ogarnąć. A nawet w międzyczasie jeszcze się prześpię ;)
Bo dobry ratownik to żywy i najedzony ratownik :D

Obrazek

kubal

Post autor: kubal »

Ustalmy więc: Niedziela, 02.05, 13:00 Galeria Dominikańska - parking poziom C (na dachu).

Jemy w: http://www.mexicobar.com.pl/ (sprawdzone - żywią smacznie ;) ) Nie wiem czy nie warto było by zrobić rezerwacji bo jest dam dość ciasnawo i w przeciwnym razie możemy trochę poczekać za stolikiem.

[ Komentarz dodany przez: G-Boy: 2010-05-01, 11:41 ]
Kubal..chyba masz na mysli 02.05 - drugi kwietnia jak napisales bedzie ciezko..bo trzeba rok poczekac :D

G-Boy: Kawy jeszcze nie wypiłem :P
Ostatnio zmieniony sobota, 1 maja 2010, 10:44 przez kubal, łącznie zmieniany 2 razy.

ODPOWIEDZ