iparts></a>
<a href= francuskie

propozycja

Krakowski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

grzegorz-g40

propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

Witam Wszystkich mam propozyje zacznijmy sie idetyfikować ( nasz KIKUR)na forum na początku proponuje
o wstawianie grafiki w podpisie oto moja propozycja ,chetnie udostępnie ,jak macie jakieś uwagi to piszcie to jest moja luzna propozycja
Obrazek
Ostatnio zmieniony wtorek, 12 kwietnia 2011, 19:11 przez grzegorz-g40, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
PiasQ
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 2631
Rejestracja: środa, 21 maja 2008, 14:12
Renault: Talisman TCe 200
Silnik: 1.6T
Lokalizacja: Rumunia :)

Re: propozycja

Post autor: PiasQ »

Regulamin, punkt 12. C. W podpisie można umieszczać obrazek, którego maksymalne wymiary to 400x50
pikseli,
Pozdrawiam ;)
Łukasz
Nie dziękuj za pomoc, pomóż innym, wchodząc TUTAJ

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

sorki cośmi się sypło już poprawiam

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: propozycja

Post autor: Rufus »

Hmmm, ciekawy projekt brawa
Pomysł też nie jest zły, życzę Ci, żeby się przyjął.
Ja w pełni popieram tego typu idee, dlatego przyłącze się i mam nadzieję że innym też przypadnie to do gustu.

Szukamy kogoś, kto stworzyłby przejrzystą stronkę KIKURa. Było już kilku chętnych (w tym ja ala ) lecz nigdy nie padła żadna propozycja. Ja coś tam mam zmaszczone w Joomli, ale nie mogłem sobie dać z czymś rady bum , więc projekt nigdy nie ujrzał światła dziennego, a teraz cierpię na chroniczny brak czasu.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

Rufus chetnie coś pomyślę ja mam strone internetową też w Joomli poprosze kolegę o zrobienie szablonu a reszte bedziemi mogli atualizować sami , myslalem coś o szablonie podobnym do grupy z trojmiasta

brodacz
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 183
Rejestracja: czwartek, 9 lipca 2009, 15:33
Renault: Magane
Silnik: 2.0 8V
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Re: propozycja

Post autor: brodacz »

Siemka Panowie . oczywiscie i ja sie przylacze do akcji ozywiania KIKURA :) tylko powiedzcie mi jak wstawic obrazek :P hehe . ewentualnie jak bedziecie grzeczni :P i zrobimy jakies inne loga ( obrazki) KIKURA moge szarpnac sie na jakas produkcje koszulek albo smyczek . i oczywiscie ten tego jakis Spocik :) p.s dodajcie herba Tarnowa :P
Obrazek

Wolę pchać Renault niż jeździć Golfem :)

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

Hejka dzięki za przyłączenie się :)
co do herbu pójdżmy na kompromis proponuje herb Małopolski :D będzie sprawiedliwiej ;)
poprawkę mogę nanieść na czwartek

Pavvel

Re: propozycja

Post autor: Pavvel »

Pomysł zacny:) Moja uwaga do bannerka jest taka, że jest dość mało czytelny. Herb Krakowa strzasznie się"wypikselował" (przynajmniej ja go tak widzę), a mapka małopolski... hm. Spróbuj Grzegorz wstawić tylko piktogram, może być żółty jak teraz, ale bez granic powiatów (i może z mocniejszym akcentem granicy piktogramu - obramówka na czarno?)

Jeszcze do herbu - jak już to małopolski, zgadzam się z poprzednikami :) To w końcu nie tylko grupa krakowska, ale małopolska.

Co do strony - ja bym sobie darował joomlę. To zbyt rozbudowane narzędzie na potrzeby klubu regionalnego. Możnaby się zainteresować Wordpressem. Można na nim postawić "pseudo"portal, a jest lżejszy, sympatyczniejszy, również mocno konfigurowalny i do ogarnięcia bardzo szybko :)

P.

PS. Jakby co, mogę pomagać. Nie mam na tyle czasu, by gryźć temat "na czole", ale jako wsparcie w miarę wolnego czasu - chętnie :)

PS2. Jak dojdziemy do ostatecznego bannerka, wstawię go :)

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: propozycja

Post autor: Rufus »

I pięknie.
Widzę, że pomysłów troszkę padło...
Wordpressem jeszcze się nie bawiłem - poszukam zaraz ;)
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

Witam no i drgneło SUPER
wieczorkiem siędę i przerobie banerka na porzeby Waszystkich :)

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

mam kolejny projekt do akceptacji przez Nasza spłeczność :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Rufus
Oklejony
Oklejony
Posty: 850
Rejestracja: poniedziałek, 9 czerwca 2008, 13:05
Renault: Renault Latitude
Silnik: M9R 2.0 DCI 205 KM
Lokalizacja: KRAKÓW
Kontakt:

Re: propozycja

Post autor: Rufus »

No, muszę przyznać, że tekst w Twoim podpisie ma swoje uzasadnienie - faktycznie się rozkręcasz ;)

Mi się podoba ta zmiana. Całość jest zdecydowanie bardziej czytelna.

Jestem na TAK.
Pozdrawiam
Rufus

KIKUR
http://latitudekp.pl

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

to czekamy na resztę i zaczynamy sie promować ;)

Pavvel

Re: propozycja

Post autor: Pavvel »

Kurczę, nie chce wyjść na krytykanta... Ale jedna rzecz (tylko ;) ) mi nie pasuje - za ciężko z lewej... A jakbyś może wywalił mapkę i zostawił sam herb? To powinno zrównoważyć projekt. Mnogość elementów nie zawsze jest korzystna - spróbuj :)

Ogólnie - świetna robota.

P.

Edit. Tak jeszcze myślę i coraz bardziej skłaniam się do chęci zobaczenia Twojego projektu z moimi zmianami :) Jak powiększysz herb do wielkości logo Pikura, Będziemy mieli projekt z obu stron zrównoważony i ładnie zakończony. Tak myślę :)

Edit 2. Dzieki Tobie Grzegorz, mam pewien pomysł na "Kikurkę" :) Postaram się znaleźć w weekend chwilę i przygotować coś wstępnego.

Edit 3 (tak!:) ) http://www.malopolskie.pl/PromocjaRegio ... ja/?id=836 - uwaga na wykorzystanie herbu. Pewnie nie byłoby problemu z uzyskaniem zgody, ale...

grzegorz-g40

Re: propozycja

Post autor: grzegorz-g40 »

mówisz i masz ;)
Obrazek
to chyba oto chodziło

z wykorzystaniem herbu nie ma najmniejszego problemu :)
Ostatnio zmieniony czwartek, 14 kwietnia 2011, 21:06 przez grzegorz-g40, łącznie zmieniany 1 raz.

ODPOWIEDZ