iparts></a>
<a href= francuskie

[spot sikura]

Śląski Oddział Klubu

Moderator: Grupa Moderatorów

moroh

Post autor: moroh »

O o o, super, z tego co wiem akurat większość ludków będzie od piątku minimum już w Borkach, a ja to tak myślałem, że wyjątek będę - na ostatki hehehe.. Ale gdybyś mógł to zapodaj info - jak jedziecie? Jeżeli w sobotę rankiem miło by było w konwoju się zabrać, no i zważywszy na to, że nie ja będę prowadzić. ;)

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Ja moim Modusem w piątek rano koło 8 pojade na myjnie no i koło 9 startuje w strone Borek roll

moroh

Post autor: moroh »

Plany wyjazdowe na Borki bez zmian? ;-)

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

moroh pisze:Plany wyjazdowe na Borki bez zmian? ;-)
Jednak zmiany chyba będą (a nawet na pewno)!
Ze wzglądu na nasz wszechobecny kryzys piątki mam wolne, więc na 90% jadę w piątek. Może i Ty byś dał rade w piątek jechać? No a u mnie jeszcze się skład zmieni, bo mojej tygodniowej żonie wypadł ważny egzamin w szkole, a do tego praca w niedzielę wiec pojade z kuzynem. Jakby ktoś chiał się zabrać to mam miejsce w samochodzie no i do domku jedną osobę też byśmy dali radę przygarnąć :)
Obrazek

Janusz2011

Post autor: Janusz2011 »

Tomek_SJZ pisze:więc na 90% jadę w piątek.
A o której w piątek jedziecie może się gdzieś po drodze zobaczymy? Ja jak pisałem myślę koło 9 jechać i jak zwykle na pewno jadę dłużej niż inni, bo co około 40 min robię przerwę na papieroska, ponieważ nie pale w Modusiku to stanąć musze i raka nakarmić woot

wiwik-opole

Post autor: wiwik-opole »

Ja z Opola driver wyjeżdżam do Borek w piątek gdzieś około 12:00.
Czas ten może ulec zmianie.
Może uda mi się wyrobić na 12:00, a może nawet wcześniej.

Mogę przy okazji coś większego przewieźć, jakby ktoś chciał.
Trasa Opole --> Borki

moroh

Post autor: moroh »

No i jednak, SIKUR ma pospolite ruszenie, w sobotę rankiem - oj będzie ciekawie! Do zobaczenia koledzy, hihihi na trasie do Borek! woot

miras

Post autor: miras »

witam!no i już po Borkach...było super..pogoda nie najgorsza..chociaż mogła być lepsza...może jakiś spot w rejonie Rybnika...Janusz coś wspominał o Marklowicach-jest tam fajny ośrodek-plac zabaw...pozdrawiam wszystkich.. policja

Awatar użytkownika
Tomek_SJZ
Oklejony
Oklejony
Posty: 170
Rejestracja: piątek, 27 czerwca 2008, 15:04
Renault: Scenic i Clio
Silnik: 1.2 i 1.0
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: Tomek_SJZ »

ja jestem za! A Borki tak jak przedmówca uważam za super udane :)
Obrazek

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

fajnie było :)
można było sobie pogadać z Karoliną na luźno - bez biegania z zegarkiem w ręku

szkoda tylko, że nikt na mnie nie poczekał przed zjazdem... cry
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

moroh

Post autor: moroh »

Oj Słipcio malutki, no nie płakusiamy już tak? ;) Poprawimy się następnym razem..

Co do spotu na Rybniku - good idea! Jestem za! Borki to był mój pierwszy zlot od.. chyba roku! Dżyzys, ale się opuściłem w życiu klubowym.. szok

Awatar użytkownika
Sweeper
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 225
Rejestracja: czwartek, 26 czerwca 2008, 08:50
Renault: Scenic II
Silnik: 1.9 dCi
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: Sweeper »

no nie tylko w życiu klubowym ;P
Mało gadać, dużo robić...
https://www.facebook.com/floreklukasz

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Drogie koleżeństwo, przepraszam za wprowadzenie dygresji w temat i ciszę która tu panuje, ale czy SIKUR ma jakieś swoje życie ? Jakieś spotkania, etc ?

Rysiek_W
KLUBOWICZ
KLUBOWICZ
Posty: 401
Rejestracja: czwartek, 23 czerwca 2011, 09:46
Renault: Renault Laguna II
Silnik: F9Q
Lokalizacja: Gliwice

Re: [spot sikura]

Post autor: Rysiek_W »

Witam.

3 lipca 2011 roku w Chudowie ( woj.śląskie ) odbył się zlot Sikur-a , na którym było 18 osób.Zlot odbył się wwww.oberzaswietyjerzy.pl można rzec wręcz w rodzinnej atmosferze.
Fotki ze spotkania mam nadzieje już wkrótce za sprawą Przemka_W pojawią się w jakiejś galerii.
Jestem tu na forum od niedawna , nawet nie wiem czy opiekun grupy Sikur wciągnął mnie do grona klubowiczów, ale pozwoliłem sobie odpowiedzieć na Twoje zapytanie.
Pozdrawiam
Rysiek_W
Gliwice

0cool

Re: [spot sikura]

Post autor: 0cool »

Czyli generalnie spóźniłem się z pytaniem. A szkoda :( Może też bym się załapał, dołączył do "rodziny" i jednocześnie ją powiększył.

ODPOWIEDZ